Találatok a WTA Dubai címkére

Találatok száma: 23

Tenisz: Ostapenkóé a dubai torna, Rubljov döntős Marseille-ben

2022-02-19 17:49:21

A lett Jelena Ostapenko nyerte meg a Dubaiban rendezett, 703 ezer dollár (222 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornát, miután a szombati döntőben két szettben jobbnak bizonyult az orosz Veronyika Kugyermetovánál.

tenisz Jelena Ostapenko ATP Marseille WTA Dubai Andrej Rubljov

Tenisz: Ostapenko meccslabdáról győzte le Kvitovát Dubaiban

2022-02-17 19:13:48

A lett Jelena Ostapenko és a kétszeres Grand Slam-bajnok Simona Halep is bejutott az elődöntőbe a 703 580 dollár (222 millió forint) összdíjazású, dubai kemény pályás női tenisztornán, míg a Marseille-ben zajló, 622 ezer euró (222 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán az első helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz jutott a negyeddöntőbe.

tenisz női tenisz WTA Dubai Veronyika Kugyermetova Simona Halep Petra Kvitová

Tenisz: Karacev a nyolc között Marseille-ben

2022-02-16 17:19:48

Mind a négy kiemelt kikapott a szerda délutáni nyolcaddöntőben a 703 580 dollár (222 millió forint) összdíjazású, dubai kemény pályás női tenisztornán – írja az MTI. A negyedik helyen kiemelt Aszlan Karacev bejutott a negyeddöntőbe a Marseille-ben zajló, 622 ezer euró (222 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz WTA Dubai ATP Marseille

Tenisz: Halep és Kvitová is nyolcaddöntős Dubaiban

2022-02-14 19:33:12

A román Simona Halep és a cseh Petra Kvitová is nyolcaddöntőbe jutott hétfőn a 703 580 dollár (222 millió forint) összdíjazású női kemény pályás dubai tenisztornán, míg az ötödik kiemelt brit Daniel Evans és a hatodikként rangsorolt orosz Karen Hacsanov a Dohában zajló 1.2 millió dollár (379 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi torna első fordulójából jutott tovább – közölte az MTI.

WTA Dubai Simona Halep Petra Kvitová Karen Hacsanov Jessica Pegula Dubai

Tenisz: továbbjutottak a Garros-bajnokok Dubaiban

2022-02-14 15:19:13

Az elmúlt két Roland Garros bajnoka, Barbora Krejcíková és Iga Swiatek is bejutott a nyolcaddöntőbe a 703 580 dollár (222 millió forint) összdíjazású női kemény pályás tenisztornán – írja az MTI.

tenisz WTA Dubai

Tenisz: Bondár Anna kikapott a dubai 500-as selejtezőjében

2022-02-12 09:40:34

Bondár Anna két játszmában, 6:2, 6:2-re kikapott a dán Clara Tausontól a dubai kemény pályás WTA 500-as tenisztorna selejtezőjének első fordulójában.

tenisz WTA Dubai Clara Tauson Bondár Anna

Tenisz: Federer legyőzője megnyerte a dohai versenyt

2021-03-13 19:16:55

Nikoloz Baszilasvili nyerte meg a dohai kemény pályás férfi tenisztornát. A grúz játékos egy szoros és egy sima szettben, másfél óra alatt győzte le az ötödikként rangsorolt spanyol Roberto Bautistát – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Dubai Roger Federer Nikoloz Baszilasvili Garbine Muguruza Danyiil Medvegyev

Tenisz: Krejcíková–Muguruza döntő Dubaiban

2021-03-12 20:37:08

Barbora Krejcíková lesz Garbine Muguruza ellenfele az 1.835 millió dollár (567 millió forint) összdíjazású dubai kemény pályás női tenisztorna döntőjében.

WTA Dubai Garbine Muguruza Barbora Krejcíková ATP Marseille

Tenisz: Babos Tímea párosban elődöntős Dubaiban

2021-03-11 15:03:12

Babos Tímea és Veronyika Kugyermetova bejutott az elődöntőbe a kemény pályás dubai női tenisztorna páros versenyében, miután csütörtökön legyőzték két szettben Barbora Krejcíková és Katerina Siniaková párosát.

női páros WTA Dubai WTA Dubai Babos Tímea

Tenisz: Kvitová megsérült, Szvitolina kiesett Dubaiban

2021-03-09 16:50:16

Első mérkőzésén kiesett Elina Szvitolina a dubai kemény pályás női tenisztornán, a cseh Karolína Plísková azonban bejutott a nyolcaddöntőbe – számolt be róla az MTI.

tenisz WTA Dubai Karolína Plísková Elina Szvitolina

Tenisz: a labda sem akarta Babos továbbjutását Kontaveit ellen

2021-03-08 11:46:48

A Dubaiban zajló női tenisztorna első fordulójában a legfrissebb világranglistán 106. helyen álló Babos Tímea két sima játszmában 58 perc alatt kikapott a hétfőn délelőtt kiadott rangsorban 24. helyet elfoglaló, a tornán 15. kiemeltként rangsorolt észt Anett Kontaveittől, így elbúcsúzott az egyestől.

tenisz WTA Dubai Babos Tímea Anett Kontaveit

Tenisz: idén már negyedszer döntős a 20 éves kazah lány

2020-02-21 20:08:20

Jelena Ribakina és Simona Halep jutott be a dubai kemény pályás női tenisztorna szombati döntőjébe.

tenisz WTA Dubai Simona Halep Jelena Ribakina

Tenisz: Medvegyev Marseille-ben, Halep Dubaiban ment tovább

2020-02-20 21:49:00

Az első helyen kiemelt Simona Halep elődöntőbe jutott a 2.6 millió dollár (806 millió forint) összdíjazású dubai kemény pályás női tenisztornán csütörtökön.

Tenisz: bravúr! Balázs Attila legyőzte Cuevast!

2020-02-18 16:03:47

Balázs Attila két szettben legyőzte az uruguayi Pablo Cuevast a Rio de Janeiró-i ATP 250-es tornán, míg az amerikai Sofia Kenin szettelőnyről kikapott a dubai kemény pályás női tenisztorna első fordulójában.

tenisz WTA Dubai Pablo Cuevas Balázs Attila ATP Rio de Janeiro

Tenisz: Clijsters visszatért és megszorongatta Muguruzát

2020-02-17 16:18:00

Az Australian Open-döntős spanyol Garbine Muguruza két játszmában, 6:2, 7:6-ra felülmúlta a WTA Tourra hét és fél év után visszatérő, négyszeres Grand Slam-tornagyőztes belga Kim Clijsterst a dubai kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz WTA Dubai Kim Clijsters Garbine Muguruza

Tenisz: a címvédő az elődöntőben búcsúzott Dubaiban

2019-02-22 20:15:33

A címvédő Elina Szvitolina az elődöntőben búcsúzott a dubai kemény pályás női tenisztornán.

tenisz WTA Dubai Elina Szvitolina

Tenisz: Halep kiesett Dubaiban, Kvitová bosszút állhat Plískován

2019-02-21 18:06:12

A negyedik helyen kiemelt Karolína Plísková meglepetésre kikapott csütörtökön a tajvani Hszie Szu-vejtől a Dubaiban zajló kemény pályás női tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz WTA Dubai Simona Halep Petra Kvitová Karolína Plísková

Tenisz: Babosék meglepő búcsúja Dubaiban

2019-02-20 17:04:28

Babos Tímea oldalán a francia Kristina Mladenoviccsal a nyolcaddöntőben búcsúzott a 2.8 millió dollár (797 millió forint) összdíjazású dubai kemény pályás női tenisztorna párosversenyében.

tenisz WTA Dubai Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: Babos párospartnere legyőzte a világelsőt

2019-02-19 15:23:48

A világelső japán Oszaka Naomi az első mérkőzésén vereséget szenvedett a dubai női tenisztornán, amelyen Kiki Bertens és a Darja Kaszatkina is a nyolcaddöntő előtt búcsúzott.

tenisz WTA Dubai Simona Halep Oszaka Naomi Kristina Mladenovic Kiki Bertens

Tenisz: Federer győzelemmel tért vissza az Aus. Open után

2017-02-27 16:42:19

A nyolcadik helyen kiemelt luxemburgi Gilles Müller kiesett a több mint kétmillió dollár összdíjazású dubai keménypályás férfi tenisztorna első fordulójában.

tenisz WTA Dubai Viktor Troicki Roberto Bautista Agut Philipp Kohlschreiber Marcel Granollers