Találatok a Fejér-B.Á.L. Veszprém címkére

Találatok száma: 22

Férfi kézi NB I: megszakadt a Tatabánya győzelmi sorozata

2022-05-15 18:29:15

Megszakadt a Tatabánya győzelmi sorozata a férfi kézilabda NB I-ben: a legutóbbi nyolc bajnokijukat megnyerő tatabányaiak idegenben 33–31-re kikaptak a Fejér-B.Á.L. Veszprémtől a 24. forduló vasárnap esti mérkőzésén.

férfi kézilabda NB I Grundfos Tatabánya Fejér-B.Á.L. Veszprém

Férfi kézi: szlovák válogatottal erősít a Fejér-B.Á.L. Veszprém

2022-05-11 14:12:29

Éles József, a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Fejér-B.Á.L. Veszprém tulajdonosa a klub honlapjának több, a következő évadra érkező játékosról is beszámolt.

kézilabda férfi kézilabda NB I férfi kézilabda Fejér-B.Á.L. Veszprém

A csúnya meztől a kupaezüstig – Éles József a kispadon, két fia a pályán írt történelmet

2022-05-09 14:50:45

Kizárólag fiatal magyar játékosokkal szerzett ezüstérmet a Magyar Kupában a Fejér-B.Á.L. Veszprém férfi kézilabdacsapata, amely az Éles József alapította Éles Kézisuliból nőtt ki. A korábbi világklasszis, 179-szeres válogatott irányító-balátlövő jelenleg a kispadról irányítja csapatát, amelyben fiai is játszanak.

Éles József interjú férfi kézilabda NB I férfi kézilabda Magyar Kupa Képes Sport Fejér-B.Á.L. Veszprém

Férfi kézi MK: Az új edzői stábbal mindenki jobban teljesít – Nilsson

2022-04-26 10:58:47

Történelmi, de sima volt a Magyar Kupa idei döntője: a sorozat történetének legnagyobb különbségű finálébeli győzelmét aratta a Telekom Veszprém a városi rivális felett, miközben a döntőn érződött a Pick Szeged hiánya és a rivalizálás ereje.

férfi kézilabda Magyar Kupa Telekom Veszprém Fejér-B.Á.L. Veszprém Andreas Nilsson

Férfi kézi MK: Éles József elárulta, hol szedték össze vasárnap reggel a srácok

2022-04-25 00:51:38

A Fejér-B.Á.L. Veszprém számára a férfi kézilabda Magyar Kupában szerzett ezüst felér egy fehérarannyal, bár Fazekas Gergő nem titkolta, ő azért csalódott amiatt, hogy a Telekom Veszprém nagyon simán nyert ellenük a döntőben. Éles József ellenben úgy fogalmazott, óriási dolog az életében, hogy ezek a fiatalok, akikkel 7-8 éves koruk óta dolgozik együtt, érmet nyertek.

Éles József férfi kézilabda Magyar Kupa férfi kézilabda Telekom Veszprém Fejér-B.Á.L. Veszprém Fazekas Gergő

Férfi kézi: Az ilyen élmények miatt akartam a Veszprémben játszani – Sipos

2022-04-25 00:17:07

Megvédte címét a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Magyar Kupában, miután a házidöntőben 42–19-re nyert a Fejér B.Á.L Veszprém ellen. A diadal után Lékai Máté és az első MK-győzelmét ünneplő Sipos Adrián nyilatkozott az NSO Tv-nek.

férfi kézilabda Magyar Kupa férfi kézilabda Telekom Veszprém Sipos Adrián Lékai Máté Fejér-B.Á.L. Veszprém

Férfi kézi MK: 23 gólos Telekom-siker a döntőben

2022-04-24 21:06:47

Érvényesült a papírforma a 2021–2022-es idény férfi kézilabda Magyar Kupa-döntőjében: a Telekom Veszprém valódi izgalmak nélkül, 42–19-re legyőzte a Fejér-B.Á.L. Veszprémet. A Telekom története során 29. alkalommal emelheti magasba az MK-győztesnek járó trófeát. Még soha, egyetlen kupadöntőben sem volt ekkora különbség a két finalista közt.

Férfi kézi MK: „Hihetetlen! Az ilyen pillanatokért küzdöttünk egész évben!”

2022-04-23 19:05:06

A Fejér-B.Á.L. Veszprém jutott be elsőként a férfi kézilabda Magyar Kupa döntőjébe, miután 30–27-re nyert a Budakalász ellen az elődöntőben. Fazekas Gergő és Hári Levente is széles mosollyal az arcán nyilatkozott az NSO Tv-nek a biztos éremszerzésről, míg Varjú Martint a vereség okairól kérdeztük.

férfi kézilabda Magyar Kupa Varjú Martin Hári Levente Fejér-B.Á.L. Veszprém Fazekas Gergő Budakalász

Férfi kézi MK: a Fejér-B.Á.L. Veszprém az első döntős

2022-04-23 18:03:14

A férfi kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében a Fejér-B.Á.L. Veszprém 30–27-re legyőzte a Budakalászt, így bejutott a vasárnapi fináléba, ahol a Pick Szeged–Telekom Veszprém mérkőzés győztesével találkozik.

férfi kézilabda Magyar Kupa férfi kézi MK Fejér-B.Á.L. Veszprém Budakalász

Férfi kézi NB I: az álomgólt szerző Gyöngyös legyőzte a címvédő Szegedet – videó

2022-04-10 19:51:19

A Gyöngyös hazai pályán meglepetésre két góllal legyőzte a címvédő Pick Szegedet a férfi kézilabda NB I 21. fordulójában. Ez volt a Tisza-parti csapat első bajnoki veresége az idényben.

férfi kézilabda férfi kézi NB I Pick Szeged Gyöngyös Fejér-B.Á.L. Veszprém Dabas

Férfi kézi MK: a Tatabánya legyőzésével a Fejér-B.Á.L. Veszprém a négy között

2022-03-23 16:57:18

A Pick Szeged 34–24-re legyőzte otthon a Gyöngyöst a férfi kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében, ezzel a Budakalász és a Telekom Veszprém után harmadik csapatként bejutott a győri négyes döntőbe. A final four mezőnye a Tatabányát búcsúztató Fejér-B.Á.L Veszprém együttesével lett teljes.

férfi kézilabda Magyar Kupa férfi kézilabda Pick Szeged Gyöngyös kézilabda Grundfos Tatabánya Fejér-B.Á.L. Veszprém

Férfi kézi NB I: nyílt levélben reagáltak a veszprémiek a Gyöngyös közleményére

2022-03-22 11:30:51

Éles József, a Fejér-B.Á.L. Veszprém tulajdonosa nyílt levelet küldött a vehir.hu-nak, amelyben a klub visszautasítja a Gyöngyösnek azt az álláspontját, hogy a veszprémiek ellehetetlenítettek a klubtól távozó Konkoly Csaba munkáját.

Éles József férfi kézilabda NB I Konkoly Csaba Gyöngyös Fejér-B.Á.L. Veszprém

Férfi kézi NB I: szerződést bontottak Konkoly Csabával

2022-03-21 19:14:49

Konkoly Csaba távozik a Gyöngyös vezetőedzői posztjáról, munkáját március 21-től ideiglenesen az eddig másodedzői feladatokat ellátó Sándor Ákos, Kiss Dániel páros veszi át az idény végéig – tudtuk meg a férfi kézilabda NB I 8. helyén álló gyöngyösiek hivatalos honlapjáról.

férfi kézilabda NB I Konkoly Csaba Gyöngyös kézilabda Gyöngyös Fejér-B.Á.L. Veszprém

Férfi kézi NB I: a Veszprém 15 góllal verte meg a sereghajtót

2022-03-12 17:06:40

A Telekom Veszprém 36–21-re nyert idegenben a sereghajtó Kecskemét ellen a férfi kézilabda NB I-ben szombaton.

férfi kézilabda NB I férfi kézilabda Telekom Veszprém Kecskeméti TE Gyöngyös Fejér-B.Á.L. Veszprém

Férfi kézi: Danyi Gábor segít a Fejér-B.Á.L. Veszprémnek

2022-03-10 18:40:33

A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Fejér-B.Á.L. Veszprém hivatalos honlapján adta hírül, hogy az idény hátralevő részében Danyi Gábor csatlakozik az edzői stábhoz.

Éles József férfi kézilabda férfi kézi NB I Tombor Csaba Fejér-B.Á.L. Veszprém Danyi Gábor

Férfi kézi NB I: Veszprémben nyert a Balatonfüred

2022-02-20 20:30:06

A Balatonfüred 30–26-ra nyert idegenben a Fejér-B.Á.L Veszprém ellen a férfi kézilabda NB I 15. fordulójában.

férfi kézilabda férfi kézi NB I Fejér-B.Á.L. Veszprém Balatonfüred kézilabda

Férfi kézi MK: Veszprém–FTC és Szeged–Gyöngyös a negyeddöntőben

2022-02-11 12:10:30

A Magyar Kézilabda-szövetségben kisorsolták a férfi Magyar Kupa negyeddöntőinek párosítását. A címvédő Telekom Veszprém a Ferencvárossal, a Pick Szeged a Gyöngyössel játszik a négyes döntőbe jutásért – írja az mksz.hu.

kézilabda férfi kézilabda Telekom Veszprém Pick Szeged Gyöngyös kézilabda Grundfos Tatabánya