Női kézi BL: tartalékosan is sima győri siker Podgoricában
A női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a tartalékosan felálló Győri Audi ETO KC simán, 26–20-ra nyert a montenegrói Buducsnoszt Podgorica otthonában, és ezzel nagy lépést tett a final fourba jutás felé.
Bővebben itt olvashat a mérkőzésről! Bővebben itt olvashat a mérkőzésről!
NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
BUDUCSNOSZT PODGORICA (MONTENEGRÓI)–GYŐRI AUDI ETO KC 20–26 (9–12)
Podgorcia. V: Leszczynski, Piechota (lengyelek)
Korábban
FTC-Rail Cargo Hungaria–Rosztov-Don (orosz) 29–31 (15–16)
Pénteken játszották
FC Midtjylland (dán)–Vardar Szkopje (macedón) 23–24 (16–13)
CSM Bucuresti (román)–Metz (francia) 34–21 (19–13)
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







