NB II, Nyugat: a Haladás II és az ETO II is simán nyert

2013.03.10. 16:40
A Haladás II és a Győri ETO II is magabiztosan győzött hazai pályán a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 17. fordulójában: a szombathelyiek a BKV Előrét verték meg 4–1-re, míg a győriek 3–1-re diadalmaskodtak.

NB II, NYUGATI CSOPORT
17. FORDULÓ
HALADÁS II–BKV ELŐRE 4–1
(1–1)
Szombathely, 100 néző. Vezette: Varga L. (Pápai Z., Mohos M.)
HALADÁS II: Mursits – Halmai R., Szeles, Jagodics M., Farkas M. – Hegedűs J. (Angyal, 85.), Hanzl – Czafit, Németh M. (Vlasics, 78.), Ugrai (Tóth L., a szünetben) – Simon A. Edző: Tóth László
BKV ELŐRE: Szentpéteri – Tóth A., Tóth M., Tányéros, Sebők I. – Molnár M., Horváth L. (Herbály, 86.), Csikós (Mayer, 69.), Michel (Berki, 59.) – Eszlátyi, Szabó V. Szakmai igazgató: Soós Imre
Gólszerző: Jagodics M. (1–0) a 43., Michel (1–1) a 44., Hanzl (2–1) az 50., Németh M. (3–1) az 58., Tóth L. (4–1) a 68. percben
Tóth László: – Sok nehéz körülmény játszott közre a találkozón. A pálya, az ellenfél és néha saját magunk is. Ennek ellenére megérdemelten győztünk.
Soós Imre: – Futballozni jöttünk, de sárdagasztás lett belőle. Volt egy tízperces kihagyásunk, amit nem értek.NB II, NYUGATI CSOPORT
17. FORDULÓ
(1–1)

GYŐRI ETO II–VESZPRÉM FC 3–1 (1–1)
Győr, ETO-park, 200 néző. Vezette: Nagy R. (Kepe A., Nagy T.)
GYŐR II: Kamenar – Kálmán, Köles, Lang, Dinjar – Pilibaitis, Németh L. – Varga T. (Matetits, 55.), Nicorec (Csató, 86.), Paku, Kvilitaia (Yassine, 66.). Edző: Sándor István
VESZPRÉM: Kovács A. – Nagy Á., Berde, Császár, Bosnjak – Hevesi-Tóth – Osváth (Molnár T., 56.), Ihász, Honma – Thiago, Szabó Zs. (Nyitrai, 65.). Vezetőedző: Nagy Tamás
Gólszerző: Szabó Zs. (0–1) a 8., Varga T. (1–1) a 19., Németh L. (2–1) a 75., Matetits (3–1) a 81. percben
Sándor István: – Köszönettel tartozunk az első csapatból visszajátszóknak, akiknek segítségével megérdemelten tartottuk itthon a három bajnoki pontot.
Nagy Tamás: – A kitűnő erőkből álló Győr felőrölte ellenállásunkat, és végül megérdemelten győzött.

16. Bajai LSE 17 2 2 13 18–48 –30 8
Az NB II 2012–2013-as szezonjának végén a bajnokságban résztvevő NB I-es sportszervezetek tartalék együttesei a csapatuk elért eredményétől függetlenül kiesnek az NB III-ba