Női kézi BL: Szűcsék a Győrt is elkapnák a csoportkörben

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.09.17. 18:59
Mint korábban beszámoltunk róla, a HCM Baia Mare női kézilabdacsapata két dán együttest is legyőzve megnyerte a Bajnokok Ligája nagybányai selejtezőcsoportját, és feljutott főtáblára, ahol a Győri ETO csoportjában folytatja. A Szűcs Gabriellát is foglalkoztató romániai csapatnál nem elégszenek meg ennyivel, a csoportban a címvédő győrieket is elkapnák.

„Ne hasonlítsanak minket a Valceához" – mondta Liviu Bala, a csapat igazgatója a Pro Sportnak utalva arra, hogy a költségvetésük ötöde a széthullott Oltchimhoz képest.

„Nincsen nálunk első és második sor, a Holstebro ellen láthatták, hogy a második sor is az elsőhöz hasonló teljesítményre képes. A közönségünk támogatásával a csoportkörben is bárkit elkaphatunk, akár a Győrt is. Legalább a harmadik helyet szeretnénk elcsípni, hogy a KEK-ben folytathassuk. Ha az eredmények úgy alakulnak, természetesen megpróbálkozunk kivívni a továbbjutást" – tette hozzá az igazgató, aki reméli, telt ház előtt rendezhetik majd a BL-meccseiket.

Legfrissebb hírek

Hazai döntetlennel jutott negyeddöntőbe az FTC a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
14 órája

Öt góllal kikapott az Odensétől, nagy bravúr kellene a DVSC-nek a női kézi BL-ben a negyeddöntőhöz

Kézilabda
2026.03.21. 19:36

Női kézilabda BL: a Dortmund vár az FTC-re, a DVSC a Győrrel meccselhet a final fourért – így néz ki a folytatás

Kézilabda
2026.02.22. 17:50

A DVSC hazai győzelemmel zárta a csoportkört a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.02.22. 15:33

Az FTC nyert Dániában, de rájátszásra kényszerül a negyeddöntőért a női kézi BL-ben

Kézilabda
2026.02.21. 19:33

Hámori Konszuéla: Rengeteget fejlődünk egyénileg és csapatként is

Kézilabda
2026.02.17. 11:51

Női kézilabda BL: Vámosék győzelmükkel negyeddöntősök, és beérték a Győrt

Kézilabda
2026.02.15. 21:14

Közel volt a pontszerzéshez, de kikapott a DVSC Besztercén a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.02.15. 17:33
Ezek is érdekelhetik