Találatok a Stan Wawrinka címkére

Találatok száma: 330

Tenisz: Shapovalov megállította Wawrinkát Szentpéterváron

2020-10-16 20:41:03

Denis Shapovalov két szettben legyőzte Stan Wawrinkát a szentpétervári férfi tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

Stan Wawrinka Györe László Denis Shapovalov ATP Szentpétervár

Tenisz: Wawrinka három meccslabdáról fordítva nyert

2020-10-12 21:54:06

A világranglistán 268. Mischa Zverev bejutott a második fordulóba a kölni férfi tenisztornán. Szentpéterváron a háromszoros Grand Slam-bajnok svájci Stan Wawrinka három meccslabdáról fordított a brit Dan Evans ellen.

Stan Wawrinka Mischa Zverev

Roland Garros: Nadal sikere nem meglepetés, a 200-on kívülieké igen

2020-10-02 18:59:57

A címvédő Rafael Nadal három játszmában, 6:1, 6:4, 6:0-ra megverte az olasz Stefano Travagliát a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) 3. fordulójában, így bejutott a legjobb 16 közé. A párizsi Grand Slam-torna 12-szeres bajnoka a nyolcaddöntőben a világranglistán 213. amerikai Sebastian Kordával csap össze.

Stan Wawrinka Sebastian Korda Roland Garros Rafael Nadal Jannik Sinner Hugo Gaston

Roland Garros: Stan Wawrinka könnyedén legyőzte Andy Murrayt

2020-09-27 23:22:59

A svájci Stan Wawrinka könnyedén, három játszmában legyőzte a brit Andy Murrayt a francia nemzetközi teniszbajnokság nyitónapján. Az egyaránt háromszoros Grand Slam-győztesek csatája ezúttal egyoldalú meccset hozott, Wawrinka magabiztosan győzött, összesen hat játékot veszítve.

Stan Wawrinka Roland Garros Andy Murray Alexander Zverev tenisz

Tenisz: edzőt vált Stan Wawrinka, elköszönt Normantől

2020-09-21 20:32:19

Hosszú idő után edzőt vált a teniszező Stan Wawrinka, akinek a jövőben nem Magnus Norman irányítja a felkészülését.

Stan Wawrinka Magnus Norman

Tenisz: Wawrinka prágai tornagyőzelemmel tért vissza

2020-08-22 17:41:34

Prágai tornagyőzelemmel tért vissza a koronavírus-járvány okozta szünet után Stan Wawrinka, a svájciak háromszoros Grand Slam-bajnok teniszezője.

tenisz Stan Wawrinka Aszlan Karacev ATP Prága

Bellerín és a hüvelyesek, Hazard és a jégvarázs, Kapás Boglárka ütős képei

2020-04-29 17:35:03

Bár a Bundesliga, a Premier League és a Serie A már konkrét tervekkel rendelkezik a folytatást illetően, több bajnokságot már lefújtak, illetve gyakorlatilag a teljes sportvilág megállt a koronavírus-járvány miatt. Ennek apropóján most összeszedtük az elmúlt évekből a kedvenc cikkcímeinket, képaláírásunkat, videóinkat.

koronavírus Zinédine Zidane Tyson Fury Torghelle Sándor Stan Wawrinka Real Madrid

Hungarian Open: többszörös GS-tornagyőztes is nevezett!

2020-03-10 07:10:33

Stan Wawrinka is nevezett a budapesti ATP 250-es tenisztornára, amelyet április 18. és 26. között rendeznek meg a magyar fővárosban – olvasható a Hungarian Open honlapján.

tenisz Stan Wawrinka Nikoloz Baszilasvili Hungarian Open ATP Budapest

Tenisz: Nadal simán elődöntős, Wawrinka kiesett Acapulcóban

2020-02-28 10:02:04

Rafael Nadal könnyedén jutott túl a negyeddöntőn a kétmillió dollár (606 millió forint) összdíjazású acapulcói férfi keménypályás tenisztornán. Háromjátszmás mérkőzésen biztosította helyét a negyeddöntőben Christian Garín a Santiago de Chilében zajló, 675 ezer dollár (205 millió forint) összdíjazású férfi salakpályás tenisztornán.

tenisz Stan Wawrinka Santiago Rafael Nadal Acapulco ATP

Tenisz: Wawrinka 35 ásszal nyolcaddöntős Mexikóban

2020-02-25 11:12:51

A háromszoros Grand Slam-bajnok Stan Wawrinka 35 ászt ütve jutott a nyolcaddöntőbe az Acapulcóban zajló, kétmillió dollár (606 millió forint) összdíjazású férfi kemény pályás tenisztornán.

tenisz Stan Wawrinka

Aus. Open: szenzációs tenisz, Thiem legyőzte Nadalt!

2020-01-29 14:01:45

Dominic Thiem szenzációs mérkőzésen, 7:6, 7:6, 4:6, 7:6-ra megverte a világelső Rafael Nadalt az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) negyeddöntőjében, így életében először négy közé jutott a melbourne-i Grand Slam-tornán. A felső ág másik meccsén Alexander Zverev szetthátrányból felállva, 1:6, 6:3, 6:4, 6:2-re nyert a 2014-es bajnok Stan Wawrinka ellen. A hölgyeknél szerdán az egyaránt kétszeres GS-győztes Simona Halep és Garbine Muguruza jutott be az elődöntőbe.

Stan Wawrinka Simona Halep Rafael Nadal Garbine Muguruza Dominic Thiem Australian Open

Aus. Open: legyőzte Wawrinkát, Zverev először GS-elődöntős

2020-01-29 10:05:10

Alexander Zverev szetthátrányból felállva, 1:6, 6:3, 6:4, 6:2-re megverte a 2014-es bajnok Stan Wawrinkát az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) férfi egyesének negyeddöntőjében, így életében először négy közé jutott Grand Slam-tornán. A hölgyeknél szerdán az egyaránt kétszeres GS-győztes Simona Halep és Garbine Muguruza jutott be az elődöntőbe.

tenisz Stan Wawrinka Simona Halep Garbine Muguruza Australian Open Alexander Zverev

Aus. Open: Nadal túljutott Kyrgioson, Thiem vár rá a 8 között

2020-01-27 13:00:57

Rafael Nadal négy játszmában, 6:3, 3:6, 7:6, 7:6-ra legyőzte Nick Kyrgiost az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság negyedik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé, ahol Dominic Thiem vár rá. A felső ág másik negyeddöntőjét szerdán Alexander Zverev és a 2014-es bajnok Stan Wawrinka vívja. A hölgyeknél az egyaránt kétszeres Grand Slam-győztes Simona Halep és Garbine Muguruza is továbbjutott.

Stan Wawrinka Rafael Nadal Nick Kyrgios Dominic Thiem Danyiil Medvegyev Australian Open

Tenisz: Wawrinka visszalépett, Federer játék nélkül elődöntős

2019-10-25 08:52:55

Utolsóként Filip Krajinovics jutott a negyeddöntőbe a 2.2 millió euró (725 millió forint) összdíjazású bázeli kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Stan Wawrinka Roger Federer

Tenisz: Wawrinka továbbjutott, Federerrel találkozik Bázelben

2019-10-24 23:55:28

Stan Wawrinka negyeddöntőbe jutott a bázeli kemény pályás férfi tenisztornán. A svájci játékos az amerikai Frances Tiafoe-t győzte le csütörtökön nagy csatában, több mint két és fél óra alatt.

tenisz Stan Wawrinka Roger Federer Dominic Thiem

Tenisz: Andy Murray két és fél év után nyert ismét ATP-tornát

2019-10-20 18:47:55

Andy Murray három játszmában (3:6, 6:4, 6:4), 2 óra 27 perces csatában legyőzte a hozzá hasonlóan háromszoros Grand Slam-bajnok Stan Wawrinkát az antwerpeni kemény pályás tenisztorna vasárnapi döntőjében, így 2017 márciusa után ismét ATP-tornát nyert.

tenisz Stan Wawrinka Jelena Ostapenko Denis Shapovalov Belinda Bencic Andy Murray

Tenisz: két és fél év után újra döntőt játszhat Andy Murray

2019-10-19 21:00:59

Stan Wawrinka és Andy Murray jutott be a fináléba a 711 ezer euró (231 millió forint) összdíjazású antwerpeni kemény pályás férfi tenisztornán.

Stan Wawrinka Belinda Bencic Andy Murray

US Open: Wawrinka legyőzésével Medvegyev a négy között

2019-09-03 23:11:08

Danyiil Medvegyev négy játszmában (7:6, 6:3, 3:6, 6:1), 2 óra 34 perces mérkőzésen legyőzte a korábbi US Open-bajnok Stan Wawrinkát az amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyesének első negyeddöntőjében, ezzel életében először négy közé jutott Grand Slam-tornán.

tenisz US Open Stan Wawrinka Danyiil Medvegyev

US Open: Djokovics feladta a küzdelmet a pazar Wawrinka ellen

2019-09-02 07:23:54

Bár teniszben nem szokás ilyet mondani, de a forduló rangadóját rendezték meg New York-i idő szerint vasárnap késő este a US Open centerpályáján: a címvédő Novak Djokovics a pazar formában teljesítő Stan Wawrinkával küzdött meg a negyeddöntőbe kerülésért. A svájci 26 eddigi találkozójukból 21-et elveszített a szerb ellen, viszont legutóbb, a 2016-os US Open fináléjában Wawrinka ünnepelhetett.

tenisz US Open Stan Wawrinka Novak Djokovics

Wimbledon: Wawrinka kikapott a 211 centi magas amerikaitól

2019-07-03 16:56:19

Újabb nagy név búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokságon a férfiaknál: Stan Wawrinka öt játszmában kikapott a 21 éves amerikai Reilly Opelkától a második fordulóban. A címvédő Novak Djokovics nem hibázott, három szettben legyőzte az amerikai Denis Kudlát. A nőknél Simona Halep, Karolína Plísková, Caroline Wozniacki, Viktorija Azarenka, Elina Szvitolina és a 15 éves Cori Gauff is bejutott a legjobb 32 közé.