nemzetisport.hu 2016.01.30 14:32 Frissítve: 2016.06.05 20:41

NB III, KELETI CSOPORT, 2015–2016

 

 A VÉGEREDMÉNY
1. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 32 27 2 3 74–19 83
2. CEGLÉDI VSE 32 24 4 4 62–25 76
3. CIGÁND SE 32 20 6 6 82–40 66
4. PUTNOK FC 32 18 5 9 58–37 59
5. FC HATVAN 32 18 1 13 48–36 55
6. KBSC FC 32 15 10 7 56–32 55
7. RÁKOSMENTE KSK 32 14 9 9 70–48 51
8. JÁSZBERÉNYI FC 32 12 7 13 57–45 43
9. SOMOS SE 32 12 5 15 37–50 41
10. ÚJPEST FC II. 32 12 5 15 34–62 41
11. DVSC-DEAC II. 32 11 6 15 46–48 39
12. DVTK II. 32 11 4 17 38–48 37
13. TÁLLYA KSE 32 6 7 19 31–54 25
14. NYÍRBÁTORI FC 32 6 7 19 30–68 25
15. TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 32 5 10 17 24–52 25
16. REAC 32 6 6 20 36–73 24
17. FELSŐTÁRKÁNY 32 5 6 21 28–74 21

 

NB III, KELETI CSOPORT – A TAVASZI MENETREND

18. FORDULÓ – FEBRUÁR 13–14.
Szombat

Rákosmente KSK–Tiszaújváros 2–0
Kazincbarcika–Jászberény 3–2
Hatvan–Nyírbátor 1–0
Cigánd–Tállya 1–1
REAC–Felsőtárkány 2–0
Vasárnap
Újpest II–Somos SE 1–0
DVTK II–Ceglédi VSE 1–0
DVSC-DEAC–Nyíregyháza Spartacus 1–2
Szabadnapos: Putnok

19. FORDULÓ – FEBRUÁR 20–21.
Szombati mérkőzések
Jászberény–Hatvan 2–0
Tiszaújváros–Kazincbarcika 0–0
Ceglédi VSE–Rákosmente KSK 5–4
Somos SE–Cigánd 2–1
Putnok–REAC 2–3
Vasárnapi mérkőzések
Nyíregyháza Spartacus–Újpest II 2–0
Nyírbátor–DVSC-DEAC 4–4
Felsőtárkány–DVTK II 0–0
Szabadnapos: Tállya

20. FORDULÓ – FEBRUÁR 27–28.
Szombat
Rákosmente KSK–Felsőtárkány 6–0
Hatvan–Tiszaújváros 3–0
Kazincbarcika–Ceglédi VSE 0–0
Nyíregyháza Spartacus–Nyírbátor 3–0
REAC–Tállya 2–1
Vasárnap
Cigánd–Újpest II 3–0
DVTK II–Putnok 0–2
DVSC-DEAC–Jászberény 3–0
Szabadnapos: Somos SE

21. FORDULÓ – MÁRCIUS 5–6.
Szombat
Ceglédi VSE–Hatvan 2–0
Felsőtárkány–Kazincbarcika 3–2
Putnok–Rákosmente KSK 0–0
Jászberény–Nyíregyháza Spartacus 2–1
Somos SE–REAC 2–1
Vasárnap
Újpest II–Nyírbátor 0–2
Tiszaújváros–DVSC-DEAC 1–4
Tállya–DVTK II 0–4
Szabadnapos: Cigánd

22. FORDULÓ – MÁRCIUS 12–13.
Szombat
Rákosmente KSK–Tállya 2–0
Kazincbarcika–Putnok 3–4
Hatvan–Felsőtárkány 3–0
Nyíregyháza Spartacus–Tiszaújváros 2–0
Nyírbátor–Jászberény 0–0
REAC–Cigánd 2–3
Vasárnap
DVTK II–Somos SE 1–0
DVSC-DEAC–Ceglédi VSE 0–1
Szabadnapos: Újpest II

23. FORDULÓ – MÁRCIUS 19–20.
Szombat
Putnok–Hatvan 2–1
Tállya–Kazincbarcika 0–2
Somos SE–Rákosmente KSK 3–1
Tiszaújváros–Nyírbátor 0–1
Ceglédi VSE–Nyíregyháza Spartacus 1–0
Vasárnap
Felsőtárkány–DVSC-DEAC 1–4
Cigánd–DVTK II 1–1
Újpest II–Jászberény 2–1
Szabadnapos: REAC

24. FORDULÓ – MÁRCIUS 26–27.
Szombat
Kazincbarcika–Somos SE 0–0
Hatvan–Tállya 3–1
Nyíregyháza Spartacus–Felsőtárkány 5–0
Nyírbátor–Ceglédi VSE 1–0
Jászberény–Tiszaújváros 1–1
Rákosmente KSK–Cigánd 1–2
Vasárnap
Újpest II–REAC 3–1
DVSC-DEAC–Putnok 1–2
Szabadnapos: DVTK II

25. FORDULÓ – ÁPRILIS 2–3.
Szombat
Felsőtárkány–Nyírbátor 1–3
Putnok–Nyíregyháza Spartacus 0–2
Somos SE–Hatvan 0–2
Cigánd–Kazincbarcika 3–1
Ceglédi VSE–Jászberény 2–1
Vasárnap
Újpest II–Tiszaújváros 3–2
Tállya–DVSC-DEAC 1–1
REAC–DVTK II 0–3
Szabadnapos: Rákosmente KSK

26. FORDULÓ – ÁPRILIS 9–10.
Szombat
Nyíregyháza Spartacus–Tállya 3–0
Nyírbátor–Putnok 1–3
Tiszaújváros–Ceglédi VSE 0–0
Rákosmente KSK–REAC 3–1
Hatvan–Cigánd 2–4
Jászberény–Felsőtárkány 4–0
Vasárnap
DVTK II–Újpest II 0–1
DVSC-DEAC–Somos SE 2–0
Szabadnapos: Kazincbarcika

27. FORDULÓ – ÁPRILIS 16–17.
Szombat
Felsőtárkány–Tiszaújváros 1–2
Tállya–Nyírbátor 2–1
Somos SE–Nyíregyháza Spartacus 1–2
REAC–Kazincbarcika 2–1
Putnok–Jászberény 3–0
Vasárnap
Cigánd–DVSC-DEAC 1–2
DVTK II–Rákosmente KSK 4–1
MÁJUS 4.
Újpest II–Ceglédi VSE 0–1
Szabadnapos: Hatvan

28. FORDULÓ – ÁPRILIS 23–24.
Szombat
Nyírbátor–Somos SE 1–3
Jászberény–Tállya 0–0
Tiszaújváros–Putnok 1–3
Ceglédi VSE–Felsőtárkány 3–0
Nyíregyháza Spartacus–Cigánd 2–2
Hatvan–REAC 2–0
Vasárnap
Újpest II–Rákosmente KSK 1–2
Kazincbarcika–DVTK II 0–2
Szabadnapos: DVSC-DEAC

29. FORDULÓ – ÁPRILIS 30.–MÁJUS 1.
Szombat
Putnok–Ceglédi VSE 1–2
Tállya–Tiszaújváros 0–0
Cigánd–Nyírbátor 2–1
Rákosmente KSK–Kazincbarcika 1–1
Somos SE–Jászberény 0–3
Vasárnap
Újpest II–Felsőtárkány 3–0
DVTK II–Hatvan 2–3
REAC–DVSC-DEAC 2–2
Szabadnapos: Nyíregyháza

30. FORDULÓ – MÁJUS 8.
Vasárnap
Tiszaújváros–Somos SE 2–1
Ceglédi VSE–Tállya 2–2
Felsőtárkány–Putnok 0–0
Hatvan–Rákosmente KSK 2–1
Jászberény–Cigánd 1–2
Nyíregyháza Spartacus–REAC 3–1
Újpest II–Kazincbarcika 1–6
DVSC-DEAC–DVTK II 2–1
Szabadnapos: Nyírbátor

31. FORDULÓ – MÁJUS 14–15.
Szombat
Tállya–Felsőtárkány 3–1
Cigánd–Tiszaújváros 3–1
Kazincbarcika–Hatvan 1–0
REAC–Nyírbátor 2–4
Vasárnap
Újpest II–Putnok elmaradt
Somos SE–Ceglédi VSE 0–2
DVTK II–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Rákosmente KSK–DVSC-DEAC 8–2
Szabadnapos: Jászberény

32. FORDULÓ – MÁJUS 21–22.
Szombat
Felsőtárkány–Somos SE 1–3
Putnok–Tállya 3–1
Nyíregyháza Spartacus–Rákosmente KSK 3–0
Ceglédi VSE–Cigánd 1–1
Jászberény–REAC 2–1
Vasárnap
Hatvan–Újpest II 0–1
DVSC-DEAC–Kazincbarcika 0–3
Nyírbátor–DVTK II 0–2
Szabadnapos: Tiszaújváros

33. FORDULÓ – MÁJUS 29.
Újpest II–Tállya 1–1
Somos SE–Putnok
Cigánd–Felsőtárkány 4–0
REAC–Tiszaújváros 1–1
Rákosmente KSK–Nyírbátor 4–0
Kazincbarcika–Nyíregyháza Spartacus 0–1
DVTK II–Jászberény 1–2
Hatvan–DVSC-DEAC 2–1
Szabadnapos: Ceglédi VSE

34. FORDULÓ – JÚNIUS 5.

Tállya–Somos SE 1–2
Nyíregyháza Spartacus–Hatvan 2–1
Nyírbátor–Kazincbarcika 0–1
Jászberény–Rákosmente KSK 2–2
Putnok–Cigánd 3–1
Ceglédi VSE–REAC 3–2
Újpest II–DVSC-DEAC 0–2
Tiszaújváros–DVTK II 3–1
Szabadnapos: Felsőtárkány

A KELETI CSOPORT ŐSZI VÉGEREDMÉNYE
1. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16 14 1 1 40–10 43
2.
CEGLÉDI VSE 16 14 0 2 37–12 42
3.
CIGÁND SE 16 11 2 3 48–19 35
4.
KBSC FC 16 9 6 1 32–13 33
5.
FC HATVAN 16 9 1 6 23–17 28
6.
RÁKOSMENTE KSK 16 7 6 3 32–22 27
7.
PUTNOK FC 16 7 3 6 24–20 24
8.
SOMOS SE 16 6 4 6 19–26 22
9.
JÁSZBERÉNYI FC 16 6 3 7 34–24 21
10.
ÚJPEST FC II. 16 5 4 7 17–36 19
11.
FELSŐTÁRKÁNY-MKÖVESDZSÓRY 16 4 4 8 20–27 16
12.
DVSC-DEAC II. 16 4 3 9 15–19 15
13.
DVTK II. 16 4 2 10 15–32 14
14.
TÁLLYA KSE 16 4 1 11 17–26 13
15.
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 16 2 5 9 10–26 11
16.
REAC 16 2 4 10 13–38 10
17.
NYÍRBÁTORI FC 16 1 5 10 11–40 8


AZ NB III KELETI CSOPORTJÁNAK ŐSZI SORSOLÁSA ÉS EREDMÉNYEI

 
MÚLTIDÉZŐ
A KELETI CSOPORT 2014–2015-ÖS IDÉNYE

1. FORDULÓ – AUGUSZTUS 1-2.
Szombat
Felsőtárkány–REAC 2–2
Tiszaújváros–Rákosmente KSK 1–2
Jászberény–Kazincbarcika 0–1
Nyírbátor–Hatvan 1–2
Tállya–Cigánd 1–3
Vasárnap
Somos SE–Újpest II 1–1
Ceglédi VSE–DVTK II 2–0
Nyíregyháza Spartacus–DVSC-DEAC 2–0
Szabadnapos: Putnok

2. FORDULÓ – AUGUSZTUS 8-9.
Szombat
Hatvan–Jászberény 0–4
Kazincbarcika–Tiszaújváros 1–0
Rákosmente KSK–Ceglédi VSE 0–2
Cigánd–Somos SE 6–0
REAC–Putnok 2–2
Vasárnap
Újpest II–Nyíregyháza Spartacus 1–4
DVSC-DEAC–Nyírbátor 4–2
DVTK II–Felsőtárkány 1–2
Szabadnapos: Tállya

3. FORDULÓ – AUGUSZTUS 15-16.
Szombat
Felsőtárkány–Rákosmente KSK 0–0
Tiszaújváros–Hatvan 1–0
Tállya–REAC 3–0
Ceglédi VSE–Kazincbarcika 1–2
Vasárnap
Újpest II–Cigánd 1–5
Putnok–DVTK II 5–1
Jászberény–DVSC-DEAC 1–0
Nyírbátor–Nyíregyháza Spartacus 0–3
Szabadnapos: Somos SE  

4. FORDULÓ – AUGUSZTUS 22-23.
Szombat
Hatvan–Ceglédi VSE 0–2
Kazincbarcika–Felsőtárkány 1–0
Rákosmente KSK–Putnok 3–1
Nyíregyháza Spartacus–Jászberény 2–0
REAC–Somos SE 1–1
Vasárnap
Nyírbátor–Újpest II 2–2
DVSC-DEAC–Tiszaújváros 0–0
DVTK II–Tállya 0–2
Szabadnapos: Cigánd

5. FORDULÓ – AUGUSZTUS 29-30.
Szombat
Tállya–Rákosmente KSK 2–2
Putnok–Kazincbarcika 1–3
Felsőtárkány–Hatvan 1–4
Tiszaújváros–Nyíregyháza Spartacus 0–4
Cigánd–REAC 3–0
Jászberény–Nyírbátor 7–0
Vasárnap
Somos SE–DVTK II 2–1
Ceglédi VSE–DVSC-DEAC 2–1
Szabadnapos: Újpest II

6. FORDULÓ – SZEPTEMBER 5-6.
Szombat
Hatvan–Putnok 1–1
Kazincbarcika–Tállya 4–0
Rákosmente KSK–Somos SE 1–1
Nyírbátor–Tiszaújváros 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Ceglédi VSE 4–2
Vasárnap
DVSC-DEAC–Felsőtárkány 2–0
Jászberény–Újpest II 0–1
DVTK II–Cigánd 0–4
Szabadnapos: REAC

7. FORDULÓ – SZEPTEMBER 12-13.
Szombat
Somos SE–Kazincbarcika 0–1
Tállya–Hatvan 0–1
Felsőtárkány–Nyíregyháza Spartacus 0–4
Ceglédi VSE–Nyírbátor 7–0
Tiszaújváros–Jászberény 1–1
Cigánd–Rákosmente KSK 5–1
Vasárnap
REAC–Újpest II
Putnok–DVSC-DEAC 1–1
Szabadnapos: DVTK II

8. FORDULÓ – SZEPTEMBER 19-20.
Szombat
Nyírbátor–Felsőtárkány 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Putnok 1–0
Hatvan–Somos SE 1–2
Kazincbarcika–Cigánd 2–2
Jászberény–Ceglédi VSE 1–2
Vasárnap
Tiszaújváros–Újpest II 0–0
DVTK II–REAC 3–0
DVSC-DEAC–Tállya 3–0
Szabadnapos: Rákosmente KSK

9. FORDULÓ – SZEPTEMBER 26-27.
Szombat
Tállya–Nyíregyháza Spartacus 0–1
Putnok–Nyírbátor 2–0
Ceglédi VSE–Tiszaújváros 1–0
REAC–Rákosmente KSK 1–1
Cigánd–Hatvan 2–1
Vasárnap
Újpest II–DVTK II 3–0
Somos SE–DVSC-DEAC 4–1
Október 7.: Felsőtárkány–Jászberény  5–2
Szabadnapos: Kazincbarcika

10. FORDULÓ – OKTÓBER 3-4.
Szombat
Tiszaújváros–Felsőtárkány 0–3
Nyírbátor–Tállya 2–0
Nyíregyháza Spartacus–Somos SE 4–1
Kazincbarcika–REAC 6–0
Jászberény–Putnok 1–0
Vasárnap
Ceglédi VSE–Újpest II 2–0
DVSC-DEAC–Cigánd 0–1
Rákosmente KSK–DVTK II 4–2
Szabadnapos: Hatvan

11. FORDULÓ – OKTÓBER 10.
Szombat
Somos SE–Nyírbátor 3–1
Tállya–Jászberény 3–5
Putnok–Tiszaújváros 3–0
Felsőtárkány–Ceglédi VSE 0–3
Cigánd–Nyíregyháza Spartacus 1–2
Rákosmente KSK–Újpest II 9–0
DVTK II–Kazincbarcika 1–1
REAC–Hatvan 1–2
Szabadnapos: DVSC-DEAC

12. FORDULÓ – OKTÓBER 17-18.
Szombat
Ceglédi VSE–Putnok 3–1
Tiszaújváros–Tállya 2–1
Nyírbátor–Cigánd 0–4
Kazincbarcika–Rákosmente KSK 2–2
Jászberény–Somos SE 0–1
Vasárnap
Felsőtárkány–Újpest II 2–2
DVSC-DEAC–REAC 1–0
Hatvan–DVTK II 2–0
Szabadnapos: Nyíregyháza

13. FORDULÓ – OKTÓBER 24-25.
Szombat
Somos SE–Tiszaújváros 1–1
Tállya–Ceglédi VSE 0–1
Putnok–Felsőtárkány 2–1
Rákosmente KSK–Hatvan 0–1
Cigánd–Jászberény 4–4
REAC–Nyíregyháza Spartacus 0–2
Vasárnap
Kazincbarcika–Újpest II 5–0
DVTK II–DVSC-DEAC 2–1
Szabadnapos: Nyírbátor

14. FORDULÓ – OKTÓBER 31.-NOVEMBER 1.
Szombat
Felsőtárkány–Tállya 0–1
Ceglédi VSE–Somos SE 1–0
Tiszaújváros–Cigánd 1–4
Nyírbátor–REAC 0–2
Hatvan–Kazincbarcika 3–0
Vasárnap
Putnok–Újpest II 2–1
Nyíregyháza Spartacus–DVTK II 3–1
DVSC-DEAC–Rákosmente KSK 0–1
Szabadnapos: Jászberény

15. FORDULÓ – NOVEMBER 7-8.
Szombat
Somos SE–Felsőtárkány 1–0
Tállya–Putnok 0–1
Rákosmente KSK–Nyíregyháza Spartacus 1–0
Cigánd–Ceglédi VSE 2–3
REAC–Jászberény 0–5
Vasárnap
Újpest II–Hatvan 0–3
Kazincbarcika–DVSC-DEAC 1–1
DVTK II–Nyírbátor 1–0
Szabadnapos: Tiszaújváros

16. FORDULÓ – NOVEMBER 14-15.
Szombat
Putnok–Somos SE 2–1
Felsőtárkány–Cigánd 3–1
Tiszaújváros–REAC 1–2
Nyírbátor–Rákosmente KSK 1–1
Nyíregyháza Spartacus–Kazincbarcika 2–2
Vasárnap
Tállya–Újpest II 0–1
Jászberény–DVTK II 0–0
DVSC-DEAC–Hatvan 0–1
Szabadnapos: Ceglédi VSE

17. FORDULÓ – NOVEMBER 21-22.
Szombat
Somos SE–Tállya 0–4
Hatvan–Nyíregyháza Spartacus 1–2
Kazincbarcika–Nyírbátor 0–0
Rákosmente KSK–Jászberény 4–3
Cigánd–Putnok 1–0
REAC–Ceglédi VSE 1–3
Vasárnap
DVSC-DEAC–Újpest II 0–1
DVTK II–Tiszaújváros 2–1
Szabadnapos: Felsőtárkány

A tavaszi szezon tervezett kezdési időpontja: 2016. február 13.

 

 

2020.02.13 20:27:59

Labdarúgó NB II CSILLAG PÉTER

Helle Maximiliant az irodalom klasszikusai fordították a futball felé, a dorogi stadionban fejtette meg kávéházi hősei titkát.

2020.02.09 13:32:27

Labdarúgó NB II F. B.

A végén mentett pontot a Szpari és a Barcika • A Magasföldi-show ellenére nyert a Siófok • Győzött a Budafok.

2020.02.01 19:58:11

Labdarúgó NB II P. Gy.

Bravúros siófoki diadal Gyirmóton • Prosser duplájával győzött az MTK • Döntetlent hozott a Budafok és a Csákvár fővárosi csatája.

2020.01.30 15:45:49

Labdarúgó NB II F. B., P. Gy.

NB II-ES FELVEZETÉS. Új edzővel, korábbi válogatott játékossal harcol a kiesés ellen a Haladás • Zsóri Budaörsön is bizonyíthat • Támadókkal erősített a Csaba.