Olimpia: Muszáj nagyon gyorsan összeszednünk magunkat - Putics

Vágólapra másolva!
2012.08.10. 20:10
Címkék
A svédek ellen elveszített olimpia elődöntő után Iváncsik Gergő rendkívül csalódott volt, míg Putics Barna szerint nincs idő a kesergésre.

Iváncsik Gergő: „Nem tudok mit mondani... Nem is tudnám megmondani, mi történt, miért kaptunk ki. Nagyon-nagyon kicsi hiányzott. Talán sokat kivett belőlünk az előző meccs, talán az is, hogy most szinte végig futnunk kellett az eredmény után. Nagyon csalódott vagyok."Iváncsik Gergő: „Nem tudok mit mondani... Nem is tudnám megmondani, mi történt, miért kaptunk ki. Nagyon-nagyon kicsi hiányzott. Talán sokat kivett belőlünk az előző meccs, talán az is, hogy most szinte végig futnunk kellett az eredmény után. Nagyon csalódott vagyok."

Putics Barna: „Nem volt elég kemény a védekezésünk, emberelőnyben sok gólt kaptunk, és elöl több ziccer is kimaradt – végül ez törte el a nyakunkat. De muszáj nagyon gyorsan összeszednünk magunkat, és harcolnunk az éremért."

Legfrissebb hírek

Csoportgyőztes lett a TF női csapata az egyetemi Eb-n

Röplabda
17 perce

Drámai hosszabbításban jutott tovább a Ludogorec, a bolgár csapat lesz az FTC ellenfele a BL-ben

Bajnokok Ligája
20 perce

Az NB I-be szerződhet a magyar válogatott játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
21 perce

Gólzápor az Üllői úton, a Fradi kettős győzelemmel lépett túl a Noán a BL-selejtezőben

Bajnokok Ligája
34 perce

Több változást is hoz a Los Angeles-i olimpia a vízilabdasportban

Vízilabda
59 perce

Ezért kapott büntetőt a Noa ellen az FTC – videó

Bajnokok Ligája
1 órája

Kézi: magabiztos győzelemmel kezdtek a magyar lányok az U17-es Eb-n

Utánpótlássport
1 órája

Felkészülés: Nagy Ádám és Yaakobishvili Antal kezdőként, Nego és Fenyő csereként lépett pályára

Légiósok
1 órája
Ezek is érdekelhetik