Kép: Lukács Viktória és Bíró Blanka a Camp Nouban
Lukács Viktória és Bíró Blanka, a Ferencváros magyar válogatott kézilabdázói Barcelonában pihenik ki az idény fáradalmait, ahol a helyi labdarúgócsapat világhírű stadionjába, a Camp Nouba is ellátogattak, sőt még a Bajnokok Ligája-trófea másolatával is készítettek egy közös képet.
„Ki kinek szurkol? Visca el Barca vagy Hala Madrid?” – tette fel a kérdést Lukács Barcelonából.
A csinos szélső másik Instagram-bejegyzéséből kiderül, az FTC kiválóságai a katalán fővárosban sem kapcsolnak ki teljesen, ott-tartózkodásuk alatt városnéző futásra mentek.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik






