Női kézilabda: Lundéék jobb szerződést kaptak a Rosztovtól

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.02.02. 19:51
A nyáron a Győri ETO-t elhagyó Katrine Lunde a norvég Verdens Gangnak megerősítette, jobb szerződésajánlatot kapott az orosz Rosztov-Dontól, mint ami lejár a kisalföldi klubnál.

„A legfontosabb, hogy ismerem az edzőt, és szimpatikus volt a felvázolt sportszakmai koncepció. De persze nem elhanyagolható a klub gazdasági helyzete, és az, hogy jobb »csomagot« ajánlottak számomra, mint amivel jelenleg Magyarországon rendelkezem" – mondta a Rosztovhoz két évre aláíró Lunde, aki várja már a kihívást.

Lunde és a Győrben focizó Nikola Trajkovics márciusra várja közös gyermekét, a világklasszis kapus szerint együtt mennek Rosztovba, a boldogulásban segíthet, hogy párja tud oroszul, de a kézicsapatban az angol lesz a közös nyelv. Az orosz klub honlapján szenzációként számoltak be Lunde megszerzéséről.

Legfrissebb hírek

BL-résztvevő csapatot győzött le a DVSC női kézilabdacsapata, az ETO lesz az ellenfele a döntőben

Kézilabda
23 órája

Debreceni tornán hangol az ETO

Kézilabda
Tegnap, 7:31

Női kézi NB I: az utolsó két alapozó hétre fordultak rá az élcsapatok

Kézilabda
2026.08.17. 08:35

Győri-Lukács Viktória: Jó lenne, ha már kezdődne az idény

Kézilabda
2026.08.15. 09:32

Fodor Csenge: Erősebb lett ez a csapat

Kézilabda
2026.08.14. 19:26

Női kézilabda: magabiztos győri győzelem a Podravka ellen

Kézilabda
2026.08.14. 16:00

Női kézi: a Győr gálázott a Brest ellen, a Loki a Népligetben verte meg a Fradit

Kézilabda
2026.08.07. 19:00

Elindult a jegyértékesítés a kézilabdások székesfehérvári Szuperkupa-mérkőzéseire

Kézilabda
2026.08.04. 19:32