A Veszprém szerződést bontott a horvát beállóval

R. P.R. P.
2025.04.04. 12:40
Nikola Grahovac az évad végén távozik Veszprémből (Fotó: Török Attila)
A One Veszprém kézilabdacsapata a hivatalos honlapján bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Nikola Grahovaccal. A horvát beálló a Bundesligában, a HSG Wetzlarnál folytatja a következő évadtól.


Grahovac 2024 nyarán érkezett Veszprémbe, 34 meccsen lépett pályára és 31 gólt szerzett. Tagja volt a klubvilágbajnokságot megnyerő csapatnak.

„Nikolával a szezon közben leültünk beszélni, és elmondtuk neki, hogy a következő idényben a védekezési rendszer változásai miatt kevesebb lehetőséget tud neki biztosítani a szakmai stáb, mint eddig. Ezt mérlegelve, a játékos fejlődésének érdekében és a több játéklehetőség reményében közösen úgy döntöttünk, máshol folytatja pályafutását, és közös megegyezéssel felbontottuk a szerződését” – nyilatkozta Nagy László, a One Veszprém sportigazgatója a klub közleményében.

A klub hozzátette, Grahovac az évad végéig a keret tagja marad, tehát addig a játékával segítheti a csapatot a bajnokságban, a Magyar Kupában és a Bajnokok Ligájában is.
 

 

Legfrissebb hírek

A Veszprém lett a bajnok, a Budakalász adta a gólkirályt – a férfi kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.20. 12:18

Hiába a pletyka a távozásáról, Veszprémben Xavi Pascuallal tervezik a jövőt

Kézilabda
2026.06.19. 10:16

Kézilabda: Tóvizi, Bánhidi, Imre és Sipos is jelölt az év csapatába

Kézilabda
2026.06.16. 13:01

Rossz vicc – Vincze Szabolcs jegyzete

Kézilabda
2026.06.10. 23:21

Ogonovszky Eszter hazatér, és a Vasasnál folytatja

Kézilabda
2026.06.09. 19:14

A Debrecen az ifi BL-trófea első nyertese

Kézilabda
2026.06.07. 13:31

Nagyon jó hírt posztolt a súlyos betegséggel küzdő Zsiga Gyula

Kézilabda
2026.06.04. 21:23

Városi kitüntetést kapott a Veszprémből távozó Gasper Marguc

Kézilabda
2026.06.04. 10:42
Ezek is érdekelhetik