
Fotó: Imago Images
Rosta Miklós csapata, a Dinamo Bucuresti kettős győzelemmel jutott tovább a férfi kézilabda Európa-liga negyeddöntőjéből.
Az európai szövetség honlapja szerint a román bajnoki címvédő a 28–27-es hazai sikert követően az idegenbeli visszavágót 38–34-re nyerte meg kedden a dán Skjern HB ellen. Az olimpiai kvótás magyar válogatott beállója mindhárom lövését gólra váltotta.
A négyes döntőt május utolsó hétvégéjén rendezik Hamburgban.
Legfrissebb hírek

Nuno Campos távozik Zalaegerszegről – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.06. 19:43

A Dinamo Bucuresti kinézte magának a ZTE edzőjét
Minden más foci
2026.06.05. 17:09

„Magyaros” döntő lesz a kézilabda Európa-ligában
Kézilabda
2026.05.30. 17:31
Ezek is érdekelhetik





