91'

Vége a meccsnek, csúnya verést kapott az MTK a Puskás Akadémiától. 6–1

91'
GÓL

GÓÓÓL! JUTOTT MÉG EGY HAZAI TALÁLAT. Még egy gyors támadásra jutott ideje a PAFC-nak, Slagveer szaladt el a bal oldalon, és a teljesen szétesett MTK-védelem között beindult Soisalo, és mellel szerzett gólt vagy 7 méterről. 6–1

90'

Három perc a hosszabbítás.

84'
Sárga lap

Hej kapott sárga lapot, mert felrúgta Slagveert.

83'
CSERE

Volt még egy cserelehetősége az MTK-nak, Antonov helyére állt be Vadnai.

83'

Soisalo lőtt egy újabb gólt, csakhogy lesről indult, nincs meg a hatodik.

82'
Piros lap

Végh Bence kapott piros lapot, mert csúnyán elkaszálta Markgráfot. Azonnal pirosat kapott.

81'
GÓL

EZ MÁR AZ ÖTÖDIK! Bal oldali szöglet után ide-oda pattogott a labda, egy MTK-játékos lábáról perdült a kaputól 3 méterre álló Stronatihoz, aki ráfejelte, reflexből még beleért Demjén, de kiütni már nem tudta. 5–1

79'
CSERE

Brandon helyett Markgráf a hazaiaknál.

78'
CSERE

77'
CSERE

77'

A szabadrúgás után Ennin került nagy helyzetbe, de a melléről lepattanó labdát 5 méterről nem tudta belőni.

77'
Sárga lap

Maceiras ütötte el Katát, sárga lapot kapott.

76'

Eléggé leült a meccs az utóbbi percekben, a hazaiak már nem erőltetik a támadásokat, az MTK meg még keresi önmagát.

68'

Az előző 7 idegenbeli bajnokijából csak a kecskemétit tudta megnyerni az MTK, amelynek a vendégmérlege 3–2–5. A kék-fehérek 8 gólt kaptak a legutóbbi két házon kívüli meccsükön (3–3 Diósgyőrben, 1–5 az Üllői úton).

65'
GÓL

GÓÓÓÓL! SZÉPÍTETT AZ MTK! Molnár kapott ügyes labdát Kovácstól, majd még mielőtt egy becsúszó láb elérte volna, 10 méterről szépen tekert a bal alsóba. 4–1

63'
CSERE

Cserélt a hazai csapat, Corbu mára befejezte, Vékony Bence folytatja.

63'

Slagveer jó lövése ment nem sokkal fölé.

57'
CSERE

Jurina is lejött a vendégektől, Molnár állt be a helyére.

57'
CSERE

Bognár helyett Stieber a pályán.

55'
CSERE

Cserélt a PAFC, Nagy Zsolt helyére Slagveer állt.

54'
GÓL

GÓÓÓÓL! MEGVAN A NEGYEDIK! Nagyon megfirkálta az MTK védelmét a PAFC, Plsek indította a bal oldalon meginduló Nagy Zsoltot, aki néhány lépés után a hosszú oldalra gurított át, ahol érkezett Komáromi, és éles szögből a kapuba lőtt. 4–0

53'

Gyors kontrára indult a PAFC, Corbu futott le mindenkit, majd a tizenhatoson belül a bal alsót vette célba, Demjén azonban védett.

48'

Kovács Mihály indult meg a PAFC kapuja felé, szép kényszerítő után elnyomták, de még szabályosan, így nem volt erő a lövésében.

47'

Vége az első félidőnek, jól játszó PAFC, nagyon gyenge MTK, három gól a hazai előny. 3–0

46'
CSERE

Thiam helyett Végh Bence játszik tovább.

46'
CSERE

Németh helyett Ennin a pályán.

46'
Második félidő

Elkezdődött a második félidő.

45+1'
GÓL

GÓÓÓL! OTT A HARMADIK! Komáromi indult meg a jobb oldalon a leshatáron, átívelt a túloldalra, ahonnan Plsek középre fejelt, és az érkező Favorov néhány lépésről a hálóba lőtt. 3–0

42'

Két perc a hosszabbítás.

42'

A félidő utolsó perceiben kezdett magára találni az MTK, de így is messze volt a szépítéstől.

40'
Sárga lap

Nagy Zsolt kapott sárga lapot nem kívánt kommentárért.

37'

Komáromi eresztett meg egy lövést a tizenhatos jobb sarka közeléből, de nem volt veszélyes, elment a labda a léc fölött.

33'

Lehet, hogy szabálytalan volt, lehet, hogy nem, de mégsem számít, mert leshelyzet előzte meg az eseményt.

32'

Demjén ütközött a tizenhatoson belül Nagy Zsolttal, a videobíró megnézi az esetet.

29'

Kovács Mihály legalább megpróbálta. Jobbról eresztett meg egy gyengécske lövést, amelyet könnyen védett Pécsi.

26'

Az előző 7 egymás elleni találkozójukból ötöt az éppen aktuális vendégcsapat nyert meg, kettőt az MTK, hármat a PAFC, illetve csak egy olyan volt, amelyiken mindkét együttes betalált.

25'
GÓL

GÓÓÓL! NÖVELTE AZ ELŐNYÉT A PAFC! Komáromi futott egy labdáért a jobb oldalon, behúzott a tizenhatoson belülre, majd szépen gurított Corbuhoz, aki azonnal 7 méterről a kapu közepébe lőtt. 2–0

22'

Bal oldali hazai szöglet után Stronati fejelhetett 12 méterről, éppen Demjén kezébe.

19'
Sárga lap

Stronati kapott sárga lapot, mert két kézzel lerántotta Némethet.

17'

Nagy fölényben játszanak a hazaiak, nagyon beszorult az MTK, és még a felezővonalon is nehezen jut át.

14'

Októberben az 5–0-s sikerrel a párharc eddigi legnagyobb különbségű győzelmét aratta a Puskás Akadémia a Hungária körúton, az örökmérleg azonban még így is a fővárosiak fölényét mutatja: 6 felcsúti siker és 9 MTK-diadal mellett csupán 2 bajnokijuk lett döntetlen – mindjárt a legelső, 2013 novemberében, Székesfehérváron (1–1), majd a tavaly májusi az Új Hidegkuti Nándor Stadionban (0–0).

12'
GÓL

NAGY ZSOLT-GÓL! Vezet a Puskás Akadémia, 1–0!

8'

Batik micsoda lövés! A felperdülő labdát a tizenhatos sarkáról lőtte el, mielőtt lepattant volna, a próbálkozás pedig a kapufát találta el.

3'

Nagy Zsolt jól szelídítette meg a labdát, de nem tudott jó helyre passzolni, így nem lett belőle helyzet.

2'

Ez a forduló utolsó összecsapása, hiszen a DVTK és a Ferencváros mérkőzését elhalasztották utóbbi kérésére.

1'
Meccs indítása

ELKEZDŐDÖTT A MECCS!

Szeretettel köszöntjük kedves olvasóinkat! Hamarosan kezdődik Felcsúton a PAFC–MTK mérkőzés az NB I 21. fordulójából. Tartsanak velünk!