Felkészülés: Egy fikarcnyit sem volt jobb a Sepsi – Horváth F.

2019.01.22. 20:03
A labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás az utolsó törökországi felkészülési mérkőzésén 2–1-re kikapott a romániai Sepsi OSK-tól.

Mint az a haladas.hu-n olvasható, a találkozó első lehetősége a szombathelyiek előtt adódott, ám Németh Márió távolról nem volt elég pontos. A 24. percben megszerezte a vezetést a Sepsi – és noha a Haladásnak ezt követően még több helyzete is volt az első játékrészben, nem tudott egyenlíteni.a haladas.hu-n olvasható, a találkozó első lehetősége a szombathelyiek előtt adódott, ám Németh Márió távolról nem volt elég pontos. A 24. percben megszerezte a vezetést a Sepsi – és noha a Haladásnak ezt követően még több helyzete is volt az első játékrészben, nem tudott egyenlíteni.

A második félidőben is rengeteg dolga akadt a sepsiszentgyörgyiek kapusának, a 62. percben pedig egyenlítettek a vasiak, Michael Rabusic egy kipattanó után 14 méterről a hálóba belsőzött (1–1). Tíz perccel később ismét előnybe került a Sepsi OSK, s az állás már nem is változott, a székelyföldi együttes 2–1-re győzött.

„Nagyon jó iramú mérkőzést vívtunk, egy fikarcnyit sem volt jobb a Sepsi. A vereség ellenére elégedett vagyok a csapattal, jól futballoztak a fiúk” – értékelt a meccs után Horváth Ferenc, a Haladás szakvezetője.