NB I B: Dunakanyar Vác-Nyíregyháza 0-1

Vágólapra másolva!
2003.10.25. 21:48
Címkék
SÁRGA LAP
Zachar (Turóczi felvágásáért) a 9., Bozori (Szatke megrúgásáért) a 44., Hómann (Bozori felvágásáért) az 55., Szabó Z. (Lakatos lerántásáért) a 62. percben

SZÖGLETARÁNY: 2:8 (1:4)
12. perc: Egy jobbról érkező beadás üresen találta az ötös bal sarkánál Popant, aki mellel maga elé tette a labdát, majd egy pattanás után hét méterről, ballal a jobb felső sarokba lőtt. 0–1

A forduló egyik rangadóját rendezték Vácott, ahol a harmadik helyezett Nyíregyháza az ötödik helyen tanyázó Váccal találkozott. A 12. percben egy védelmi hibának köszönhetően vezetést szereztek a nyírségiek. A gól után továbbra is a Nyíregyháza játszott mezőnyfölényben, többször is veszélyesen közelítették meg a váci kaput, ám helyzetet nem tudtak kialakítani. A 30. percben kényszerű cserét hajtott végre Herédi Attila, mivel Ambrusz Árpád egy rosszul sikerült felugrás után a vállára esett, ami kificamodott, s bár még visszakéredzkedett játszani, pár perc múlva jelezte, hogy nem tudja folytatni a játékot. A második félidőben a váciak, mezőnyfölénye meddő volt, míg a vendégek kontráiban benne volt az újabb gólszerzés lehetősége.
Az eredmény azonban már nem változott, így a mérkőzés végén a váci születésű és itt élő Herédi Attila örülhetett, hisz csapata három ponttal gazdagabban térhetett haza Nyíregyházára.

Mestermérleg
Sándor István:
– Az első félidei játékunk a labdarúgás szégyene volt, hiába küzdöttünk a második félidőben, a hajó elúszott.
Herédi Attila: – Taktikailag jól álltunk a mérkőzéshez, így sikerült nagyon fontos három pontot szereznünk. A győzelmet minap elhunyt barátom emlékének ajánlom.
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz csapat Eb: ezúttal a rutinszerzés a fontos

Egyéb egyéni
24 perce

F1 75: ütközés, rekordszámú bokszkiállás és utolsó körös előzés – Button utolsóból első a kanadai káoszban

F1
36 perce

Heti légiósprogram: rajtol a Serie A és a Bundesliga

Légiósok
1 órája

Úszás: ifjúsági világbajnokság Romániában 13 magyarral

Utánpótlássport
1 órája

Lukaku hosszú időre kidőlt, csatárt keres a Napoli

Olasz labdarúgás
2 órája

Robbie Keane szerint kulcsfontosságú, hogy ne kapjon gólt a Ferencváros

Bajnokok Ligája
2 órája

Birkózás: mindhárom magyar kikapott a nyolcaddöntőben az U20-as vb-n

Utánpótlássport
3 órája

Oscar Piastriról lelátót neveznek el Melbourne-ben

F1
3 órája
Ezek is érdekelhetik