Találatok a Celta Vigo címkére

Találatok száma: 478

La Liga: őrült mérkőzésen nyert a Sevilla Vigóban

2021-04-12 22:54:29

A spanyol élvonal 30. fordulójának záró mérkőzésén a Sevilla hátrányból fordítva, hét gólt hozó mérkőzésen 4–3-ra győzött a Celta Vigo otthonában.

spanyol foci Sevilla La Liga Celta Vigo

La Liga: a Celta Vigo 20 perc alatt lerendezte az Alavést

2021-04-04 15:30:02

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójának vasárnapi játéknapján a Celta Vigo magabiztosan győzte le idegenben a sereghajtó Deportivo Alavést. Az Elche hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Betisszel.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Valencia La Liga Elche

Benzema: két gól és egy gólpassz, győzött a Real Madrid

2021-03-20 15:58:54

A Real Madrid 3–1-re nyert a Celta Vigo otthonában a spanyol labdarúgó-élvonal, a La Liga 28. fordulójában.

online! közvetítés Santi Mina Real Madrid Marco Asensio La Liga

La Liga: Jusszef en-Nesziri döntötte el a sevillai derbit

2021-03-14 13:15:07

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában a Sevilla 1–0-ra legyőzte a Real Betist a városi rangadón. A vasárnapi játéknapon nem bírt egymással a Celta Vigo és az Athletic Bilbao (0–0), a Granada hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Real Sociedadot, míg a Villarreal az Eibar otthonában nyert 3–1-re.

spanyol labdarúgás Villarreal Sevilla Real Sociedad La Liga Granada

La Liga: a 94. percben mentett pontot a Celta, nyert a Betis

2021-02-28 15:41:55

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén a Celta Vigo az utolsó pillanatokban mentett meg egy pontot a Real Valladolid ellen.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Valladolid La Liga Granada

La Liga: hat mérkőzés után először nyert a Celta

2021-02-12 17:18:07

A két gólt szerző Santi Mina vezérletével a Celta Vigo 3–1-re legyőzte hazai pályán a kieső helyen álló Elchét a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójának nyitó mérkőzésén pénteken.

spanyol foci Santi Mina La Liga Elche Celta Vigo

La Liga: Suárez újra termelt, mégsem nyert az Atlético

2021-02-08 21:22:44

A hetek óta nyeretlen Celta Vigo szerezte az első gólt, Luis Suárez vezérletével a házigazda Atlético Madrid fordított, de maradt egy vendégtalálat a legvégére is, így 2–2-vel zárult a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójának hétfő késő esti mérkőzése.

La Liga Celta Vigo Atlético Madrid

La Liga: zsinórban harmadszor is döntetlen a Celta–Eibar

2021-01-24 18:56:47

Nem bírt egymással a Celta Vigo és az Eibar a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 20. fordulójában.

spanyol labdarúgás La Liga Eibar Celta Vigo

La Liga: a Getafe és a Betis is egy góllal győzött

2021-01-20 20:12:58

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójának szerdai játéknapján a Getafe 1–0-ra legyőzte hazai pályán az Huescát, a Betis 2–1-re nyert szintén otthon a Celta Vigo ellen, míg a Villarreal 2–2-t játszott a Granadával.

Real Sociedad Real Betis La Liga Király-kupa Huesca Getafe

La Liga: ez nem a Celta hete – kupakudarc után hazai 0–4

2021-01-08 21:14:41

A Villarreal 4–0-ra nyert idegenben a Celta Vigo ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójának nyitó mérkőzésén, mégpedig úgy, hogy már a szünetben négy góllal vezetett.

spanyol foci Villarreal La Liga Celta Vigo

Király-kupa: öt éve alapított csapat hintett ötöt a Celtának

2021-01-05 17:50:07

Hatalmas meglepetés a spanyol labdarúgó Király-kupa 3. fordulójában: a harmadosztályú Ibiza 5–2-re megverte hazai környezetben az élvonalbeli Celta Vigót. És alulmaradt harmadik ligás ellenfelével szemben a Getafe is…

spanyol foci Villarreal Sevilla Király-kupa Ibiza Getafe

Két szélsője egy-egy góljával nyert a Real Madrid

2021-01-02 20:37:59

A Real Madrid 2–0-ra legyőzte odahaza a Celta Vigót a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 17. fordulójában, ezzel a három ponttal a címvédő a tabella élére ugrott.

online! közvetítés Real Madrid Marco Asensio Lucas Vázquez La Liga

La Liga: ismét Suárez – az Atlético győzelemmel zárta az évet

2020-12-30 20:00:47

Az Atlético Madrid 1–0-ra legyőzte a Getafét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójában.

spanyol foci La Liga Huesca Getafe Celta Vigo Atlético Madrid

La Liga: nem bírt egymással a Celta és a Getafe

2020-12-23 19:28:18

A spanyol élvonal 15. fordulójában 1–1-es döntetlent játszott a Celta Vigo a Getafe vendégeként: a vendégek hamar, a 7. percben vezetést szereztek Damien Suárez büntetőjével, a vendégek tíz perccel később egyenlítettek Iago Aspas góljával. Ezzel a Celta sorozatban ötödik bajnokiján maradt veretlen.

La Liga Getafe Celta Vigo

La Liga: Cádizban tört meg a Getafe nyeretlenségi szériája

2020-12-20 15:49:57

A Celta Vigo az Alavést, Granada pedig a Betist győzte le hazai pályán 2–0-ra, míg a Getafe a Cádiz vendégeként nyert 2–0-ra a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 14. fordulójának vasárnapi játéknapján.

spanyol foci La Liga Granada Getafe Cádiz Celta Vigo

La Liga: a Celta nem a Real és a Barca, nagyon kikapott a Cádiz

2020-12-14 22:58:12

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 13. fordulójában a Celta Vigo otthon 4–0-ra kiütötte a Cádizt.

La Liga Cádiz Celta Vigo

La Liga: kétgólos idegenbeli sikert aratott a Celta Vigo

2020-12-04 20:45:09

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójának nyitó mérkőzésén a Celta Vigo 2–0-ra legyőzte idegenben az Athletic Bilbaót.

spanyol foci La Liga Celta Vigo Athletic Bilbao

La Liga: megszakadt a Real Sociedad 6-os győzelmi szériája

2020-11-29 17:54:54

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójának vasárnapi játéknapján a listavezető Real Sociedad hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Villarreallal. A Celta Vigo 3–1-re legyőzte a Granadát, míg a Getafe ikszelt az Athletic Bilbaóval.

spanyol bajnokság Villarreal Real Sociedad La Liga Granada Getafe

La Liga: hatgólos meccset nyert meg a hajrában a Sevilla

2020-11-21 15:28:37

A Sevilla 4–2-re legyőzte az otthonába látogató Celta Vigót, a Levante pedig hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Elchével a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában.

Sevilla Levante La Liga Elche Celta Vigo

La Liga: megvan a Celta Vigo új vezetőedzője

2020-11-12 14:22:30

Eduardo Coudet lett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Celta Vigo új vezetőedzője.