Találatok a Stan Wawrinka címkére

Találatok száma: 340

US Open: Wawrinka kihagyja az idei utolsó GS-tornát

2021-08-09 19:08:05

Az augusztus végén kezdődő amerikai nyílt bajnokságot is kihagyja Stan Wawrinka, a svájciak háromszoros Grand Slam-torna-győztes teniszezője – közölte az MTI.

tenisz US Open Stan Wawrinka

Roland Garros: Wawrinka nem jött rendbe, nem indul

2021-05-18 14:06:29

A játékoshoz közel álló forrás szerint a 2015-ös bajnok Stan Wawrinka nem indul a francia nyílt teniszbajnokságon, mert nem jött rendbe a lábsérülése, amivel márciusban megműtötték – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Stan Wawrinka Roland Garros

Tenisz: megműtötték Stan Wawrinkát, néhány hetet kihagy

2021-03-25 14:16:20

Néhány hét kihagyásra kényszerül a svájciak háromszoros Grand Slam-győztes teniszezője, Stan Wawrinka, miután kisebb műtétet hajtottak végre a lábfején – írta az MTI.

tenisz Stan Wawrinka

Tenisz: Cicipasz és Rubljov továbbjutott, Wawrinka kiesett

2021-03-02 22:17:38

A második helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz bejutott a 2. fordulóba a rotterdami kemény pályás ATP 500-as tenisztornán – írja az MTI.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Stan Wawrinka Andrej Rubljov ATP Rotterdam

Aus. Open: Fucsovics edzőjének fel sem tűnt, hogy baj van

2021-02-10 13:08:41

Két győzelem, két négy óránál hosszabb mérkőzés – az természetes, hogy Fucsovics Márton nagyon elfáradt, de edzőként sem könnyű átélni ezeket a pillanatokat. Jancsó Miklós a Nemzeti Sportnak elárulta, büszkén figyelte, amikor tanítványa a földön fekve ünnepelte a Stan Wawrinka elleni elképesztő továbbjutást, és hatalmas élménynek tekinti, hogy részese lehetett ennek a sikernek egy színvonalas mérkőzés végén.

tenisz Stan Wawrinka Jancsó Miklós Fucsovics Márton Australian Open

Tenisz: Fucsovics kemény játékos, megérdemelte a győzelmet – Wawrinka

2021-02-10 11:29:28

Mint ismert, Fucsovics Márton ötszettes mérkőzésen, tie-breakben legyőzte Stan Wawrinkát a Melbourne-ben zajló Australian Open férfi egyesének második fordulójában. A 17. helyen kiemelt, háromszoros Grand Slam-győztes svájci a mérkőzés után elismerően nyilatkozott magyar ellenfeléről, a közösségi médiában pedig külön posztban gratulált neki.

férfi tenisz Stan Wawrinka Grand Slam Fucsovics Márton Australian Open

Aus. Open: Fucsovics három meccslabdát hárítva győzte le Wawrinkát

2021-02-10 06:27:53

A Melbourne-ben zajló Australian Open férfi egyesének második fordulójában Fucsovics Márton drámai, ötszettes mérkőzésen, tie-breakben diadalmaskodott a háromszor GS-tornagyőztes svájci Stan Wawrinka ellen, úgy, hogy a rövidítésben három meccslabdát is hárított.

Stan Wawrinka Fucsovics Márton Australian Open

Fucsovics döntő szett, tie-breakben legyőzte Wawrinkát

2021-02-10 00:37:33

A Melbourne-ben zajló Australian Open férfi egyesének második fordulójában Fucsovics Márton drámai, ötszettes mérkőzésen, tie-breakben diadalmaskodott a háromszor GS-tornagyőztes svájci Stan Wawrinka felett úgy, hogy a rövidítésben három meccslabdát is hárított. A női egyes második fordulójában a selejtezőből a főtáblájára jutó Babos Tímea 77 perc játék után, két szettben vereséget szenvedett az orosz Anasztaszija Potapovától, így neki véget ért az idei torna.

tenisz Stan Wawrinka Fucsovics Márton Babos Tímea Australian Open Anasztaszija Potapova

Tenisz: Huszonkilenc éves lettem, sok GS-meccs áll mögöttem… – Fucsovics

2021-02-08 14:30:21

Az Australian Openen az ausztrál Marc Polmansszal szemben öt játszmában továbbjutó Fucsovics Márton szerint az a legfontosabb, hogy a nehéz helyzetben képes volt legyűrni riválisát.

tenisz Stan Wawrinka Fucsovics Márton Australian Open

Tenisz: nyert, majd visszalépett Wawrinka Melbourne-ben

2021-02-05 13:58:30

Stan Wawrinka megnyerte nyolcaddöntős mérkőzését a Murray River Open elnevezésű kemény pályás ATP 250-es tenisztornán, viszont a negyeddöntőre már nem állt ki.

tenisz férfi tenisz Stan Wawrinka Murray River Open Melbourne Jérémy Chardy

Tenisz: Shapovalov megállította Wawrinkát Szentpéterváron

2020-10-16 20:41:03

Denis Shapovalov két szettben legyőzte Stan Wawrinkát a szentpétervári férfi tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

Stan Wawrinka Györe László Denis Shapovalov ATP Szentpétervár

Tenisz: Wawrinka három meccslabdáról fordítva nyert

2020-10-12 21:54:06

A világranglistán 268. Mischa Zverev bejutott a második fordulóba a kölni férfi tenisztornán. Szentpéterváron a háromszoros Grand Slam-bajnok svájci Stan Wawrinka három meccslabdáról fordított a brit Dan Evans ellen.

Stan Wawrinka Mischa Zverev

Roland Garros: Nadal sikere nem meglepetés, a 200-on kívülieké igen

2020-10-02 18:59:57

A címvédő Rafael Nadal három játszmában, 6:1, 6:4, 6:0-ra megverte az olasz Stefano Travagliát a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) 3. fordulójában, így bejutott a legjobb 16 közé. A párizsi Grand Slam-torna 12-szeres bajnoka a nyolcaddöntőben a világranglistán 213. amerikai Sebastian Kordával csap össze.

Stan Wawrinka Sebastian Korda Roland Garros Rafael Nadal Jannik Sinner Hugo Gaston

Roland Garros: Stan Wawrinka könnyedén legyőzte Andy Murrayt

2020-09-27 23:22:59

A svájci Stan Wawrinka könnyedén, három játszmában legyőzte a brit Andy Murrayt a francia nemzetközi teniszbajnokság nyitónapján. Az egyaránt háromszoros Grand Slam-győztesek csatája ezúttal egyoldalú meccset hozott, Wawrinka magabiztosan győzött, összesen hat játékot veszítve.

Stan Wawrinka Roland Garros Andy Murray Alexander Zverev tenisz

Tenisz: edzőt vált Stan Wawrinka, elköszönt Normantől

2020-09-21 20:32:19

Hosszú idő után edzőt vált a teniszező Stan Wawrinka, akinek a jövőben nem Magnus Norman irányítja a felkészülését.

Stan Wawrinka Magnus Norman

Tenisz: Wawrinka prágai tornagyőzelemmel tért vissza

2020-08-22 17:41:34

Prágai tornagyőzelemmel tért vissza a koronavírus-járvány okozta szünet után Stan Wawrinka, a svájciak háromszoros Grand Slam-bajnok teniszezője.

tenisz Stan Wawrinka Aszlan Karacev ATP Prága

Bellerín és a hüvelyesek, Hazard és a jégvarázs, Kapás Boglárka ütős képei

2020-04-29 17:35:03

Bár a Bundesliga, a Premier League és a Serie A már konkrét tervekkel rendelkezik a folytatást illetően, több bajnokságot már lefújtak, illetve gyakorlatilag a teljes sportvilág megállt a koronavírus-járvány miatt. Ennek apropóján most összeszedtük az elmúlt évekből a kedvenc cikkcímeinket, képaláírásunkat, videóinkat.

koronavírus Zinédine Zidane Tyson Fury Torghelle Sándor Stan Wawrinka Real Madrid

Hungarian Open: többszörös GS-tornagyőztes is nevezett!

2020-03-10 07:10:33

Stan Wawrinka is nevezett a budapesti ATP 250-es tenisztornára, amelyet április 18. és 26. között rendeznek meg a magyar fővárosban – olvasható a Hungarian Open honlapján.

tenisz Stan Wawrinka Nikoloz Baszilasvili Hungarian Open ATP Budapest

Tenisz: Nadal simán elődöntős, Wawrinka kiesett Acapulcóban

2020-02-28 10:02:04

Rafael Nadal könnyedén jutott túl a negyeddöntőn a kétmillió dollár (606 millió forint) összdíjazású acapulcói férfi keménypályás tenisztornán. Háromjátszmás mérkőzésen biztosította helyét a negyeddöntőben Christian Garín a Santiago de Chilében zajló, 675 ezer dollár (205 millió forint) összdíjazású férfi salakpályás tenisztornán.

tenisz Stan Wawrinka Santiago Rafael Nadal Acapulco ATP

Tenisz: Wawrinka 35 ásszal nyolcaddöntős Mexikóban

2020-02-25 11:12:51

A háromszoros Grand Slam-bajnok Stan Wawrinka 35 ászt ütve jutott a nyolcaddöntőbe az Acapulcóban zajló, kétmillió dollár (606 millió forint) összdíjazású férfi kemény pályás tenisztornán.