Női kézi Eb: második meccsét is elvesztette a magyar válogatott

2016.12.07. 22:17
A magyar női kézilabda-válogatott a második mérkőzését is elvesztette a svédországi Európa-bajnokságon. Dánia 23–19-re győzte le Görbicz Anitáékat.
Legfrissebb hírek

A dán kapuslegenda szerint Roberto Martínez újabb válogatottat tesz tönkre

Foci vb 2026
2026.06.18. 16:36

Franciaország és Belgium lesz a 2030-as női kézilabda Eb házigazdája

Kézilabda
2026.06.13. 11:05

Magyarország évtizedekre elköszönt, Salvatore Schillaci beköszönt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.09. 14:49

„Van egy légzsákja, amely megvédi a haláltól” – Merkely Béla szerint Eriksen élete nincs veszélyben, de a futballvilágnak döntenie kell

Minden más foci
2026.06.09. 10:15

Christian Eriksen: Szeretnék mindenkit megnyugtatni, ez más volt, mint 2021-ben

Minden más foci
2026.06.08. 19:26

Ismét meccs közben esett össze a pályán Christian Eriksen

Minden más foci
2026.06.07. 20:14

Úgy kezdett a magyar válogatott, mint labdarúgó-vb-n még senki – videók!

Minden más foci
2026.06.03. 11:18

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20
Ezek is érdekelhetik