Női kézi BL: Kovacsics gólja és Bíró Blanka is a legjobbak között

Bíró Blankának kulcsszerepe volt a CSM legyőzésében (Fotó: Török Attila)
A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének első fordulójában az FTC-Rail Cargo Hungaria legyőzte hazai pályán a CSM Bucuresti-et. A zöld-fehérektől Kovacsics Anikó és Bíró Blanka is bekerült a forduló legjobbjait felvonultató összeállításokba az európai szövetségnél (EHF).
A tízgólos sikerben kulcsszerepe volt Bíró Blankának, aki fantasztikus védésekkel járult hozzá az FTC sikeréhez. Az EHF pedig beválasztotta a forduló három sztárja közé, a közönségszavazáson pedig a forduló legjobbja címet is elnyerheti. Sőt! Bíróé lett a forduló legszebb védése is!
A középdöntő első fordulójának öt legszebb gólja között ott találjuk Kovacsics Anikó kínaiból szerzett csodálatos találatát, amit Lukács Viktória készített elő.
Legfrissebb hírek

Harmincegy NB I-es légiós a női kézi-vb mezőnyében
Kézilabda
2025.11.26. 14:00

Újabb dán kézilabdázó igazolhat az FTC-hez
Kézilabda
2025.11.25. 20:58
Ezek is érdekelhetik






