Owen: Gólokkal leszek csapattag

2004.10.29. 15:40
Címkék
"Remek érzés volt három gólt lőni, így sokkal inkább a csapat tagjának érzem magam" - mondta egy mai sajtótájékoztatón Michael Owen (képünkön), a Real Madrid angol támadója. A Liverpooltől érkezett futballista sokáig nem talált a hálóba, a három legutóbbi mérkőzésen azonban három különböző sorozatban az ő góljával nyert a királyi gárda (a dinamo Kijev ellen a BL-ben, a Valencia ellen a bajnokságban és a Leganes ellen a kupában).
"Nagyon nehéz volt a beilleszkedés, és a nyelvi korlátok most is zavarnak, de egyre jobb minden. Az, hogy rúgtam három gólt, még nem jelenti azt, hogy minden rendben, igyekszem javulni, és nagyon sok meccs van még hátra az idényből, ahol bizonyíthatok" - tette hozzá a csatár
A spanyol újságírók kedvéért Owen egy spanyol mondatot is megeresztett: "Estoy mejorando mi espanol poquito a poco." ("A spanyolom kis lépésekkel javul.")
Legfrissebb hírek

Thomas Tuchel: Ha valakit hibáztatni kell, hibáztassanak engem!

Foci vb 2026
17 perce

Mihály Ákos új fejezetet nyit a karrierjében

Jégkorong
49 perce

Messit királyként fogadták az argentinok sajtótájékoztatóján – videó

Foci vb 2026
54 perce

Jerzy Dudek: A jövőben Szoboszlai lehet a „vörösök” csapatkapitánya

Angol labdarúgás
1 órája

A franciák sötétkékben, az angolok fehérben játszanak majd a vb-bronzmeccsen

Foci vb 2026
1 órája

Emiliano Martínez: Nézzék meg a rólam szóló Netflix-filmet, abban minden benne van

Foci vb 2026
6 órája

Messi megszólalt a kép kapcsán, amelyen Yamalt fürdeti

Foci vb 2026
6 órája

Luis de la Fuente és Rodri is a spanyol csapat összetartozását emelte ki a döntő előtti sajtótájékoztatón

Foci vb 2026
6 órája