A női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének elődöntőjében a Buducsnoszt Podgorica 22–20-ra legyőzte a Vardar Szkopjét hosszabbítás után, így a montenegróiak fognak összecsapni a címvédő Győrrel a holnapi fináléban.
Legfrissebb hírek

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43

Fodor Csenge: Saját magunkat vertük meg
Kézilabda
2026.06.07. 22:35

Vámos Petra: Holnap ezzel az éremmel fogok felébredni
Kézilabda
2026.06.07. 22:14
Ezek is érdekelhetik




