Találatok a Valter Attila címkére

Találatok száma: 140

Kerékpár: Modolo nyerte a sprintet, Valter ismét javított

2021-09-16 15:25:26

A luxemburgi országúti kerékpáros-körverseny 3. szakaszán Sascha Modolo nyerte a sprintbefutót; Valter Attila a főmezőnnyel együtt érkezett meg a célba, míg összetettben egy helyet előrébb lépve már a 17.

Valter Attila Tour de Luxemburg

Kerékpár: Hirschi szakaszgyőzelmével élre állt, Valter javított

2021-09-15 17:26:00

A luxemburgi országúti kerékpáros körverseny 2. szakaszán a svájci Marc Hirschi győzött és összetettben átvette a vezetést a portugál Joao Almeidától, a mezőny egyetlen magyar versenyzője a Groupama FDJ színeiben tekerő Valter Attila 41 másodperc hátrányban a 15. helyen ért célba, amivel összetettben négy helyet javított: 55 másodperc hátrányban a 18. helyen áll.

luxemburgi körverseny kerékpár Valter Attila

Kerékpár: Almeidáé az első luxemburgi szakasz, Valter a 22.

2021-09-14 16:10:16

A luxemburgi országúti kerékpáros körverseny 1. szakaszán a portugál Joao Almeida diadalmaskodott, a versenyen egyedüli magyarként induló Valter Attila a főmezőnnyel együtt a 22. helyen ért célba.

Tokió 2020: „Fel se fogom, mit műveltél” – Valter üzent Vasnak

2021-07-27 10:09:38

A májusi Giro d'Italia országúti kerékpáros-körversenyen 14. helyen végző, a tokiói ötkarikás játékokon is induló Valter Attila a közösségi médiában üzent Vas Kata Blankának, aki 19 évesen magyar sporttörténelmet írt az olimpián, miután negyedik helyen végzett a hegyikerékpárosok női versenyében.

országúti kerékpár hegyikerékpár Vas Kata Blanka Valter Attila Tokió 2020

Tokió 2020: Ami biztos, sokat kell erősödnöm – Valter Attila

2021-07-24 15:14:32

Valter Attila hivatalosan nem fejezte be a tokiói olimpia országúti kerékpáros mezőnyversenyét, melyben az aranyérmet az ecuadori Richard Carapaz szerezte meg – írja az MTI.

superfeed olimpia kerékpár Valter Attila Tokió 2020

Tokió 2020: Richard Carapaz nyerte a férfi mezőnyversenyt

2021-07-24 10:39:29

Az ecuadori Richard Carapaz nyerte a tokiói olimpián a férfiak országúti mezőnyversenyét, miután a Fuji Speedwayen kiépített befutó előtt megszökött az esélyesek csoportjától. A második helyen a belga Wout van Aert, a harmadikon a szlovén Tadej Pogacar végzett.

superfeed olimpia kerékpár Valter Attila Tokió 2020 Richard Carapaz

Tokió 2020: új kerékpárral versenyez Valter Attila

2021-07-23 21:09:50

Valter Attila vadonatúj kerékpárral versenyez az országúti kerékpárosok szombati mezőnyversenyében a tokiói olimpián – írja az MTI.

superfeed kerékpár Valter Attila Tokió 2020

Tokió 2020: Valter Attila a legszabadabb magyar olimpikon

2021-07-19 13:22:14

Valter Attila országúti kerékpáros nem fogalmaz meg elvárásokat magával szemben, de szeretné kihasználni, hogy a tokiói olimpia országúti mezőnyversenye három hegymenetet is magában foglal, ami számára kedvező.

országúti kerékpár Valter Attila Tokió 2020

Kerékpár: Valter rajtoltatja el a V4 nemzetközi verseny magyar szakaszát

2021-07-08 13:37:32

Az idei Giro d'Italia összetettjét három napon át vezető Valter Attila rajtoltatja el szombaton a V4 nemzetközi országúti kerékpárverseny magyar szakaszát – jelentette be Iglói-Nagy István, a külgazdasági és külügyminisztérium sportdiplomáciai főosztályának vezetője az esemény csütörtöki sajtótájékoztatóján.

kerékpár Valter Attila V4 nemzetközi kerékpárverseny

Kerékpár: Fetter Erik és Vas Kata Blanka az országos időfutambajnok

2021-06-17 17:49:55

A férfiaknál Fetter Erik, a nőknél Vas Kata Blanka győzött csütörtökön az országúti kerékpárosok debreceni időfutam országos bajnokságán – jelentette az MTI.

kerékpár időfutam Vas Kata Blanka Valter Attila Fetter Erik országúti kerékpár

Rövid pályás gyorskorcsolya: két keréken készült a válogatott

2021-06-08 23:43:55

Livignóban edzőtáborozott a rövid pályás gyorskorcsolya-válogatott, amelynél ezúttal a főszerepet nem a korcsolya kapta a magaslaton.

rövid pályás gyorskorcsolya Valter Attila Jászapáti Petra Giro d’Italia Dina Márton Bánhidi Ákos

Giro: Marci sokkot kapott, amikor meglátott rózsaszínben – Valter

2021-06-03 19:02:52

A Giro két magyar hőse, Valter Attila és Dina Márton egymásból is merítette az erőt a verseny kemény három hete alatt, és jövőre sem adnák alább – főleg, hogy ha minden ideálisan alakul, 2022-ben már tényleg hazánkból rajtolhat el a világ egyik legnagyobb sporteseménye!

Valter Attila Giro d’Italia Dina Márton

Giro: Magyarországról rajtolhat a 2022-es verseny

2021-06-03 15:45:47

Folynak a tárgyalások a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny jövő évi magyarországi Nagy Rajtjáról, amelyet a kormány is támogat – jelentette be Révész Máriusz.

hegyikerékpár Valter Attila Révész Máriusz Giro d’Italia

Giro: Sosem voltam még ilyen közel a világ elitjéhez – Valter Attila

2021-06-01 08:23:52

Mint ismert, Valter Attila az összetett 14. helyén zárta a Giro d'Italia országúri kerékpáros-körversenyt, amelynek első hetében három napon keresztül a rózsaszín trikót is magára húzhatta. A francia Groupama-FDJ csapatának 22 éves magyar versenyzője többszörösen történelmet írt, így érthetően csodás emlékekkel tér haza Olaszországból.

országúti kerékpár kerékpár Valter Attila Giro d’Italia Dina Márton

Videó: így ért be a Giro utolsó szakaszán Valter Attila

2021-05-30 18:16:52

A 14. helyen fejezte be élete második Giro d’Italiáját Valter Attila. A Groupama-FDJ magyar kerékpárosa a körverseny korábbi szakaszában a legjobb fiatalnak járó fehér és az összetettben élen állónak járó rózsaszín trikót is viselhette, vasárnap 36 perc 20 másodperc alatt teljesítette a Senago és Milánó közti időfutamos szakaszt. Az Eurosport videóján az indulás és a célba érés pillanata látható.

videó országúti kerékpár kerékpár Valter Attila Giro d’Italia

Giro d'Italia: Egan Bernal diadalmaskodott, Valter Attila a 14. helyen zárt

2021-05-30 17:07:32

Egan Bernal nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyt, melyen Valter Attila a 14. helyen, míg Dina Márton a 100. helyen végzett összetettben. A vasárnapi záró időfutamon az olasz Filippo Ganna volt a leggyorsabb.

kerékpár Valter Attila Giro d’Italia Egan Bernal Dina Márton

Giro d'Italia: Caruso nyerte az utolsó hegyi szakaszt, Bernal előnye két perc alatt

2021-05-29 16:52:00

A Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny 20., utolsó előtti szakaszán az összetettben második helyen álló Damiano Caruso diadalmaskodott, s ezzel fél percet ledolgozott a hátrányából a második helyen beérő rózsaszín trikós kolumbiai Egan Bernallal szemben.

kerékpár Valter Attila Giro d’Italia Egan Bernal Damiano Caruso

Giro: Yates nyerte a szakaszt, Valter 14. az összetettben

2021-05-28 16:17:19

Simon Yates (Team Bikeexchange) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny 19. szakaszát pénteken. A rózsaszín trikót viselő Egan Bernal a harmadik helyet szerezte meg, s az összetettben második Damiano Carusóval szemben még növelte is előnyét. Valter Attila a 16. helyen ért célba, és egy helyet javítva a 14. helyen áll az összetettben.

országúti kerékpár Valter Attila Giro d’Italia Egan Bernal Dina Márton

Giro: újabb olasz szakaszsiker; Valter a 15. az összetettben

2021-05-27 17:30:11

Az olasz Alberto Bettiol (EF Education-Nippo) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny 18. szakaszát. Az összetett élmezőnyében egyetlen változás történt: Giulio Ciccone feladta a versenyt (ma már rajthoz sem állt), így Valter Attila (Groupama-FDJ) egy helyet előrelépve a 15. helyen áll.

országúti kerékpár kerékpár Valter Attila Giro d’Italia Dina Márton Alberto Bettiol

Giro: Martin nyerte a szakaszt, Valter kicsúszott a top 15-ből

2021-05-26 16:37:11

A 34 éves ír Dan Martin (Israel Start-Up Nation) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny 17. szakaszát. A Groupama-FDJ magyar versenyzője, Valter Attila az 59. helyen ért célba, és összetettben jelenleg a 16. A rózsaszín trikót viselő Egan Bernal 7. lett, előnye csökkent az összetettben, de továbbra is magabiztosan vezet.

országúti kerékpár kerékpár Valter Attila Groupama-FDJ Giro d’Italia Egan Bernal