A Manchester megszünteti női együttesét

2005.02.28. 20:52
Címkék
"Az egyesület elkötelezett a fiatalok nevelése mellett, és sokkal felkészültebbek vagyunk az iskolás korú lányok felkészítésében, mint a felnőtt női csapat fenntartásában" - nyilatkozta Philip Townsend, az MU kommunikációs igazgatója. Ray Kiddell, az Angol Labdarúgó-szövetség (FA) női szakosztályának vezetője csalódottan fogadta a hírt. "Nagyon szomorú vagyok, óriási csapás ez, hiszen a nagy klubok jelenléte elegedhetetlen a női labdarúgás töretlen fejlődése szempontjából. Nagy kár, hogy egy olyan nagy klub, mint a Manchester United, hátat fordít nekünk" - fogalmazott Kiddell. Anglia júniusban női Európa-bajnokságot rendez.
Legfrissebb hírek

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
1 perce

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
5 perce

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
13 perce

Cristiano Ronaldo is megszerezte az első gólját a vb-n – videók

Foci vb 2026
22 perce

Cristiano Ronaldo hatodik vb-jén szerzett gólt

Foci vb 2026
39 perce

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk

Kosárlabda
39 perce

Elkezdődött a Portugália–Üzbegisztán csoportmérkőzés

Foci vb 2026
52 perce

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
54 perce
Ezek is érdekelhetik