Férfi kézi: a gólrekorder hosszabbított a Veszprémmel
Mirsad Terzic, az MVM Veszprém férfi kézilabdacsapatának bosnyák válogatott balátlövője két évvel meghosszabbította a jelenlegi szezon végén lejáró szerződését klubjával – adta hírül az mkb-mvmveszprem.hu.
Mirsad Terzic – aki a bosnyák válogatott gólrekordere – 2009-ben érkezett a Veszprémhez a szlovén Celjétől. A 32 éves védekezőspecialistát 2018. június 30-ig köti új szerződése a bakonyi klubhoz.
Legfrissebb hírek

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC
Jégkorong
2026.06.11. 17:27
Ezek is érdekelhetik






