Kézilabda: a győriek nagyobb fegyelmet kérnek Lundétól
Kelecsényi Ernő, a Győri Audi ETO KC elnöke a Nemzeti Sport Online megkeresésére reagált Katrine Lunde ama nyilatkozatára, amely szerint nem biztos benne, hogy a szezon befejeztével is a magyar együttesben folytatja pályafutását.
„A Győri Audi ETO KC mint egyesület működésében a szerződéses fegyelem betartása az egyik legnagyobb érték. Ennek érvényesítése természetesen a játékosszerződések, így Katrine Lunde szerződése esetében is alapvető!” – nyilatkozta Kelecsényi Ernő elnök.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






