A Metallica-buli elmaradt, a csalódott nézők törtek-zúztak - videó

User UserUser User
Vágólapra másolva!
2011.10.29. 15:58
Címkék
Az Indiai Nagydíj egyik leginkább várt eseménye volt a tegnap estére szánt Metallica-koncert. Az utolsó pillanatban azonban a szervezők lemondták a programot, a jól hangzó „technikai okokra" hivatkozva.

A technikai ok az volt, hogy a szervezők a 25 ezer jegy helyett jóval többet adtak el, ezért később le is tartóztatták őket.

Amikor bejelentették, hogy a koncert elmarad, a nép igencsak megneheztelt, és kitört a zűrzavar. Vizespalackokat dobáltak, megindult a tülekedés, majd egyre többen ugráltak fel a színpadra, ahol törni-zúzni kezdtek.

Zűrzavar a nézőtéren

„Sokan megsérültek" – mesélte egy szemtanú –, „mert a rendezők elpárologtak, és alig néhány rendőr tudott csak segíteni."

Megszólalt a Metallica is:

„Rettentően sajnáljuk, hogy ez történt, pedig nagyon vártuk már az első indiai fellépésünket, akárcsak a srácok a nézőtéren.”

Az autóversenyt természetesen megtartják.
Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: Veszprém–Szeged aranycsata itthon, portugál–spanyol finálé Münchenben

Birkózás
3 órája

Darts: Bunting nyerte a koppenhágai sztárparádét

Egyéb egyéni
3 órája

Nyirádon Tóth Richárd legjobb idővel és futamelsőséggel rukkolt elő az autókrossz Eb-n

Egyéb autó-motor
4 órája

Ezúttal elmaradt a balhé, gól nélküli döntetlen az albán–szerb vb-selejtezőn

Foci vb 2026
4 órája

Hollandia a finnek, Ausztria a románok legyőzésével kezdte a vb-selejtezősorozatot

Foci vb 2026
4 órája

Molnár Martiné az első magyar győzelem az FIA által felügyelt Formula–4-es bajnokságban

Egyéb autó-motor
4 órája

Tenisz: Fucsovics óriási hajrával győzött, a főtáblára jutásért játszhat Stuttgartban

Tenisz
5 órája

Ritmikus gimnasztika: fantasztikus bravúr, Eb-bronzérmes összetettben a magyar együttes kéziszercsapat!

Egyéb csapat
6 órája
Ezek is érdekelhetik