Légiósok: Dzsudzsák tizenegyest hibázott, csapata kikapott

2019.05.10. 22:39
Az al-Ittihad Kalba 3–2-re kikapott a Bani Jasztól az arab emírségekbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában. A vendégeknél Dzsudzsák Balázs tizenegyest hibázott.

A mérkőzést végigjátszó magyar szélső egygólos hátrányban bombázta kapu fölé a megítélt büntetőt, s bár csapata három perccel később egyenlített – Dzsudzsák ívelt középre a bal szélről egy szabadrúgást, a kavarodást kihasználva talált be a csapattársa –, a hazaiak a második félidő elején még kétszer mattolták a vendégeket, amire csak egyszer válaszolt a december (!) óta nyeretlen al-Ittihad Kalba. Dzsudzsák ívelt középre a bal szélről egy szabadrúgást, a kavarodást kihasználva talált be a csapattársa –, a hazaiak a második félidő elején még kétszer mattolták a vendégeket, amire csak egyszer válaszolt a december (!) óta nyeretlen al-Ittihad Kalba.

Dzsudzsák kihagyott tizenegyese (2:49–) és az al-Ittihad Kalba első gólja (3:08–)

قناة دبي الرياضية on Twitter

الحالات التحكيمية للشوط الأول من مباراة #النصر ضد #شباب_الاهلي و #بني_ياس ضد #اتحاد_كلباء #دوري_الخليج_العربي #المنصة https://t.co/nevzTBkgIo

A horvát élvonalban szereplő Hajduk a Slaven Belupót győzte le 2–0-ra. A spliti együttes magyar légiósa, Gyurcsó Ádám a szünetben állt be, és kivette a részét mindkét hazai gólból: az elsőnél ő centerezett a jobb szélről, mielőtt a védőről Basszel Dzsradi elé pattant a labda, aki a tizenhatosról a jobb sarokba bombázott, majd a második találatnál Gyurcsóé volt a gólt megelőző utolsó előtti passz.

ARAB EMÍRSÉGEK, UAE LEAGUE
24. FORDULÓ
Bani Jasz–al-Ittihad Kalba 3–2
al-Ittihad Kalba: a mérkőzést végigjátszó Dzsudzsák Balázs tizenegyest hibázott.