Találatok a Cádiz címkére

Találatok száma: 71

La Liga: a Valencia sem tudta legyőzni a Cádizt

2021-10-02 12:06:53

Az Osasuna és az újonc Mallorca is egygólos sikert aratott, a Valencia pedig gól nélküli döntetlent ért el a Cádiz otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 8. fordulójában.

spanyol labdarúgás Valencia Rayo Vallecano Osasuna Mallorca Levante

Most sem nyert Cádizban a Barcelona, itt a Koeman-éra vége?

2021-09-23 18:20:49

A spanyol La Ligában az FC Barcelona a Cádiz vendégeként 0–0-s döntetlent ért el.

online! közvetítés Ronald Koeman La Liga FC Barcelona Cádiz

La Liga: győzelmet ért a Cádiz remek hajrája az első félidőben

2021-09-17 23:09:48

A Cádiz 2–1-es győzelmet aratott idegenben a Celta Vigo ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában.

La Liga Cádiz Celta Vigo

La Liga: a 90. percben még vesztésre állt – mégis nyert az Osasuna!

2021-08-29 20:07:56

Az Osasuna a 91. percben értékesített tizenegyessel egyenlített, majd a 95. percben szerzett góllal nyert is 3–2-re a Cádiz vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 3. fordulójának vasárnap esti programjában. A Rayo Vallecano eközben 4–0-ra megverte a Granadát.

Villarreal Rayo Vallecano Osasuna La Liga Granada Cádiz

La Liga: a Betis hazai pályán ikszelt a Cádizzal

2021-08-20 23:04:09

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2. fordulójában a Real Betis 1–1-es döntetlent játszott a Cádizzal.

spanyol bajnokság Real Betis La Liga Cádiz

La Liga: a Betis megszakította a Mallorca nagy sorozatát

2021-08-14 20:28:14

Az előző évadot a 6. helyen záró Betis nem bírt az újonc Mallorcával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 1. fordulójában. A Cádiz a 90+7. percben mentett pontot a Levante ellen.

spanyol labdarúgás Mallorca Levante La Liga Cádiz Betis

Felkészülés: a Milan és az Atlético is tizenegyesekkel kapott ki

2021-08-04 22:26:47

A Milan és az Atlético Madrid labdarúgócsapata is tizenegyesekkel kapott ki felkészülési mérkőzésen – előbbi a Valencia, utóbbi a Cádiz ellen.

felkészülési mérkőzés Valencia Milan Cádiz Atlético Madrid

La Liga: nem bírt egymással a Levante és a Cádiz

2021-05-21 21:56:53

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 38., vagyis utolsó fordulójának pénteki játéknapján a Levante 2–2-es döntetlent játszott hazai pályán a Cádizzal.

Levante La Liga Cádiz

La Liga: fordított az Atlético, de még nem bajnok

2021-05-16 17:53:33

Az Atlético Madrid hátrányból felállva 2–1-re legyőzte az Osasunát a La Liga 37. fordulójában, így továbbra is vezeti a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot.

Villarreal Valladolid Valencia Sevilla Real Sociedad Osasuna

La Liga: nyert az Elche ellen, közel a bennmaradáshoz az Alavés

2021-05-11 19:14:39

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójának keddi játéknapján az Osasuna 3–2-re legyőzte otthon a Cádizt, míg a Deportivo Alavés 2–0-ra nyert idegenben az Elche ellen.

Osasuna La Liga Elche Cádiz Alavés

La Liga: gyors gólváltás a hajrában, ikszelt a Valencia

2021-04-24 14:39:53

Az Elche a Levantét győzte le; a Valladolid a Cádizzal, a Valencia pedig az Alavésszal játszott döntetlent a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójának szombati játéknapján.

Valladolid Levante Elche Cádiz

La Liga: Benzema vezérletével kiütötte a Real a Cádizt

2021-04-21 23:58:53

A Real Madrid az első félidőben a két gólt és egy gólpasszt jegyző Karim Benzema vezérletével már 3–0-ra vezetett, és végül ennyire is győzött a Cádiz vendégeként a La Liga 31. fordulójában.

Real Madrid Cádiz

Szuper Benzema, tiltakozó Cádiz – győztes Real Madrid

2021-04-21 21:51:27

Real Madrid La Liga Cádiz

La Liga: fordulatos meccsen szerzett pontot a Valencia a Betis otthonában

2021-04-18 19:43:14

A Betis ugyan kétszer is vezetett, végül a Valencia elvitt egy pontot Sevillából a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában (2–2). A Cádiz szintén döntetlent játszott a Celta Vigóval. Este a Villarreal aratott kiütéses sikert a Levante otthonában.

spanyol labdarúgás Valencia La Liga Cádiz Celta Vigo Betis

La Liga: három meccsen két gól és két vendéggyőzelem

2021-04-10 20:49:34

Három meccsen összesen két gól született szombaton a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában, amelyben a Levante és a Cádiz győzött.

Levante La Liga Getafe Eibar Cádiz Athletic Bilbao

La Liga: botrány Cádizban, a Valencia levonult a pályáról

2021-04-04 20:03:04

A Cádiz–Valencia spanyol élvonalbeli labdarúgó-mérkőzés a 30. percben rövid időre félbeszakadt, miután Mouctar Diakhaby rasszizmussal vádolta meg Calát, ezért a teljes vendégcsapat levonult a pályáról.

spanyol labdarúgás rasszizmus Valencia Mouctar Diakhaby La Liga Cádiz

La Liga: a Celta Vigo 20 perc alatt lerendezte az Alavést

2021-04-04 15:30:02

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójának vasárnapi játéknapján a Celta Vigo magabiztosan győzte le idegenben a sereghajtó Deportivo Alavést. Az Elche hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Betisszel.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Valencia La Liga Elche

La Liga: a Valencia és a Villarreal is egy góllal nyert

2021-03-21 16:01:42

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójának vasárnapi játéknapján a Valencia hazai pályán 2–1-re legyőzte a Granadát, a Villarreal szintén otthon nyert a Cádiz ellen (2–1), a Getafe pedig 1–1-es döntetlent játszott az Elchével.

Villarreal Valencia La Liga Granada Getafe Elche

La Liga: a 94. percben mentett pontot a Celta, nyert a Betis

2021-02-28 15:41:55

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén a Celta Vigo az utolsó pillanatokban mentett meg egy pontot a Real Valladolid ellen.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Valladolid La Liga Granada

Barca: Csalódottabb vagyok, mint a PSG elleni 1–4 után – Koeman

2021-02-22 12:33:58

Ronald Koeman, az FC Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzője saját bevallása szerint csalódottabb volt a Cádiz elleni 1–1-es döntetlen után, mint a Paris Saint-Germainnel szemben 4–1-re elveszített múlt keddi Bajnokok Ligája-mérkőzést követően.