Találatok a Beatriz Haddad Maia címkére

Találatok száma: 9

Tenisz: Oszaka sérülés miatt visszalépett a tokiói tornától

2022-09-22 08:52:45

A hazai közönségkedvenc, Oszaka Naomi hasfalsérülés miatt visszalépett a Tokióban zajló, 758 ezer dollár (303 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornától. A San Diegóban zajló 612 ezer dollár (243.9 millió forint) összdíjazású férfi tornán a harmadik kiemelt amerikai Marcos Giron kétszettes sikerrel jutott a legjobb nyolc közé – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

női tenisz férfi tenisz WTA Tokió Oszaka Naomi Beatriz Haddad Maia ATP San Diego

Tenisz: Simona Halep nyerte meg a torontói tornát

2022-08-14 23:24:35

A román Simona Halep megnyerte a Torontóban rendezett 2.7 millió dollár (1 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornát, amelynek vasárnapi döntőjében a brazil Beatriz Haddad Maiát múlta felül három játszmában.

WTA Toronto Simona Halep Beatriz Haddad Maia

Tenisz: Bondár Anna a selejtezőben búcsúzott Cincinnatiben

2022-08-14 08:17:14

Bondár Anna már a selejtező első fordulójában elbúcsúzott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyétől. A Torontóban zajló kemény pályás torna döntőjében a brazil Beatriz Haddad Maia lesz a román Simona Halep ellenfele.

tenisz női tenisz WTA Toronto WTA Cincinnati Pablo Carreno-Busta Hubert Hurkacz

Tenisz: Udvardy Panna döntő szettben kikapott Mexikóban

2022-02-28 22:24:56

A mexikói Monterreyben zajló kemény pályás, 239 477 dollár összdíjazású női tenisztorna első fordulójában a világranglistán 83. helyen álló Udvardy Panna döntő szettben kikapott a januári Australian Openen női párosban a döntőig jutó, a világranglistán a 69. helyen álló brazil Beatriz Haddad Maiától.

tenisz WTA Monterrey Udvardy Panna Beatriz Haddad Maia

Tenisz: kiesett az első kiemelt Plísková Indian Wellsben

2021-10-12 08:52:47

Az első helyen kiemelt Karolína Plísková meglepetésre a harmadik fordulóban kiesett az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna női versenyében – írja az MTI.

tenisz WTA Karolína Plísková Indian Wells Beatriz Haddad Maia ATP

Tenisz: Babos Tímea bejutott az elődöntőbe Ilkleyben

2019-06-21 12:16:22

Babos Tímea bejutott az angliai Ilkleyben zajló 100 ezer dollár (29 millió forint) összdíjazású füves pályás női tenisztorna elődöntőjébe, miután a harmadik fordulóban három szettben, 7:6, 4:6, 6:4-re legyőzte a brazil Beatriz Haddad Maiát.

tenisz Beatriz Haddad Maia Babos Tímea

Tenisz: kiesett az első kiemelt, brazil ellenfél vár Babosra

2019-06-20 18:36:17

Az angliai Ilkleyben zajló, 100 ezer dollár (29 millió forint) összdíjazású füves pályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében nagy meglepetésre kiesett az első helyen kiemelt szlovák Magdaléna Rybáriková, aki 7:5, 7:5-re kikapott a világranglista 125. helyén álló brazil Beatriz Haddad Maiától. A győztes ellenfele a kínai Lin Csut két könnyű szettben legyőző Babos Tímea lesz a legjobb nyolc között.

női tenisz Beatriz Haddad Maia Babos Tímea

Tenisz: Arn Gréta nem jutott fel a főtáblára Monterreyben

2019-04-01 21:03:58

Arn Gréta kikapott a selejtező harmadik fordulójában, így nem jutott fel a főtáblára a monterreyi kemény pályás női tenisztornán.

tenisz Beatriz Haddad Maia Arn Gréta

Tenisz: Czink szetthátrányból nyert a ranglista-634. ellen

2013-02-27 18:51:32

Bár az első szettet 6:1-re elveszítette Czink Melinda Florianopolisban a világranglista 634. helyén álló brazil Beatriz Haddad Maiával szemben, összeszedte magát, és a következő két szettet hozva legyőzte nála 14 évvel fiatalabb ellenfelét, és a WTA-torna negyeddöntőjébe jutott.