NHL: Laine marad Columbusban, Tkachuk Floridába került

Az egyik leggólérzékenyebb csatár, Patrik Laine szerződést hosszabbított az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) érdekelt Columbus Blue Jacketsszel, míg két ponterős játékost, Matthew Tkachukot és Jonathan Huberdeau-t elcserélte egymással a Calgary Flames és a Florida Panthers.

NHL: a hetedik legtöbb meccset nyerő szakember az új edző Floridában

Paul Maurice lett az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) érdekelt Florida Panthers vezetőedzője.

Paul Maurice NHL Florida Panthers

NHL: Vasziljevszkij remekelt, a címvédő kisöpörte a Floridát

2022-05-24 07:37:08

A Tampa Bay Lightning hazai jégen 2–0-ra legyőzte a Florida Pantherst az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) kedd hajnali mérkőzésén, és 4–0-ra megnyerte a két csapat párharcát a Keleti főcsoport elődöntőjében. Nyugaton a Colorado Avalanche másodszor is nyert a St. Louis Blues vendégeként (6–3), és már csak egy győzelem hiányzik a továbbjutásához.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues NHL Florida Panthers Colorado Avalanche Andrej Vasziljevszkij

NHL: a címvédő egy győzelemre került a továbbjutástól

2022-05-22 22:39:50

A címvédő Tampa Bay Lightning összesítésben 3–0-ra vezet a Florida Panthers elleni főcsoport-elődöntőben, miután vasárnap otthon 5–1-re jobbnak bizonyult riválisánál az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásában – írja az MTI.

Florida Panthers NHL Tampa Bay Lightning

NHL: tökéletesen időzített góllal nyert a címvédő – videó

2022-05-20 07:57:36

A címvédő Tampa Bay Lightning másodszor is legyőzte (2–1) idegenben a Florida Pantherst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában, így összesítésben már 2–0-ra vezet ellene a Keleti főcsoport elődöntőjében. A péntek hajnali másik mérkőzésen is idegenbeli siker született, a St. Louis Blues 4–1-es diadalával kiegyenlítette a Colorado Avalanche elleni párharcot.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues Ross Colton NHL Florida Panthers Colorado Avalanche

NHL: dráma a hosszabbításban, egy védő nagy napja – videók

2022-05-18 07:53:15

Magyar idő szerint szerda hajnalban megkezdődtek a főcsoport-elődöntők az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL): a Keleti főcsoportban a Tampa Bay Lightning idegenben 4–1-re verte meg a Florida Pantherst, míg Nyugaton a Colorado Avalanche hosszabbításban gyűrte le 3–2-re vendégét, a St. Louis Bluest.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues NHL Florida Panthers Colorado Avalanche

NHL: szépített a New York Rangers, Crosby megsérült

2022-05-12 07:21:13

A New York Rangers hazai jégen 5–3-ra legyőzte Pittsburgh Penguinst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) főcsoport-negyeddöntőjének szerdai játéknapján, így 3–2-re szépített az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban – írja a Magyar Távirati Iroda. A Florida Panthers és a Calgary Flames hazai győzelemmel szerzett előnyt a maga küzdelmében.

Washington Capitals Pittsburgh Penguins New York Rangers NHL Florida Panthers Dallas Stars

NHL: idegenben növelte előnyét a Colorado

2022-05-08 09:10:58

Újabb győzelmével a Colorado Avalanche már csak egy lépésre van attól, hogy bejusson a Nyugati főcsoport elődöntőjébe az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

Washington Capitals Pittsburgh Penguins New York Rangers Nashville Predators NHL rájátszás NHL

NHL: klubrekordot állított fel a Florida, sorozatban 13.-szor nyert

2022-04-24 08:57:27

A Florida Panthers hosszabbításban nyert otthon a Toronto Maple Leafs ellen, ezzel sorozatban a 13. győzelmét aratta az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), ami új klubrekord.

jégkorong NHL Florida Panthers

NHL: sorozatban 12. sikerét aratta a Panthers

2022-04-22 09:09:36

Sorozatban 12. mérkőzését nyerte meg a Florida Panthers az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), melynek legutóbbi játéknapján a vendég Detroit Red Wingst múlta felül 5–2-re.

NHL: a Panthers kiütötte a Jets-et, Montrealban nyert az Islanders

2022-04-16 08:35:12

A Florida Panthers otthon, míg a New York Islanders idegenben nyert az NHL alapszakaszának pénteki játéknapján.

jégkorong Winnipeg Jets New York Islanders NHL Montreal Canadiens Florida Panthers

NHL: megvan a Panthers 30. hazai győzelme az idényben

2022-04-09 07:18:26

Sam Bennett 100. NHL-es találata győztes gólnak bizonyult a Florida Panthers és a Buffalo Sabres az észak-amerikai profi jégkorongliga magyar idő szerint szombatra virradó éjjel lejátszott meccsén. A keleti éllovas ezzel már a 30. hazai sikerét érte el a 2021–2022-es kiírásban.

jégkorong amerikai sportok NHL Florida Panthers

NHL: a Panthers elsőként jutott be a rájátszásba

2022-04-04 06:59:03

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a Florida Panthers 5–3-ra legyőzte a Buffalo Sabrest, ezzel az első csapatként bejutott a rájátszásba.

NHL Florida Panthers Buffalo Sabres

NHL: Marchment remekelt, simán nyert a Florida

2022-02-19 06:59:20

Mason Marchment vezérletével a Florida 6–2-re verte vendégként a Minnesotát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján – írja a Magyar Távirati Iroda.

NHL Mason Marchment Florida Panthers

NHL: egy tucat gól a Florida meccsén, otthon nyert a Toronto

2022-02-01 06:40:36

Tizenkétszer rezzent a háló, 8–4-re nyert a Florida Panthers a Columbus Blue Jackets otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A Toronto Maple Leafs hazai jégen verte meg 6–4-re a New Jersey Devilst.

jégkorong Toronto Maple Leafs NHL Florida Panthers

NHL: a ligaelső Florida és a címvédő Tampa Bay is győzött

2022-01-28 10:20:13

A ligaelső Florida Panthers és a címvédő Tampa Bay Lightning is győzött az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján.

Tampa Bay Lightning NHL Florida Panthers

NHL: szétlövéssel győzött a Florida Panthers

2022-01-22 08:34:17

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján a Keleti főcsoport éllovasa, a Florida Panthers a rendes játékidőben 1–1-es döntetlent játszott a Vancouver Canucks otthonában, és mivel a hosszabbításban nem született gól, szétlövésre került sor, amelyet a vendégek nyertek meg. A Keleti főcsoportban második Tampa Bay Lightning 5–1-es vereséget szenvedett az Anaheim Duckstól.

jégkorong Tampa Bay Lightning NHL Florida Panthers

NHL: kilencet ütött a Florida a Columbusnak, idegenben nyert a Toronto

2022-01-16 09:34:21

A Florida Panthers 9–2-re ütötte ki otthon a Columbus Blue Jackets együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A Toronto 11 gólos mérkőzésen 6–5-re nyert a St. Louis Blues otthonában.

jégkorong Toronto Maple Leafs St. Louis Blues NHL Florida Panthers Columbus Blue Jackets

NHL: a Florida a Dallast, a Minnesota az Anaheimet ütötte ki

2022-01-15 08:40:30

Magabiztos, 7–1-es győzelmet aratott a Florida Panthers a Dallas Stars ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján. A Minnesota Wild 7–3-ra ütötte ki az Anaheim Ducksot.

jégkorong NHL Minnesota Wild Florida Panthers Dallas Stars Colorado Avalanche

NHL: nagy pofonba szaladt bele a címvédő Floridában

2021-12-31 07:46:10

Az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) péntekre virradóra lejátszott mérkőzésein a címvédő Tampa Bay Lightning 9–3-ra kikapott a Florida Panthers otthonában – a találkozón a kanadai Jonathan Huberdeau egy gólja mellett négy gólpasszt is kiosztott.