Női kézi: Görbicz ujja eltört, az irányítót megműtötték
A PwC Handball Fiesta elnevezésű nemzetközi női kézilabdatorna döntőjében, a Győri Audi ETO–Vardar Szkopje mérkőzésen Görbicz Anita ujjtörést szenvedett, és nem sokkal később meg is műtötték a győriek klasszisát.
Danyi Gábor másodedző szerint Görbicznek a bal, azaz nem a lövő kezén tört el az egyik ujja, felépülése heteket is igénybe vehet. Az NB I első fordulójában így nem léphet pályára a Ferencváros elleni idegenbeli rangadón.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






