ANTALÓCZY ANTALANTALÓCZY ANTAL
2004.10.16. 23:24
HD Esch (luxemburgi)-Tatabánya-Carbonex KC 30-34 (13-17)
Esch, 650 néző. V: C. Bonoventura, J. Bonoventura (francia)

ESCH: Schmitt - M. Fisbach 3 (1), Perignon, Dechmann 3, Labonte 2, FANCELLI 6, Guedes 2. Cs: Mitrea, Banderia (kapusok), Decker 3, C. Fisbach 1, Linster 3, PERKOVIC 7 (1). Edző: Otto Heel
TATABÁNYA: Szathmári - Iváncsik T. 1, Serfel 4, Szögi 2, SZOTYORI 10 (8), KATZIRZ 6, Törő 1. Cs: Pulay (kapus), KUZMA 5, Kiss 3, Németh, Haag, Babicz 2, Kanyó. Edző: Füzesi Ferenc
Az eredmény alakulása. 5. p.: 3-2. 10. p.: 6-5. 15. p.: 8-10. 26. p.: 12-17. 35. p.: 14-21. 50. p.: 25-27.
Kiállítások: 2, ill. 12 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 8/8
Továbjutott: a Tatabánya (72-50)

Óriási lelkesedéssel kezdtek a hazaiak, és az első tíz percben egy-egy góllal vezettek. Aztán 7-7 után Szögiék vették át a játék irányítását, és a félidő közepén már öt góllal is elhúztak. Lelkes volt a hazai csapat, de a második félidő első öt percében már hétgólos volt a tatabányaiak előnye. Ezt követően Füzesi edző lecserélte az egész kezdőcsapatát, és ez felhozta a hazaiakat. A hajrában a szurkolók biztatása mellett a luxemburgiak szépíteni tudtak, de a Tatabánya kettős győzelemmel jutott tovább.