Légiósok: Vadócz gólja elődöntőt ért a kupában

2018.10.28. 13:02
Vadócz Krisztián gólt szerzett a hongkongi Senior Shield elnevezésű kupaküzdelem negyeddöntőjében, csapata, a Kitchee 2–1-re nyert, ezzel bejutott az elődöntőbe.

A Hongkongba nemrég visszatérő középpályás kezdőként lépett pályára a negyeddöntőben, és a 35. percben talált be a Dreams kapujába, ezzel 2–0-ra módosította az állást.

A magyar légióssal felálló gárda aztán emberelőnyben játszott az 56. perctől, egy gólt azonban így is kapott (a 82. percben), 2–1 lett a mérkőzés vége.

Vadócz Krisztián győztes góllal járult hozzá csapata sikeréhez a kupában!#winninggoal #hongkong #seniorshield #wearekitchee #kitchee #cmg

47 Likes, 0 Comments - CMGTM Careers Management GroupTM (@cmgrouphu) on Instagram: "Vadócz Krisztián győztes góllal járult hozzá csapata sikeréhez a kupában!#winninggoal..."