Női kézi: a dán topedző a szezon végén elhagyja a Vardart
A szezon végén távozik posztjáról a Vardar Szkopje női kézilabdacsapatának tanácsadója, Jan Pytlick – jelentette be a klub hivatalos honlapja.
A dán női válogatott szövetségi kapitányaként 2000-ben és 2004-ben olimpiát, 2002-ben Európa-bajnokságot nyerő szakember jól érzi magát a macedón fővárosban, de nagyon hiányzik neki a családja, ezért a hazatérés mellett döntött.
A 48 esztendős szakember tavaly februárban került a Vardarhoz, amelynél Indira Kasztratovics vezetőedző munkáját segíti.
Pytlick leszögezte, azért érkezett a szkopjei együtteshez, hogy Bajnokok Ligáját nyerjen a csapattal, és reméli, a jelenlegi idény végén sikerül elérni a célját.
A Vardar öt mérkőzést követően a harmadik helyen áll a BL 2. számú középdöntős csoportjában, a Buducsnoszt Podgorica és a Győri ETO mögött egy pont a hátránya.
Legfrissebb hírek

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43

Fodor Csenge: Saját magunkat vertük meg
Kézilabda
2026.06.07. 22:35

Vámos Petra: Holnap ezzel az éremmel fogok felébredni
Kézilabda
2026.06.07. 22:14
Ezek is érdekelhetik





