Találatok a Tigres címkére

Találatok száma: 41

Tigres: Gignac trükközött a honosítási kérelmével – megbüntethetik

2021-09-22 13:33:27

Az Olympique Marseille korábbi gólzsákja, a jelenleg a Tigres UANL színeiben futballozó André-Pierre Gignac elismerte a legfőbb ügyészségnek, hogy felelős a honosítási aktájában a mexikói hatóságok által felfedezett szabálytalanságért.

labdarúgás Tigres Olympique Marseille Mexikó Franciaország André-Pierre Gignac

Videó: elsőre nehéz megmondani, bent volt vagy sem – ilyen egy furcsa tizenegyes

2021-08-21 10:36:47

A mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a Tigres UANL a Mazatlánnal találkozott, s nagyon simán 3–0-ra győzött is. A 80. percben a vendégcsapat tizenegyeshez jutott, Nicolás López volt a végrehajtó. A támadó olyan erősen és pontosan lőtte a büntetőt, hogy a labda a hálót tartó vasról a kapus hátára, majd onnan kifelé pattant. Íme videón, a furcsa tizenegyes!

videó tizenegyes Tigres Mexikó

Mexikó: Gignac mellé francia világbajnok érkezik

2021-05-08 14:27:43

Nem akármilyen csatársora lesz a nyártól a mexikói Tigres együttesének, ahová a veterán, 35 éves francia támadó, André-Pierre Gignac mellé megérkezik az OM-től, ráadásul ingyen a 2018-ban világbajnoki címet szerző szélső, támadó középpályás, Florian Thauvin.

francia átigazolás Tigres Marseille Juventus Florian Thauvin Douglas Costa

Klub-vb: Serge Gnabry megsérült a döntőben

2021-02-12 10:48:09

Serge Gnabry, a Bayern München szélsője megsérült a labdarúgó-klubvilágbajnokság csütörtöki döntőjében, melyet 1–0-ra nyertek meg a bajorok.

német labdarúgás német foci labdarúgás klubvilágbajnokság klub-vb Tigres

Klub-vb: a Bayern München hódította el a trófeát

2021-02-11 19:51:08

A Bayern München Benjamin Pavard góljával legyőzte a Tigres UANL-t a katari labdarúgó-klubvilágbajnokság fináléjában, így 2013 után ismét elhódította a serleget.

klubvilágbajnokság klub-vb Tigres Bayern München

Pavard gólja döntött – klubvilágbajnok a Bayern!

2021-02-11 17:38:23

Klub-vb: a Katarban élő magyar zenész Bayern-szurkoló, s ott lesz a döntőn

2021-02-10 14:34:40

Marschall Tamás 2008 óta Katarban él, zenészként dolgozik és hosszú évek óta Bayern München-szurkoló. A  2021-es katari klubvilágbajnokságon az elődöntőben élőben tekinthette meg kedvenc csapatát, de a döntőn is ott lesz, ráadásul megtisztelő feladatot kapott.

klubvilágbajnokság klub-vb Tigres Katar Bayern München

Klub-vb: a Palmeirast is legyőzte, döntős a Tigres

2021-02-07 20:54:04

A mexikói Tigres UANL 1–0-ra legyőzte a brazil Palmeirast a katari labdarúgó-klubvilágbajnokság elődöntőjében, így bejutott a fináléba, amelyben az al-Ahli–Bayern München párharc továbbjutója lesz az ellenfele.

klubvilágbajnokság klub-vb Tigres Palmeiras

Klub-vb: Gignac duplájával elődöntős a Tigres, kiesett a házigazda

2021-02-04 16:50:55

A katari labdarúgó-klubvilágbajnokság első mérkőzésén a Tigres UANL André-Pierre Gignac duplájának köszönhetően fordított és bejutott az elődöntőbe, míg az egyiptomi al-Ahli szintén egygólos győzelmet aratott a katari al-Duhail ellen.

klubvilágbajnokság Ulszan Hyundai Tigres

Videó: Puskás-díjra is esélyes látványos gól Mexikóból?

2020-03-01 11:21:14

A francia futball kedvelőinek ismerősen cseng André-Pierre Gignac neve. A 34 éves, 36-szoros francia válogatott csatár marseille-i szerződésének lejárta után 2015-ben Mexikóba szerződött, és a Tigres színeiben ontja a gólokat. A mexikói bajnokság (Liga MX) tavaszi szakaszának nyolcadik fordulójában a Tigres hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Pumas UNAM-ot Gignac triplájával. Harmadik gólja látványosra sikerült, a mexikói drukkerek máris a Puskás-díj jelöltjei között emlegetik találatát.

Tigres André-Pierre Gignac

CONCACAF BL: 94. percben szerzett kapusgóllal jutottak tovább – videó

2020-02-27 09:25:08

A labdarúgó CONCACAF Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében nem mindennapi végjátékot hozott a Tigres–Alianza párharc visszavágója: a mexikói együttes 94. percben szerzett kapusgóllal ejtette ki a salvadori alakulatot.

Tigres Nahuel Guzmán CONCACAF BL CONCACAF Alianza

Videó: nem kaptak fizetést, 4 percig álldogáltak a pályán a futballisták

2019-10-19 11:36:12

Egyedi módját választották a tiltakozásnak a mexikói élvonalbeli Veracruz labdarúgói: a Tigres elleni hazai bajnokin (1–3) az első négy percben csak álldogáltak a pályán, mivel hónapok óta nem kaptak fizetést. Az ellenfél, kihasználva a tétlenséget, 2–0-s vezetésre tett szert a negyedik perc végére, amikor is valójában elkezdődött a mérkőzés... A sereghajtó Veracruz még nyeretlen, 13 forduló alatt mindössze négy pontot gyűjtött az együttes az Aperturában.

Veracruz Tigres Mexikó

Ligák Kupája: Giovani dos Santos döntött; macska a pályán

2019-07-25 07:27:21

Mexikói sikereket hozott a Ligák Kupája negyeddöntőjének csütörtök hajnali két meccse, a Club América tizenegyespárbajban – egészen pontosan annak a hetedik körében, a korábbi Barca-játékos Giovani dos Santos találatával – győzte le a rendes játékidő hajrájában egyenlítő Houston Dynamót, a Tigrest pedig a pályára berohanó macska sem zavarta meg a Real Salt Lake otthonában.

macska Tigres Real Salt Lake Ligák Kupája Houston Dynamo Giovani dos Santos

CONCACAF BL: a Némethéket kiütő Monterrey nyerte a kupát

2019-05-02 07:38:42

A mexikói Monterrey nyerte meg az észak- és közép-amerikai zóna, valamint a karibi térség csapatai számára kiírt Bajnokok Ligáját, miután a döntő második mérkőzésén 1–1-es döntetlent játszott a szintén mexikói Tigresszel, összesítésben pedig 2–1-re diadalmaskodott.

Tigres Monterrey CONCACAF BL André-Pierre Gignac

CONCACAF BL: Némethék otthon is ötöt kaptak, nem jutottak döntőbe

2019-04-12 07:21:28

Otthon is súlyos vereséget szenvedett, így nem jutott be az észak- és közép-amerikai zóna, valamint a karibi térség csapatai számára kiírt Bajnokok Ligája döntőjébe a Baráth Botondot, Németh Krisztiánt és Sallói Dánielt is foglalkoztató Sporting Kansas City, amely az elődöntő visszavágóján 5–2-re kapott ki a mexikói Monterreytől.

Tigres Sporting Kansas City Sallói Dániel Németh Krisztián Monterrey CONCACAF BL

Mexikó: eszméletlenre rugdostak egy drukkert a rangadó előtt

2018-09-24 13:08:32

Brutális jelentekre került sor a mexikói élvonalban – magyar idő szerint hétfő hajnalban – lejátszott Tigres–Monterrey rangadó előtt. A két csapat szurkolói jó 6 kilométerre a Tigres meccsnek otthont adót stadionjától találkoztak egymással, amelynek végén Monterrey-mezes elkövetők agyba-főbe rugdostak egy Tigres mezes szurkolót, akit szúrt sebekkel, eszméletlenül szállítottak kórházba. Megrázó felvételek.

szurkolói rendbontás Tigres Monterrey

Videó: sistergős bomba, ollózás – csodás gólok Mexikóból

2018-03-11 13:36:51

A mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában két szemkápráztató gólnak is tapsolhattak a szurkolók: a Tigres–Tijuana (1–0) meccset a 36-szoros francia válogatott csatár, André-Pierre Gignac sistergős bombája döntötte el, a Queretaro–Necaxa (1–1) összecsapáson pedig Everaldo egy ollózós mozdulattal szerzett gyönyörű gólt.

mexikói bajnokság Tigres Everaldo André-Pierre Gignac

Videó: döbbenetes látvány, 36 ezren mentek ki az edzésre

2017-12-09 22:16:27

A mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság fináléjában az 1–1-re végződő első meccs után magyar idő szerint hétfő hajnalban játssza a visszavágót a Monterrey a Tigres ellen. Utóbbi csapat drukkerei szerették volna biztosítani kedvenceiket a támogatásukról, így az edzésen 36 ezer drukker jelent meg és buzdította a tréning során meccshangulatban a futballistákat.

videó szurkolók mexikói foci mexikói bajnokság Tigres Monterrey

CONCACAF: Gignacék kikaptak a BL-döntőben, a Pachuca megy a klub-vb-re

2017-04-27 09:10:40

A mexikói Pachuca nyerte meg a CONCACAF Bajnokok Ligáját, miután az 1–1-es döntetlennel véget érő első mérkőzést követően hazai pályán 1–0-ra legyőzte az ugyancsak mexikói Tigrest. A Pachuca az első együttes, amely kvalifikálta magát a decemberi klubvilágbajnokságra.