Találatok a Celta Vigo címkére

Találatok száma: 484

La Liga: nyert az Atlético Madrid, és bajnok lett

2021-05-22 18:16:21

A 2013–2014-es idény után ismét az Atlético Madrid ült fel a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) trónjára, miután hátrányból 2–1-re nyert a Real Valladolid ellen az utolsó, 38. fordulóban.

Villarreal Valencia Real Valladolid Real Sociedad Real Madrid Real Betis

Hiába vezetett Messi góljával a Barca, Santi Mina duplájával nyert a Celta

2021-05-16 17:13:11

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 37. fordulójában az FC Barcelona 2–1-re kikapott hazai pályán a Celta Vigótól.

élő közvetítés tudósítás spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás La Liga

CIES: európai átlag felett a magyar saját nevelésű futballisták játékideje

2021-05-10 13:21:32

Több játékidőt kaptak a saját nevelésű labdarúgók az MTK-nál, mint az Ajaxnál – derült ki Sporttudományok Nemzetközi Központjának (CIES) legújabb kutatásából. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Serie A Real Sociedad Premier League NB I MTK MSK Zilina

La Liga: a Celta is elkapta a mélyrepülésben lévő Levantét

2021-04-30 22:17:23

Sorozatban negyedszer is kikapott a Levante a spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga): a 34. forduló péntek esti mérkőzését a házigazda Celta Vigo nyerte meg 2–0-ra, amely ezzel matematikailag is meghosszabbította élvonalbeli tagságát.

Levante La Liga Celta Vigo

La Liga: az öltözőből hívták vissza a játékosokat, hogy befejezzék a meccset

2021-04-25 18:16:01

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójának vasárnapi játéknapján a Sevilla hazai pályán 2–1-re legyőzte a Granadát, a mérkőzés azonban a ráadásban történtekről marad majd igazán emlékezetes.

spanyol labdarúgás spanyol bajnokság Sevilla Osasuna La Liga Granada

La Liga: fordulatos meccsen szerzett pontot a Valencia a Betis otthonában

2021-04-18 19:43:14

A Betis ugyan kétszer is vezetett, végül a Valencia elvitt egy pontot Sevillából a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában (2–2). A Cádiz szintén döntetlent játszott a Celta Vigóval. Este a Villarreal aratott kiütéses sikert a Levante otthonában.

spanyol labdarúgás Valencia La Liga Cádiz Celta Vigo Betis

La Liga: őrült mérkőzésen nyert a Sevilla Vigóban

2021-04-12 22:54:29

A spanyol élvonal 30. fordulójának záró mérkőzésén a Sevilla hátrányból fordítva, hét gólt hozó mérkőzésen 4–3-ra győzött a Celta Vigo otthonában.

spanyol foci Sevilla La Liga Celta Vigo

La Liga: a Celta Vigo 20 perc alatt lerendezte az Alavést

2021-04-04 15:30:02

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójának vasárnapi játéknapján a Celta Vigo magabiztosan győzte le idegenben a sereghajtó Deportivo Alavést. Az Elche hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Betisszel.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Valencia La Liga Elche

Benzema: két gól és egy gólpassz, győzött a Real Madrid

2021-03-20 15:58:54

A Real Madrid 3–1-re nyert a Celta Vigo otthonában a spanyol labdarúgó-élvonal, a La Liga 28. fordulójában.

online! közvetítés Santi Mina Real Madrid Marco Asensio La Liga

La Liga: Jusszef en-Nesziri döntötte el a sevillai derbit

2021-03-14 13:15:07

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában a Sevilla 1–0-ra legyőzte a Real Betist a városi rangadón. A vasárnapi játéknapon nem bírt egymással a Celta Vigo és az Athletic Bilbao (0–0), a Granada hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Real Sociedadot, míg a Villarreal az Eibar otthonában nyert 3–1-re.

spanyol labdarúgás Villarreal Sevilla Real Sociedad La Liga Granada

La Liga: a 94. percben mentett pontot a Celta, nyert a Betis

2021-02-28 15:41:55

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén a Celta Vigo az utolsó pillanatokban mentett meg egy pontot a Real Valladolid ellen.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Valladolid La Liga Granada

La Liga: hat mérkőzés után először nyert a Celta

2021-02-12 17:18:07

A két gólt szerző Santi Mina vezérletével a Celta Vigo 3–1-re legyőzte hazai pályán a kieső helyen álló Elchét a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójának nyitó mérkőzésén pénteken.

spanyol foci Santi Mina La Liga Elche Celta Vigo

La Liga: Suárez újra termelt, mégsem nyert az Atlético

2021-02-08 21:22:44

A hetek óta nyeretlen Celta Vigo szerezte az első gólt, Luis Suárez vezérletével a házigazda Atlético Madrid fordított, de maradt egy vendégtalálat a legvégére is, így 2–2-vel zárult a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójának hétfő késő esti mérkőzése.

La Liga Celta Vigo Atlético Madrid

La Liga: zsinórban harmadszor is döntetlen a Celta–Eibar

2021-01-24 18:56:47

Nem bírt egymással a Celta Vigo és az Eibar a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 20. fordulójában.

spanyol labdarúgás La Liga Eibar Celta Vigo

La Liga: a Getafe és a Betis is egy góllal győzött

2021-01-20 20:12:58

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójának szerdai játéknapján a Getafe 1–0-ra legyőzte hazai pályán az Huescát, a Betis 2–1-re nyert szintén otthon a Celta Vigo ellen, míg a Villarreal 2–2-t játszott a Granadával.

Real Sociedad Real Betis La Liga Király-kupa Huesca Getafe

La Liga: ez nem a Celta hete – kupakudarc után hazai 0–4

2021-01-08 21:14:41

A Villarreal 4–0-ra nyert idegenben a Celta Vigo ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójának nyitó mérkőzésén, mégpedig úgy, hogy már a szünetben négy góllal vezetett.

spanyol foci Villarreal La Liga Celta Vigo

Király-kupa: öt éve alapított csapat hintett ötöt a Celtának

2021-01-05 17:50:07

Hatalmas meglepetés a spanyol labdarúgó Király-kupa 3. fordulójában: a harmadosztályú Ibiza 5–2-re megverte hazai környezetben az élvonalbeli Celta Vigót. És alulmaradt harmadik ligás ellenfelével szemben a Getafe is…

spanyol foci Villarreal Sevilla Király-kupa Ibiza Getafe

Két szélsője egy-egy góljával nyert a Real Madrid

2021-01-02 20:37:59

A Real Madrid 2–0-ra legyőzte odahaza a Celta Vigót a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 17. fordulójában, ezzel a három ponttal a címvédő a tabella élére ugrott.

online! közvetítés Real Madrid Marco Asensio Lucas Vázquez La Liga

La Liga: ismét Suárez – az Atlético győzelemmel zárta az évet

2020-12-30 20:00:47

Az Atlético Madrid 1–0-ra legyőzte a Getafét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójában.

spanyol foci La Liga Huesca Getafe Celta Vigo Atlético Madrid

La Liga: nem bírt egymással a Celta és a Getafe

2020-12-23 19:28:18

A spanyol élvonal 15. fordulójában 1–1-es döntetlent játszott a Celta Vigo a Getafe vendégeként: a vendégek hamar, a 7. percben vezetést szereztek Damien Suárez büntetőjével, a vendégek tíz perccel később egyenlítettek Iago Aspas góljával. Ezzel a Celta sorozatban ötödik bajnokiján maradt veretlen.