Férfi kézi BL: Nem tudok mit mondani. Egyszerűen hihetetlen! – Lékai Máté

P. V.P. V.
2020.12.29. 07:11
Hosszabbítás után maradt alul 36–35-re a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében a Kiellel szemben. A mérkőzés után Lékai Máté és Andreas Nilsson értékelt.

„Szerintem mindenki látott mindent – kezdte az értékelést Lékai Máté. – Nagyon-nagyon rosszul kezdtünk, aztán a második félidőben visszajöttünk a mérkőzésbe, el is húztunk, de megint buta hibákat vétettünk. A hosszabbítást is jól kezdtük, aztán a Kiel újra átvette a vezetést – tényleg igazi hullámvasút volt. Nagyon csalódottak vagyunk, nem tudok mit mondani. Egyszerűen hihetetlen!

Andreas Nilsson szerint nem lesz egyszerű ebből talpra állniuk, de mindent megtesznek azért, hogy a PSG elleni bronzmeccset megnyerjék. Győzelemmel akarnak távozni Kölnből.

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA, 2019–2020
NÉGYES DÖNTŐ, KÖLN
ELŐDÖNTŐ

THW KIEL (német)–TELEKOM VESZPRÉM 36–35 (18–13, 29–29, 32–34) – hosszabbítás után
Köln,Lanxess Arena,zárt kapuk mögött.Vezette:Andreu Marín, Ignacio García Serradilla (spanyolok)
KIEL:N. Landin – EKBERG 7 (4), Weinhold 3, PEKELER 8, Wiencek 2, SAGOSEN 5, Dahmke 3.Csere:Quenstedt (kapus), Reinkind 1, ZARABEC 3, DUVNJAK 4, Voigt.Edző:Filip Jícha
VESZPRÉM:CORRALES – GASPER MARGUC 7, Maqueda 1, Nenadics 2, A. Nilsson 2, BOROZAN 7, Mahé 4 (3).Csere:Cupara (kapus), B. Blagotinsek, Manaszkov 2, Moraes 1, Tönnesen, LÉKAI 4, JAHJA 5.Edző:David Davis
Az eredmény alakulása. 3. perc
2–0.12. p.:7–6.17. p.:12–10.26. p.:17–10.37. p.:22–16.41. p.:22–20.43. p.:24–21.50. p.:24–28.56. p.:29–28.68. p.:35–34