Találatok a Rapid Wien címkére

Találatok száma: 145

Arsenal: jövő héten visszatérhetnek a nézők az Emiratesbe az Európa-ligában

2020-11-26 17:46:09

A Premier League-ben szereplő Arsenal megerősítette, hogy a brit kormány hétfői rendelkezésének értelmében engedélyezi a nézők beengedését az Emiratesbe a jövő heti, Rapid Wien elleni Európa-liga mérkőzésre kétezer főig.

szurkolók Rapid Wien Európa-liga Arsenal

Légiósok: Szoboszlai gólpasszt adott, a Salzburg ikszelt

2020-11-08 18:53:51

Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójának rangadóján a Red Bull Salzburg idegenben 1–1-es döntetlent játszott a Rapid Wiennel. A vendégcsapatban Szoboszlai Dominik gólpasszt jegyzett és végigjátszotta a találkozót.

osztrák Bundesliga légiósok Szoboszlai Dominik Red Bull Salzburg Rapid Wien

El: Bulgáriában nyert a Tottenham; emberhátrányban ikszelt a Benfica

2020-11-05 18:34:33

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 3. fordulójában a Tottenham Hotspur 3–1-re nyert a Ludogorec Razgrad vendégeként. A 19. perctől kezdve emberhátrányban játszó Benfica ellen a Rangers kétgólos előnyben is volt, ennek ellenére 3–3-as döntetlennel zárult a mérkőzés. A Lang Ádámot végig a pályán tudó Omonia Nicosia 2–0-ra kikapott a Granadától.

légiósok eredménykövető Tottenham Roma Rapid Wien Rangers

Ausztria: a Salzburg és a Rapid Wien is ellenzi az újabb szigorításokat

2020-10-20 11:32:47

A Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató Red Bull Salzburg, valamint a szintén az osztrák élvonalhoz tartozó Rapid Wien labdarúgócsapata is bírálta az osztrák hatóságok sporteseményekre vonatkozó, koronavírus-járvány miatti szigorításait.

Red Bull Salzburg Rapid Wien Ausztria

BL: a Benfica tizenegy év után először nem lesz ott a főtáblán

2020-09-15 21:01:26

Tizenegy év után lemarad a Bajnokok Ligája főtáblájáról a Benfica, amely kedden 2–1-re kikapott a görög bajnoki ezüstérmes PAOK-tól a selejtező 3. fordulójában. A szaloniki együttesen kívül továbbjutott még a Dinamo Kijev, valamint a Bölöni Lászlót hétfőn menesztő Gent is.

Rapid Wien PAOK Gent Dinamo Kijev Benfica Bajnokok Ligája

Utánpótlás: tisztelgés „Josénak" – futballakadémia viseli Tóth-Zele nevét

2020-09-12 12:23:17

Futballakadémiát neveztek el Gesztelyen Tóth-Zele Józsefről, a Real Madrid korábbi ifiedzőjéről, Puskás Ferenc barátjáról.

Tóth-Zele József Real Madrid Rapid Wien Poroszkai Csaba Gesztely

Légiósok: „A feladás sohasem volt opció” – 2.5 év alatt 97 tétmeccsről maradt le

2020-08-03 11:38:56

Úgy tűnik, közel a visszatérés Szántó Tamás számára, a Rapid Wien középpályása elkezdhette a felkészülési munkát az osztrák futballcsapattal.

légiósok Szántó Tamás Rapid Wien

Légiósok: Szoboszlai-gól és gólpasszok – és salzburgi gála

2020-06-24 22:26:18

Videó: Szoboszlai szögletéből bődületes gólt rúgott Junuzovic

2020-06-24 22:19:28

A Red Bull Salzburg valósággal feltörölte a padlót közvetlen riválisával, a Rapid Wiennel az osztrák Bundesliga felsőházi rájátszásában. A 7–2-es siker hatodik találata kifejezetten gyönyörűre sikeredett, a meccsen maga is betaláló Szoboszlai Dominik második gólpasszából Zlatko Junuzovic lőtt bődületes gólt kapásból a léc segítségével.

Rapid Wien Red Bull Salzburg Szoboszlai Dominik Zlatko Junuzovic légiósok

Videó: Szoboszlai betalált, majd gólpasszokat is adott

2020-06-24 21:35:47

Szoboszlai Dominik, a Red Bull Salzburg magyar válogatott középpályása a Rapid Wien elleni osztrák bajnoki mérkőzésen előbb gólt, majd gólpasszt jegyzett – ráadásul öt percen belül az első félidő hajrájában. A második félidőben újabb két gólpasszt adott, csapata pedig 7–2-re nyert.

osztrák Bundesliga Szoboszlai Dominik Red Bull Salzburg Rapid Wien

A Salzburg kiütötte a Rapidot; Szoboszlai: gól és gólpasszok

2020-06-24 20:01:23

Az éllovas Red Bull Salzburg idegenben 7–2-es kiütést mért a fordulót megelőzően az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) második helyén álló Rapid Wienre. Szoboszlai Dominik 70 percet kapott a vendégeknél, csapata harmadik gólját szerezte, emellett három gólpasszt is kiosztott. A Salzburg a bajnoki cím kapujában!

osztrák labdarúgás osztrák Bundesliga légiósok Szoboszlai Dominik Red Bull Salzburg Rapid Wien

A Bundesliga Beckhamje, aki válaszolt a lipcsei edző kihívására

2020-03-24 16:44:56

A koronavírus-járvány miatt gyakorlatilag megállt a sportvilág, ennek apropóján pedig most van idő összeszedni azokat a témákat, amelyekre a szokásos dömping során kevesebb idő jutna. Így kerülhetett elő a lipcsei Marcel Sabitzer, akit a Bundesliga hivatalos honlapján nem kisebb formátumú játékoshoz hasonlítottak, mint David Beckham.

Willi Orbán Tottenham Red Bull Salzburg Rapid Wien Ralf Rangnick RB Leipzig

Ausztria: „Vegán vagyok, sajnálom” – halakkal dobálták meg a kapust, poénra vette

2019-12-02 12:48:18

Hétvégén a Rapid Wien 4–0-ra nyert a LASK Linz otthonában az osztrák Bundesliga 16. fordulójában. A találkozó azonban nemcsak a vendégcsapat meglepően fölényes sikere, hanem a hazai drukkerek és a Rapid kapusának, Richard Strebingernek az esete is emlékezetessé teszi. Az egyszeres válogatott kapust halakkal dobálták meg...

vegán hal Rapid Wien LASK Linz

Légiósok: két műtét után az ifjú magyar a visszatérésre készül

2019-04-19 09:42:55

Mint beszámoltunk róla, Szántó Tamás egy év után újra edzésbe állt a Rapid Wiennél, egyelőre zavartalanul dolgozhat, de azt nehéz lenne megjósolni, mikor léphet pályára mérkőzésen is – derült ki az osztrák labdarúgócsapat hivatalos honlapján posztolt interjúból.

Légiósok: Nikolics megszerezte idénybeli első gólját – videó

2019-04-06 21:02:19

Megszerezte idénybeli első gólját Nikolics Nemanja – a Chicago Fire magyar támadója az MLS szombati játéknapján a Toronto FC ellen volt eredményes, találata egy pontot ért csapatának, amely 2–2-es döntetlent játszott. Stieber Zoltán a kispadról nézte végig a D. C. United csúnya vereségét (0–4), az összecsapáson ráadásul brutális belépője után kiállították Wayne Rooneyt.

légiósok Szántó Tamás Stieber Zoltán Rapid Wien Nikolics Nemanja MLS

Légiósok: egy év után ismét edzhet a középpályás

2019-03-29 19:56:06

A héten már a csapattal edzett a Rapid Wienben futballozó Szántó Tamás, aki tavaly márciusi műtétje óta nem lépett pályára.

légiósok Szántó Tamás Rapid Wien Ausztria

Kép: Milánóba utazott El-meccsre, frissítette a Tinder-profilját

2019-02-20 18:46:15

Philipp Schobesbergerre, a Rapid Wien labdarúgójára fontos mérkőzés vár: csütörtök este az Európa-ligában az Interrel találkozik a csapata, a tét pedig a legjobb 16 közé jutás. Ennek ellenére úgy tűnik, a 25 éves osztrák középpályásnak egyelőre nem minden gondolata forog a meccs körül – legalábbis egy frissített Tinder-profilon található bemutatkozás erről árulkodik…

Tinder Rapid Wien Philipp Schobesberger Inter Európa-liga

El: „sértett” sztárja nélkül nyert az Inter; előnyben a Sevilla és a Napoli

2019-02-14 20:13:54

Az Inter 1–0-s győzelmet aratott hazai pályán a Rapid Wien felett a labdarúgó Európa-ligában a legjobb tizenhat közé kerülésért zajló párharc első mérkőzésén. A Napoli és a Sevilla is idegenben győzött, míg Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg ugyan vezetett Belgiumban, de végül vesztesen távozott az FC Bruges otthonából. A Dinamo Kijev Kádár Tamás nélkül ikszelt az Olympiakosszal.

légiósok Zürich Villarreal Viktoria Plzen Valencia Szántó Tamás

El: odavágók a nyolcaddöntőbe jutásért – az összes eredmény egy helyen!

2019-02-14 18:24:15

Csütörtökön újabb kört rendeztek a labdarúgó Európa-ligában – a csapatok a legjobb 16 közé jutásért küzdöttek meg, a párharcok az első meccseknél tartanak. A játéknap összes eredménye és a gólszerzők egy helyen!

Slavia Praha Sevilla Rennes Real Betis Rapid Wien Olympiakosz

El: Kádárék Kleinheislerék ellen vívták ki a továbbjutást

2018-11-29 17:35:50

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában a K-csoportban a Kádár Tamással felálló Dinamo Kijev idegenben győzte le 1–0-ra a Kleinheisler Lászlót is a soraiban tudó Asztanát, ezzel bebiztosította a továbbjutását. A G jelű négyesben a Rapid Wien drámai hajrában nyert a Szpartak Moszkva ellen.

légiósok Szántó Tamás Szpartak Moszkva Rapid Wien Kádár Tamás Kleinheisler László