Férfi kézilabda NB I: Ligetvári Patrik nem követett el fegyelmi vétséget

2024.06.06. 18:31
A Magyar Kézilabda-szövetség (MKSZ) fegyelmi bizottsága szerint Ligetvári Patrik, a Veszprém játékosa nem követett el fegyelmi vétséget a Szeged elleni bajnoki döntő május 24-én rendezett első mérkőzésén.

Mint ismert, a válogatott balátlövő és a szegedi Dean Bombac a meccs hetedik percben összeütközött, ennek következtében a szlovén irányítónak eltört az állkapocscsontja és agyrázkódást szenvedett. A játékvezetők a videobírós visszajátszás megtekintését követően belemenés miatt szabaddobást ítéltek a házigazda Veszprém javára.

A Telekom Veszprém a közösségi oldalán számolt be róla, hogy az MKSZ fegyelmi bizottsága csütörtökön megállapította, hogy Ligetvári nem követett el fegyelmi vétséget, az ütközést a játékvezetők szabályosnak ítélték és ezt a döntést a testület is elfogadta.

A döntő mindkét mérkőzését a Veszprém nyerte, amely így a Magyar Kupa után a bajnokságban is megvédte címét.


 

Legfrissebb hírek

Kézilabda: a Sport Tv-n lesznek a bajnokik, az MK-meccsek és a magyarországi válogatott találkozók is

Kézilabda
2026.08.07. 11:31

Jól bevált rendszer segíti Sótonyi László utódját a NEKA csapatánál

Kézilabda
2026.08.04. 12:45

Novemberben jön az első FTC–Győr és Szeged–Veszprém – sorsoltak a női és férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2026.07.30. 15:05

Az új Fradiban össze kell gyúrni a rutint és a fiatalságot

Kézilabda
2026.07.30. 13:20

Férfi kézi: Vladan Matics fia felkerült a Szeged felnőttkeretébe

Kézilabda
2026.07.22. 16:54

Férfi kézi: Szegedre szerződött a Fradi irányítója

Kézilabda
2026.07.19. 16:42

Férfi kézilabda NB I: Lékai marad, Ancsin távozik – teljes az FTC kerete a következő idényre

Kézilabda
2026.07.18. 12:19

Tóth Edmond: Minden egyes pontért meg kellett küzdenünk!

Kézilabda
2026.07.13. 06:41