Vincze Ottó, a Győri ETO labdarúgócsapatának klubigazgatója családjával együtt tekintette meg a Sportarénában a győri kézis lányok Midtjylland elleni Bajnokok Ligája-elődöntőjét, amely után sajátos ötlettel állt elő a fináléra való felkészüléssel kapcsolatban.
„A családommal együtt néztem a Midtjylland elleni meccset, nagyon kemény volt, de a Győr igazán jól játszott, és megérdemelten jutott be a döntőbe. Korábbi labdarúgóként azt tudom mondani, az lenne a legjobb felkészülés a fináléra, ha a lányok a párjukkal töltenék az éjszakát" – idézi Görbicz Anita párja, Vincze Ottó vicces véleményét az európai szövetség final fourral foglalkozó blogja. final fourral foglalkozó blogja.
Legfrissebb hírek

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43

Fodor Csenge: Saját magunkat vertük meg
Kézilabda
2026.06.07. 22:35

Vámos Petra: Holnap ezzel az éremmel fogok felébredni
Kézilabda
2026.06.07. 22:14
Ezek is érdekelhetik




