La Liga: további két évig a Sevillát erősíti az El-legenda

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.15. 16:08
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Sevilla két évvel meghosszabbította szélsője, José Antonio Reyes szerződését.

A korábban az Arsenalt, a Real Madridot, az Atlético Madridot és a Benficát is erősítő 31 éves futballista szerződése a hónap végén járt volna le az együttesnél, az andalúziai klub azonban nem szándékozik egyhamar megválni tőle.

A klub saját nevelésű játékosa annak ellenére hosszabbított az Európa-liga győztesével, hogy anyagilag vonzóbb ajánlatokkal is kecsegtették, főleg Katarból.

Reyes két sevillai tartózkodása során 219 meccsen lépett eddig pályára, és az együttessel két Európa-ligát nyert – érdekesség, hogy ezzel összesen már négynél jár, hiszen az Atlético Madrid futballistájaként is kétszer ünnepelhetett.

Legfrissebb hírek

La Liga: előnybe került a Mirandés az osztályozón

Spanyol labdarúgás
8 órája

Spanyol klub viheti el Kerkez Milos leendő posztriválisát Liverpoolból

Angol labdarúgás
2025.06.14. 16:56

A Barcelonától érkezett védő az Atlético Madridhoz

Spanyol labdarúgás
2025.06.09. 17:47

Real Madrid: megtartotta első edzését Xabi Alonso

Spanyol labdarúgás
2025.06.09. 17:30

Raphinha lett az idény legjobb játékosa a La Ligában

Spanyol labdarúgás
2025.06.06. 15:48

Az UEFA nem hajlik az egyezségre, kizárhatják a Crystal Palace-t az európai kupaindulásból

Európa-liga
2025.06.06. 11:59

Klausz Milán visszatér Zalaegerszegre, Gattuso távozott a Hajduk Splittől

Minden más foci
2025.06.05. 09:23

Támadót igazolt a Chelsea, a Real Madrid is csatárt nézett ki magának, a Barca az Espanyoltól vesz kapust

Minden más foci
2025.06.04. 23:38
Ezek is érdekelhetik