Több hónapos börtön görög futballhuligánoknak

2005.02.22. 22:20
Címkék
Börtön- és pénzbüntetésre ítélte az Olympiakosz labdarúgócsapatának négy szurkolóját egy görög bíróság. Egy huligán 15, kettő 12-12, a negyedik pedig hathavi börtönt kapott. Emellett mindegyiküknek 3000 eurót kell fizetnie, és egy évig egyikőjük sem látogathatja kedvenc csapata mérkőzéseit. Az Olympiakosz találkozóinak időpontjában a rendőrségen kötelesek jelentkezni, s a meccs végéig ott kell tartózkodniuk. A négy drukkert múlt vasárnap tartóztatták le, amikor odahaza az Iráklió együttese 2-1-re győzött az Olympiakosz ellen. A rendbontások még a mérkőzés alatt elkezdődtek, és a több száz vendégszurkoló a vereség miatti elkeseredésében 12 millió eurónyi kárt okozott a krétai kiscsapat stadionjában, amely egyébként a tavalyi athéni olimpia futballtornájának is otthont adott.
Legfrissebb hírek

Kanada szépített, Bosznia-Hercegovina megint kettővel vezet

Foci vb 2026
14 perce

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
17 perce

Vb 2026: a mexikói mez fogy a legjobban

Foci vb 2026
30 perce

Manzambi betalált, kettővel mennek a svájciak

Foci vb 2026
34 perce

Vb 2026: csapatot keres a zöld-fokiak hős kapusa

Foci vb 2026
47 perce

Elkezdődött a második félidő, rögtön svájci góllal

Foci vb 2026
48 perce

Nagy góllal szereztek vezetést a bosnyákok – videók

Foci vb 2026
57 perce

A félidőben bosnyák vezetés, a svájci–kanadai meccsen még nincs gól

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik