Gyász: elhunyt Romhányiné Tóth Mária világbajnok kézilabdázó
Nyolcvanhárom éves korában elhunyt Romhányi Józsefné Tóth Mária világbajnok kézilabdázó.
A magyar szövetség honlapjának pénteki gyászjelentése felidézi, hogy Romhányiné 1960 és 1968 között 47 alkalommal szerepelt a magyar válogatottban, amellyel 1962-ben ötödik, három évvel később első lett a világbajnokságon.
A jobbszélső 1960-ban, 1961-ben és 1962-ben a Bp. Spartacusszal magyar bajnokságot, 1964-ben a Goldbergerrel Magyar Népköztársasági Kupát nyert, illetve az év legjobb női kézilabdázójának választották Magyarországon.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik






