Találatok a Debreceni VSC címkére

Találatok száma: 106

DVSC: „Csináljuk a hülyeséget” – Dzsudzsák a 4–4 után

2021-04-28 21:35:04

A Debrecen csapatkapitánya, Dzsudzsák Balázs a Békéscsaba elleni 4–4-es döntetlen után nyilatkozott az M4 Sportnak, és elmondta: nem érti, miért hullajtanak pontokat olyan meccseken, amelyeket simán meg kellene nyerniük.

magyar labdarúgás NB II Dzsudzsák Balázs Debreceni VSC DVSC Békéscsaba

Nyert, és tovább tapad a Vasasra a DVSC

2021-04-24 10:11:28

A labdarúgó NB II 34. fordulójában a DVSC az utolsó előtti helyen álló, kiesés elől menekülő Kazincbarcikát fogadta, és 3–1-es győzelmet aratott.

élő közvetítés NB II Loki Kazincbarcika Debreceni VSC DVSC

Drámai végjáték után döntetlen a keleti rangadón

2021-04-09 16:51:21

A labdarúgó NB II 32. fordulójának nyitányán a Debreceni VSC a találkozó előtt nyolc forduló óta veretlen Nyíregyházát látta vendégül. A két csapat őszi mérkőzéséhez hasonlóan óriási izgalmakat tartogatott a keleti rangadó. A Loki Korhut góljával megszerezte a vezetést az első félidőben, de a hosszabbításban Gresó egyenlített tizenegyesből, így egy ponttal távozott a Szpari a cívisvárosból.

élő közvetítés Szpari Nyíregyháza NB II Loki Debreceni VSC

Gyorsan vezetést szerzett, és nyert a Loki Pécsen

2021-03-13 10:04:38

A labdarúgó NB II 29. fordulójának nyitó meccsén a listavezető Debreceni VSC már a 6. percben feltörte a legjobb védelemmel rendelkező, negyedik Pécsi MFC-t. A hazaiak végig rohantak az egyenlítésért, de az utolsó másodpercekben ismét a Loki tudott eredményes lenni.

élő közvetítés Pécs PMFC NB II Loki Debreceni VSC

Dzsudzsák döntötte el, a DVSC legyőzte a Kaposvárt

2021-03-05 20:41:42

A labdarúgó NB II 28. fordulójában két olyan csapat találkozott, amely az előző öt mérkőzéséből csak egyet tudott megnyerni. Az első játékrészben nem sok helyzet alakult ki, a mérkőzés hajrájában a Debreceni VSC döntötte el a három pont sorsát két góllal.

élő közvetítés Rákóczi NB II Loki Kaposvár Debreceni VSC

Megszenvedett a győzelemért a DVSC a Siófok ellen

2021-01-30 19:37:02

A listavezető, hazai pályán hibátlan DVSC a Nagyerdei Stadionban fogadta a Siófokot az NB II 22. fordulójában. A Balaton-parti csapat az első félidőben remekül futballozott és vezetéssel vonulhatott szünetre, de a Loki a második félidőben Szécsi Márk duplájával megfordította a mérkőzést, így továbbra is százszázalékos a hazai mérlege.

labdarúgó NB II közvetítés Siófok NB II Loki Debreceni VSC

Hozta a kötelezőt a DVSC a debreceni házi rangadón

2020-12-11 22:42:36

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a listavezető Debreceni VSC az utolsó helyen tanyázó Debreceni EAC-ot fogadta. A Loki az első félidőben bedarálta városi ellenfelét, eldöntve ezzel a három pont sorsát. Győzelmével a DVSC megőrizte hibátlan mérlegét a Nagyerdei Stadionban és magabiztosan vezeti a bajnokságot.

élő közvetítés Loki Debreceni VSC DVSC DEAC 21. forduló

NB III: nyert a BVSC, a Füzesgyarmat, a Honvéd II és az Érd

2020-11-25 14:39:40

Szerdán rendezték meg a korábban elmaradt mérkőzéseket a labdarúgó NB III-ban – íme, a végeredmények!

Érd labdarúgás Putnok NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport

Videó: elképesztő öngól, a saját kapujába öklözte a labdát

2020-08-29 18:53:35

Egészen elképesztő góllal szerezte meg a vezetést a Vasas a Debrecen ellen a labdarúgó NB II hetedik fordulójában. Zöldesi Illés, a debreceniek kapusa ugyanis a saját kapujába öklözte véletlenül a labdát…

videó Zöldesi Illés Vasas NB II Debreceni VSC DVSC

Először kapott ki a Loki és a Szpari, élen az Ajka, nyomában a Gyirmót

2020-08-22 22:13:32

A kora délután lejátszott Vasas–Szombathelyi Haladás (2–2) összecsapás után további kilenc találkozót rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 5. fordulójában. A játéknap rangadóján a Gyirmót 1–0-ra legyőzte a DVSC-t, és mivel az Ajka simán, 4–0-ra verte a Szentlőrincet, csere történt az élmezőnyben. Most az Ajka vezeti a tabellát 12 ponttal. Újabb vereséget szenvedett az ETO és a Szeged, így mindkét nagy múltú klub kieső helyet foglal el, a sereghajtó pozícióba pedig a Kaposváron ikszelő Csákvár csúszott vissza.

labdarúgó NB II eredménykövetés Szolnoki Roland Szolnok Szeged Pécs

Legyőzte, így megelőzte a tabellán a Gyirmót a DVSC-t

2020-08-22 21:19:38

A labdarúgó NB II 5. fordulójának rangadóját a Gyirmót nyerte, a DVSC ezzel elveszítette a veretlenségét. A hazaiak a győzelmüknek köszönhetően a bajnoki tabella második helyére léptek előre, a debreceniek pedig a harmadikra csúsztak vissza.

labdarúgó NB II közvetítés NB II Loki Gyirmót FC Győr Gyirmót

Milyen fáradtság? A Fradi hat gólt szerzett Debrecenben!

2019-11-10 13:01:41

Alaposan kitömte a Lokit Debrecenben a Ferencváros: a fővárosiak 6–1-re nyertek idegenben a labdarúgó NB I 12. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Varga Roland Nguen Tokmac NB I 12. forduló NB I

NB I: idegenben nyert a Kisvárda a Debrecen ellen

2019-05-04 18:56:31

Bár a szünetben még a Debrecen vezetett a Kisvárda ellen a labdarúgó NB I 31. fordulójában, a kieséstől veszélyeztetett pozícióban lévő vendégek fordítottak, és tovább élnek a reményeik, hogy jövőre is NB I-esek lehetnek.

labdarúgó NB I NB I 31. forduló NB I Kisvárda Debreceni VSC

Otthon bukott a Debrecen a motivált Kisvárda ellen

2019-05-04 10:31:38

Bár a szünetben még a Debreceni VSC vezetett a Kisvárda ellen a labdarúgó NB I 31. fordulójában, a kieséstől veszélyeztetett pozícióban lévő vendégek fordítottak, és tovább élnek a reményeik, hogy jövőre is NB I-esek lehetnek.

tudósítás labdarúgó NB I NB I 31. forduló NB I Kisvárda Debreceni VSC

NB I: hiába vezetett a Kisvárda, simán kikapott Debrecenben

2018-09-29 11:07:06

A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Kisvárda hiába szerzett vezetést már a 9. percben a Nagyerdei Stadionban, a DVSC a második félidőben 3–1-re fordított a szünet után pályára lépő, végül duplázó Takács Tamás vezetésével.

NB I 7. forduló NB I Kisvárda Debreceni VSC DVSC

Takács Tamás duplázott, a DVSC fordított a Kisvárda ellen

2018-09-29 11:02:49

NB I 9. forduló NB I Kisvárda Debreceni VSC DVSC

Óriási gólok, veretlen maradt a Mol Vidi és a Debrecen is

2018-08-10 10:49:01

A Bajnokok Ligája-selejtezőre készülő Mol Vidi FC nem bírt a Debrecennel Felcsúton, a címvédő a 91. percben egyenlített csak, Tamás Krisztián szép találatával.

onlive! közvetítés Videoton Varga Kevin Tamás Krisztián NB I 4. forduló

Puskás Akadémia: elpuskázott ziccerek, piros lap, egy pont

2018-05-27 16:41:28

A Puskás Akadémia hamar megszerezte a vezetést a bűn rosszul futballozó Debrecen otthonában a labdarúgó NB I 32., utolsó előtti fordulójában, aztán sorra kihagyta a ziccereit, a végére pedig emberhátrányba került, és az egy pont megszerzéséhez is szerencsére volt szüksége.

onlive! közvetítés Puskás Akadémia PAFC NB I 32. forduló NB I

NB I: Újpesten szakadt meg a DVSC győzelmi sorozata

2017-09-30 19:41:56

A labdarúgó NB I 11. fordulójában az Újpest hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Debreceni VSC-vel, így megszakadt a hajdúsági alakulat ötmérkőzéses győzelmi sorozata.

Újpest NB I 11. forduló NB I Debreceni VSC DVSC

DVSC: tizenöt éve nem történt ilyen a Lokival – videó

2017-02-22 17:02:18

Az NB I legutóbbi fordulójában a Debreceni VSC odahaza 0–0-s döntetlent játszott a Ferencvárossal. A debreceniek így már hat forduló óta nyeretlenek – megnéztük, mikor fordult velük elő hasonló csúfság. Hát nem mostanában…