Úgy tűnik, a Győri Audi ETO női kézilabdacsapata komolyan veszi a felkészülést a Bajnokok Ligája középdöntőjének szombati nyitányára, amelyen a Buducsnoszt Podgorica lesz az ellenfél. A hétfői edzésen védekezés közben megsérült Heidi Löke szeme, aki így kihagyja az Eger elleni bajnokit. Nem tévedünk nagyot azzal, hogy a montenegróiaktól sem lehet számítani kíméletes bánásmódra a BL-találkozón.
„Heidi Löke hétfőn este az edzésen összefejelt Korsóssal. Nincs semmi gond, de kedden a beállós kihagyja az Eger elleni bajnoki mérkőzést. Hétvégére minden rendben lesz” – számolt be az esetről a kisalfold.hu.kisalfold.hu.

Legfrissebb hírek

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43

Fodor Csenge: Saját magunkat vertük meg
Kézilabda
2026.06.07. 22:35

Vámos Petra: Holnap ezzel az éremmel fogok felébredni
Kézilabda
2026.06.07. 22:14
Ezek is érdekelhetik




