A versenyzők többsége és a Ferrari-elnök Luca di Montezemolo után Bernie Ecclestone is felemelte a hangját a zárófutamra tervezett dupla pontok ellen. Az F1-et irányító brit üzletember szerint vagy az idény utolsó három versenyén kellene alkalmazni a duplázást, vagy sehol sem.
A fura szabályt a hírek szerint a nagy tévétársaságok erőltették a sportágra, hogy a szezon végén se csökkenjen a nézettségük. Ecclestone reakciója után jó esély van rá, hogy törlik a szabályt, amelyet a napokban Eddie Irvine is élesen bírált.
Legfrissebb hírek

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon
F1
2026.06.26. 22:45
Ezek is érdekelhetik






