A Kecskemét jutott tovább

2005.02.22. 23:44
Címkék
ZTE RC-PHOENIX MECANO-KECSKEMÉTI RC 1:3
(21, -28, -17, -23)
(21, -28, -17, -23)

Zalaegerszeg, 100 néző. V: Ortner, Pőcze
ZTE: Markó 3, HEGYI 18, Horváth T. 8, GÔCZI 26, PORKOLÁB 15, Erdei 8. Cs: Horváth Cs. (liberó), Németh B. 3, Tóth I. T. Edző: Markó Gábor
KECSKEMÉT: Kása 4, Nacsa 9, Buday 8, RAPI 25, URFI 12, SOMODI 15. Cs: Rácz (liberó)Schulcz 4, Bokor. Edző: Gyurkó Sándor
Az eredmény alakulása. 1. játszma. 2:4, 9:6, 14:10, 21:15. 2. játszma: 7:5, 14:16, 21:23. 3. játszma: 2:7, 6:11, 16:22. 4. játszma: 5:2, 14:9, 17:17
Továbbjutott: Kecskemét (3:1)



Sokáig nem látszott az osztálykülönbség - az első játszma például a hazai együttes sikerét hozta -, ám végül is a kecskemétiek igazolták a papírformát. Ezzel pedig csatlakoztak a már korábban továbbjutó Kazincbarcikához, Kométa-Kaposvárhoz és Dunaferrhez.
Legfrissebb hírek

Kanada szépített, Bosznia-Hercegovina megint kettővel vezet

Foci vb 2026
7 perce

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
9 perce

Vb 2026: a mexikói mez fogy a legjobban

Foci vb 2026
22 perce

Manzambi betalált, kettővel mennek a svájciak

Foci vb 2026
26 perce

Vb 2026: csapatot keres a zöld-fokiak hős kapusa

Foci vb 2026
39 perce

Elkezdődött a második félidő, rögtön svájci góllal

Foci vb 2026
40 perce

Nagy góllal szereztek vezetést a bosnyákok – videók

Foci vb 2026
49 perce

A félidőben bosnyák vezetés, a svájci–kanadai meccsen még nincs gól

Foci vb 2026
52 perce
Ezek is érdekelhetik