Találatok a Brassó címkére

Találatok száma: 53

Erste Liga: vereséggel kezdett a címvédő; ismét kikaptak a fehérvári fiatalok

2022-09-22 18:50:07

Második vereségét is elszenvedte a FEHA19 a magyar bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság 2022–2023-as idényében. A Csíkszereda is megkezdte szereplését, a címvédő 3–2-re kikapott a Budapest JAHC vendégeként.

jégkorong férfi jégkorong SC Csíkszereda MAC Újbuda FEHA19 Erste Liga

Erste Liga: a brassóiak rossz sorozata tört meg Dunaújvárosban

2022-01-30 19:31:50

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) vasárnapi mérkőzésein négy vesztes meccse után győzött a Brassó a december 4. óta nyeretlen Dunaújvárosi Acélbikák otthonában, a Csíkszereda két bukott bajnoki után győzött a DVTK vendégeként.

jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Brassó

Erste Liga: egy harmad elég volt a Csíkszereda győzelméhez Brassóban

2022-01-23 18:39:16

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) vasárnapi mérkőzésén a Csíkszereda a középső harmadban szerzett három góljával megnyerte a Brassó otthonában rendezett erdélyi rangadót.

jégkorong Erste Liga Csíkszereda Brassó Brasov Wolves

Erste Liga: a Csíkszereda szétlövéssel győzte le a Brassót

2021-12-28 18:51:33

A Ferencváros éppen hogy, de 1–0-ra legyőzte a Dunaújvárosi Acélbikákat, a Titánok 6–3-ra kikaptak a DVTK-tól, míg az erdélyi rangadón a Csíkszereda szétlövéssel múlta felül a Brassót a jégkorong Erste Liga keddi játéknapján.

jégkorong hoki MAC jégkorong Fehérvári Titánok FTC jégkorong Erste Liga

Erste Liga: 9 meccses eltiltást kapott a brassói „kukadémon”

2021-11-30 10:55:53

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) vasárnapi játéknapján a Brassó kanadai támadója, Garet Hunt emlékezetes balhét produkált, amikor a Csíkszereda elleni mérkőzésen a második harmad végén összeverekedett a nála másfél fejjel magasabb Láday Tamással, majd a közönségnek mutogatott, a játékvezetőkkel is balhézott, végezetül pedig egy szeméttárolót dobott a játéktérre. Az Erste Liga fegyelmi bizottsága alaposan megbüntette.

kukadémon jégkorong Láday Tamás Garet Hunt Erste Liga Brassó

Erste Liga: a Brassó játékosa dühében kukát hajított a jégre – videó

2021-11-29 12:38:59

A listavezető Csíkszereda 8–1-re kiütötte a szintén erdélyi Brassót a jégkorong Erste Ligában vasárnap. A második harmad végén meghökkentő jelenet játszódott le: bő fél perces verekedés vette kezdetét a vendégek játékosa, Garet Hunt és a csíkszeredai Láday Tamás között, előbbi indulatai ráadásul akkor sem csillapodtak, amikor a játékvezetők véget vetettek a viaskodásnak – Huntot nagy nehezen letessékelték a pályáról, ám a hokis dühe továbbra sem hagyott alább, megemelte az épp vele szembe került kukát, amelyet aztán behajított a jégre. A liga Facebook-oldalának jóvoltából megtekinthetjük a nem mindennapi esetet.

jégkorong Láday Tamás Garet Hunt Erste Liga Csíkszereda Brassó

Erste Liga: az FTC és a DVTK is hárommal kapott ki

2021-10-15 19:06:38

Az FTC-Telekom a Gyergyói HK-tól, a DVTK Jegesmedvék az SC Csíkszeredától kapott ki 4–1-re a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján.

jégkorong HSC Csíkszereda Gyergyói HK Ferencváros jégkorong FTC jégkorong Erste Liga

Erste Liga: nyolccal nyert a Brassó a Titánok ellen; győzött az FTC is

2021-10-01 19:43:14

Az FTC-Telekom 4–2-re legyőzte a Győrt, a Brassó nyolcgólos sikert aratott a Titánok felett, míg a listavezető Csíkszereda 3–2-re nyert a DVTK Jegesmedvék ellen a hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) pénteki játéknapján. A Gyergyó idegenben diadalmaskodott 5–3-ra a Dunaújváros ellen.

UNI Győr SC Csíkszereda Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC-Telekom Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: könnyed sikerrel rajtolt a címvédő Csíkszereda

2021-09-17 19:27:06

A címvédő Csíkszereda hazai pályán 6–1-re legyőzte a Titánok együttesét a jégkorong Erste Liga 2021–2022-es idényének pénteki nyitó napján. A Gyergyói HK tíz gólt ütött és hattal nyert a Dunaújvárosi Acélbikák ellen.

Újpest Győr Gyergyói HK Fehérvári Titánok Erste Liga DVTK

Jégkorong: mégis indulhat a Brassó az Erste Ligában

2021-08-31 16:01:36

Mégis indulhat a Brassó a jégkorong Erste Liga 2021–2022-es idényében, miután a magyar szövetség (MJSZ) elnöksége kedden, az elmúlt hetek fejleményeit értékelve elfogadta a klub ismételt méltányossági kérelmét.

férfi jégkorong Erste Liga Brassó

Erste Liga: a Brassó nem adott le nevezést, a DVTK indulása is kérdéses

2021-07-24 11:15:32

A legutóbbi idényben döntős Corona Brasov nem adott be érvényes nevezést, a DVTK Jegesmedvék indulása pedig még kérdéses a jégkorong Erste Ligában.

jégkorong Erste Liga DVTK jégkorong Brassó

Erste Liga: a Brassótól érkezett kanadai védő a Ferencvároshoz

2021-06-18 11:34:31

Az FTC-Telekom egyéves szerződést írt alá a Corona Brassó kanadai védőjével, Josh McFaddennel – jelentette be a klub hivatalos honlapján.

Jégkorong Ferencváros FTC-Telekom Erste Liga Brassó

Erste Liga: az SC Csíkszereda nyerte meg a bajnokságot

2021-04-08 22:23:16

A jégkorong Erste Liga döntőjének hatodik mérkőzését az SC Csíkszereda hazai pályán 5–3-ra megnyerte a Corona Brasov ellen, így összesítésben 4–2-re győzött a párharcban, és harmadik alkalommal hódította el a trófeát.

jégkorong SC Csíkszereda Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov Brassó

Erste Liga: ötgólos sikerrel újfent előnyben a Csíkszereda

2021-04-03 19:54:52

A Csíkszereda 5–0-ra legyőzte a Brassót a jégkorong Erste Liga döntőjének harmadik, szombati mérkőzésén, így az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban 2–1-re vezet – írta a Magyar Távirati Iroda.

jégkorong Erste Liga Csíkszereda Brassó

Erste Liga: kikapott az FTC; nagyot fordított a Brassó

2021-03-21 20:49:09

A jégkorong Erste Liga elődöntőjében a Csíkszereda hazai pályán 3–2-re legyőzte az FTC-t, így már csak egy siker választja el a finálétól. A másik elődöntőben a DEAC hiába vezetett otthon három góllal is, 7–5-ra kikapott a Brassótól, amely így összesítésben kiegyenlített (2–2).

FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga DEAC jégkorong DEAC Csíkszereda

Erste Liga: nagy nehezen, de leküzdötte a Vasast a Brassó

2021-03-13 20:03:24

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) utolsó negyeddöntője is eldőlt, miután az alapszakaszt megnyerő Corona Brasov a rájátszásba nyolcadikként becsúszó Vasas ellen a hetedik mérkőzésen győzött, így 4–3-ra megnyerte a párharcot. Ezzel kialakult az elődöntő párosítása is.

rájátszás jégkorong Vasas Erste Liga Brassó

Erste Liga: a Brassó egy góllal legyőzte a Csíkszeredát

2021-02-14 19:51:50

A jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján a listavezető Corona Brasov Wolves (Brassó) 4–3-ra legyőzte a harmadik helyen álló SC Csíkszereda.

jégkorong Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov Brassó

Erste Liga: nyolcat kapott Brassóban a Dunaújváros

2020-11-23 20:45:52

Egy nappal azt követően, hogy a hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokságban (Erste Liga) a Dunaújvárosi Acélbikák a Gyergyó otthonában 4–1-re kikapott, hétfőn Brassóba látogatott, ahol még nagyobb pofonba szaladt bele. A játéknap másik meccsén a Titánok szétlövés után győzött a Gyergyó ellen.

Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Brassó

Román Kupa: túlórázott az élvonalbeli ellenfélért az FK Csíkszereda

2020-10-21 16:30:00

Hosszabbításban kicsikart győzelemmel jutott fel a Román Kupa 32-es főtáblájára az FK Csíkszereda, amely szerda délután Brassóban nyert a harmadik ligás SR Municipal ellen 1–0-ra.

Románia Román Kupa Csíkszereda Brassó

Erste Liga: a DEAC simán nyert a Brassó ellen, kikapott az Újpest

2019-11-29 20:57:15

A magyar jégkorongbajnokságban (Erste Liga) a Fehérvári Titánok 3–2-re legyőzték a Gyergyói HK-t, az Újpest hazai pályán szenvedett 5–3-as vereséget a Dunaújvárosi Acélbikáktól, a Debreceni EAC 6–3-ra verte meg a Brassót.