Találatok a Darja Kaszatkina címkére

Találatok száma: 22

Roland Garros: Swiatek és Gauff játssza a női döntőt

2022-06-02 16:25:59

Iga Swiatek könnyedén legyőzte Darija Kaszatkinát, és bejutott a Roland Garros női egyes tornájának döntőjébe. A sorozatban a 34. győzelmét arató lengyel világelső ellenfele Cori Gauff lesz, a 18 éves amerikai az olasz Martina Trevisant győzte le első GS-elődöntőjében.

Roland Garros Martina Trevisan Iga Swiatek Darja Kaszatkina Cori Gauff

Roland Garros: Kaszatkina és Swiatek a legjobb négy között

2022-06-01 15:21:25

A 20. helyen kiemelt Darja Kaszatkina bejutott az elődöntőbe a párizsi francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyében, miután szerdán két szettben legyőzte honfitársát, Veronyika Kugyermetovát. A nap második negyeddöntőjében a világelső Iga Swiatek két játszmában, bő másfél óra alatt múlta felül az amerikai Jessica Pegulát.

Veronyika Kugyermetova Roland Garros Darja Kaszatkina

Tenisz: Bondár Anna döntő szettben kikapott Kaszatkinától Madridban

2022-04-29 13:34:28

A Madridban zajló WTA 1000-es salakpályás tenisztorna első fordulójában a selejtezőből főtáblára kerülő, világranglista-68. Bondár Anna döntő játszmában kikapott a 23. helyen rangsorolt orosz Darja Kaszatkinától.

tenisz WTA Madrid Darja Kaszatkina Bondár Anna

Wimbledon: Rubljov szerint diszkriminatív döntés született

2022-04-22 11:05:01

Mint ismert, a wimbledoni bajnokság szervezői Oroszország ukrajnai háborúja miatt nem engedik indulni az orosz és fehérorosz játékosokat az idei tornán. A világranglistán nyolcadik orosz játékos, Andrej Rubljov szerint  diszkriminatív döntés született.

tenisz Wimbledon Darja Kaszatkina Andrej Rubljov

Tenisz: Sinner és Hurkacz továbbjutott, Karacev kiesett

2022-02-22 16:52:21

A negyedik kiemelt Jannik Sinner nehéz, az ötödikként rangsorolt lengyel Hubert Hurkacz viszont magabiztos sikerrel kezdett a 2.8 millió dollár (882 millió forint) összdíjazású dubai férfi kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Juvan Jannik Sinner Hubert Hurkacz Darja Kaszatkina Barbora Krejcíková

Tenisz: Halep és Kvitová is nyolcaddöntős Dubaiban

2022-02-14 19:33:12

A román Simona Halep és a cseh Petra Kvitová is nyolcaddöntőbe jutott hétfőn a 703 580 dollár (222 millió forint) összdíjazású női kemény pályás dubai tenisztornán, míg az ötödik kiemelt brit Daniel Evans és a hatodikként rangsorolt orosz Karen Hacsanov a Dohában zajló 1.2 millió dollár (379 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi torna első fordulójából jutott tovább – közölte az MTI.

WTA Dubai Simona Halep Petra Kvitová Karen Hacsanov Jessica Pegula Dubai

Tenisz: Kaszatkina a bajnok Szentpéterváron

2021-03-21 21:21:56

A nyolcadik helyen kiemelt Darja Kaszatkina nyerte meg az 566 ezer dollár (174 millió forint) összdíjazású szentpétervári kemény pályás női tenisztornát.

tenisz Darja Kaszatkina

Tenisz: Kaszatkina harmadszor nyert WTA-tornát

2021-02-19 10:15:10

Az orosz Darja Kaszatkina diadalmaskodott a 236 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású, Phillip Island Trophy elnevezésű, kemény pályás melbourne-i női tenisztornán, mivel a pénteki döntőben három szettben kerekedett a 13. helyen kiemelt cseh Marie Bouzková fölé – írja az MTI.

tenisz WTA Phillip Island Trophy Marie Bouzková Darja Kaszatkina

Tenisz: a US Open 2019-es bajnoka meccslabdáról kapott ki

2021-02-18 09:57:16

A 13. helyen kiemelt cseh Marie Bouzková és az orosz Darja Kaszatkina jutott be a döntőbe a Phillip Island Trophy elnevezésű kemény pályás melbourne-i női tenisztornán – írja az MTI.

tenisz Marie Bouzková Darja Kaszatkina

Tenisz: Evans nagy csatában jutott tovább Antwerpenben

2020-10-20 17:52:39

Az antwerpeni, a kölni és az ostravai tenisztornákon is a legjobb tizenhat közé jutásért játszottak a versenyzők.

Tenisz Salvatore Caruso Jannik Sinner Darja Kaszatkina Daniel Evans Antwerpen

Tenisz: Babos párospartnere legyőzte a világelsőt

2019-02-19 15:23:48

A világelső japán Oszaka Naomi az első mérkőzésén vereséget szenvedett a dubai női tenisztornán, amelyen Kiki Bertens és a Darja Kaszatkina is a nyolcaddöntő előtt búcsúzott.

tenisz WTA Dubai Simona Halep Oszaka Naomi Kristina Mladenovic Kiki Bertens

Bajnokok Tornája: Muguruza szetthátrányból nyert

2018-10-31 13:05:44

Az észt Anett Kontaveit második meccsén, az amerikai Madison Keys pedig első találkozóján győzött szerdán a női teniszezők évzáró versenyén, a Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.

tenisz Madison Keys Julia Görges Darja Kaszatkina Anett Kontaveit

Tenisz: Monfils és Edmund is 6:3, 6:4-gyel készült a döntőre

2018-10-20 14:25:07

Az orosz Darja Kaszatkina nyerte meg a moszkvai kemény pályás női tenisztornát, a döntőben szetthátrányból fordítva győzte le a tunéziai Onsz Dzsaburt.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Onsz Dzsabur Kyle Edmund Julia Görges John Isner

US Open: Federer–Kyrgios a 3. körben, kiesett Babos legyőzője

2018-08-30 20:42:30

A nyitó körben Babos Tímeát búcsúztató orosz Darja Kaszatkina a második fordulóban kiesett az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon. A 11. helyen kiemelt játékos csütörtökön a fehérorosz Aljakszandra Szasznovicstól kapott ki, aki 33. a világranglistán.

tenisz US Open 2018 US Open Darja Kaszatkina Csung Hjon Babos Tímea

US Open: Babos Tímea is az első körben búcsúzott

2018-08-29 01:37:42

Babos Tímea 6:4, 5:7, 6:4-re kikapott az orosz Darja Kaszatkinától a New York-i kemény pályás Grand Slam-torna, a US Open első fordulójában.

tenisz US Open Darja Kaszatkina Babos Tímea

Tenisz: Kaszatkina a nyolcaddöntőbe jutott Moszkvában

2018-07-24 17:55:41

A második helyen kiemelt Darija Kaszatkina a legjobb 16 közé jutott a 750 ezer dollár (208.8 millió forint) összdíjazású salakpályás moszkvai női tenisztornán. A világranglista 13. helyezettje csak két játékot vesztett a szintén orosz Anna Kalinszkaja (143.) ellen. A keddi játéknapon hét hazai versenyző lép pályára Moszkvában.

WTA Moszkva Kristina Plisková Darja Kaszatkina

Roland Garros: Nadal a 900-asok klubjában, Halep is nyert

2018-06-04 16:41:01

A tízszeres győztes Rafael Nadal magabiztos győzelemmel jutott negyeddöntőbe a francia nyílt teniszbajnokság férfiversenyében.

Simona Halep Roland Garros Rafael Nadal Diego Schwartzman Darja Kaszatkina Caroline Wozniacki

Tenisz: Fucsovics karriercsúccsal a 60. helyen – világranglisták

2018-03-19 09:18:05

Fucsovics Márton öt helyet javítva, pályafutása legjobbjaként a 60. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, amelyet továbbra is a svájci Roger Federer vezet. A női világranglistán Babos Tímea négy helyet rontott, így a 47. pozícióban van.

Simona Halep Roger Federer Oszaka Naomi Juan Martin del Potro Fucsovics Márton Darja Kaszatkina

Tenisz: Federer 12 éve kezdett legutóbb így egy szezont

2018-03-16 08:32:16

Óriási formában játszik 2018-ban Roger Federer, a svájci világelső 16–0-s mérlegnél jár, és két tornagyőzelem (Australian Open, Rotterdam) után Indian Wellsben is bejutott az elődöntőbe.

tenisz WTA Indian Wells Venus Williams Roger Federer Kevin Anderson Indian Wells

Tenisz: Stollár Fanny legyőzője simán kikapott a döntőben

2017-04-09 20:53:06

Az orosz Darja Kaszatkina nyerte meg a charlestoni női salakpályás tenisztornát.