Találatok a Phil Mickelson címkére

Találatok száma: 31

Tenisz: Djokovics elsőként 150 millió dollár feletti pénzdíjjal

2021-07-05 14:44:45

A wimbledoni tenisztornán keresendő pénzdíjával Novak Djokovics az első teniszezőként átlépi a 150 millió dolláros összeghatárt. Ebbe csak az tartozik bele, amit a versenyen pénzdíjának köszönhetően tesz zsebre.

pénzdíj golf Wimbledon Tiger Woods Serena Williams Roger Federer

NFL: Brady és Rodgers megőrült, egymást szívatják a nagy meccs előtt

2021-05-27 13:28:42

Aaron Rodgers és Tom Brady. Kétségtelenül minden idők legjobb irányítói között vannak, most azonban nem amerikaifutball-pályán mérik össze erejüket – ettől, úgy néz ki, teljesen megőrültek.

golf amerikai futball Tom Brady Phil Mickelson NFL Bryson DeChambeau

Golf: rekordnézettséget hozott Tiger Woodsék párosmeccse

2020-05-26 11:34:59

A kábeltelevíziózás történetének legnézettebb golfeseménye volt a vasárnapi Tiger Woods, Peyton Manning – Phil Mickelson, Tom Brady jótékonysági párosmérkőzés.

golf Tom Brady Tiger Woods Phil Mickelson Peyton Manning

Videó: Brady szenzációs ütése is kevés volt Tiger Woodsék ellen

2020-05-25 10:30:18

A koronavírus-járvány miatt életre hívott jótékonysági golfversenyen a sportág két sztárja, Tiger Woods és Phil Mickelson két NFL-klasszissal, Peyton Manninggel és Tom Bradyvel alkotott párost, végül a Woods, Manning kettős egy ütéssel kevesebből zárta a 18 lyukas pályát.

golf Tom Brady Tiger Woods Phil Mickelson Peyton Manning NFL 2020

Golf: Tom Brady és Peyton Manning Tiger Woodsék ellen

2020-04-23 11:23:48

Ahogy azt korábban sajtóhírek alapján megírtuk, az ameriaifutball-liga (NFL) két legendás irányítója, Tom Brady és Peyton Manning májusban jótékonysági golfmeccsen szerepel a sportág két legnépszerűbb amerikai játékosával, Tiger Woodsszal és Phil Mickelsonnal.

golf Tom Brady Tiger Woods Phil Mickelson Peyton Manning NFL

Koronavírus: NFL- és golfklasszisok versenyeznének

2020-04-01 19:00:25

Amerikában több NFL-klasszis állna össze profi golfozókkal egy jótékonysági verseny keretében.

koronavírus jótékonykodás golf Tom Brady Tiger Woods Phil Mickelson

Golf: Taylor nyerte a tornát, de Mickelson írt történelmet

2020-02-10 10:10:02

A kanadai Nick Taylor nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA Tour) vasárnap záruló versenyét, a 7.8 millió dollár összdíjazású AT&T Pebble Beach Pro-Am elnevezésű viadalt. A harmadik helyen végző Phil Mickelson olyat tett, amire korábban csak ketten voltak képesek.

golf Phil Mickelson Nick Taylor

Ryder-kupa: Tiger Woodsot a stábba hívták, de túl jól játszik

2018-09-05 10:15:44

Hat év szünet után ismét pályára lép a Ryder-kupában a golfsport egyik legnagyobb sztárja, Tiger Woods.

Tiger Woods Ryder-kupa golf Phil Mickelson

Golf: majdnem öt év után nyert és a legidősebb világbajnok lett

2018-03-05 12:12:51

Meglepetésre a korábbi világranglista-második Phil Mickelson győzött vasárnap a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) Mexikóban rendezett, 10 millió dollár összdíjazású tornáján, a négyversenyes világbajnoki sorozat idei első állomásán.

golf-vb golf Phil Mickelson

CR a világ leghíresebb sportolója, LeBron James a 2. – a top 100

2017-06-01 11:02:55

Az ESPN összeállította a világ leghíresebb sportolójának listáját – Ben Alamar analitikus a közösségi médiában a követők száma alapján, valamint a személyekre való különböző internetes keresések után szedte össze és rangsorolta a száz leghíresebb sportolót.

sportvilág Usain Bolt Tiger Woods Roger Federer Rafael Nadal Phil Mickelson

Forbes: Roger Federeré a világ legértékesebb sportmárkája

2016-10-28 12:30:33

Roger Federer a legértékesebb sportmárka – derül ki a Forbes Fab 40 listájából. A svájci teniszklasszis márkája éves szinten 36 millió dollár bevételt generált, amivel lepipálta a mezőnyt.

Usain Bolt Super Bowl Roger Federer Phil Mickelson Nike New York Yankees

Sportgazdaság: Federer az első, CR-ék hátrébb a sorban

2015-07-23 22:21:13

Egy londoni üzleti iskola tanulmánya szerint Roger Federer a világ legpiacképesebb sportolója. A dobogóra még két golfozó fért fel, az első húszban pedig csak három labdarúgó található.

Tiger Woods Roger Federer Phil Mickelson Neymar Lionel Messi LeBron James

Golf: Watson pazar játékkal vezet a Mastersen - videó

2014-04-11 14:05:52

Fél távnál Bubba Watson háromütéses előnyt szerzett a profi golfozók idei első kiemelt (major) versenyén, az egyesült államokbeli Augustában zajló US Mastersen.

golf US Masters Phil Mickelson

Golf: 82 éve nem nyert ilyen fiatal játékos Amerikában

2013-07-15 10:17:10

A mindössze 19 éves Jordan Spieth nyerte meg az Illinois állambeli Silvisben megrendezett profi golftornát, s ezzel 1931 óta a legfiatalabb győztes lett a PGA Touron.

golf Phil Mickelson Jordan Spieth

Golf, US Open: Justin Rose és egy prímszám különös diadala

2013-06-14 20:25:05

Az angol Justin Rose nyerte meg a profi golfozók idei második kiemelt (major) versenyét, az Ardmore-ban magyar idő szerint hétfő hajnalban véget érő 113. US Opent. A sikerével a világranglista 3. helyére előrelépő Rose életében először nyert majorversenyt. A világelső Tiger Woods – holtversenyben többek között a címvédő, szintén amerikai Webb Simpsonnal – a 32. helyen végzett.

golf US Open golf Tiger Woods Rory McIlroy Phil Mickelson Justin Rose

Golf: a semmiből jött, a hírét sem hallották, óriásit nyert

2013-05-07 00:45:29

A semmiből jött ifjú, Derek Ernst nevétől hangos a tengerentúli golfsajtó ezekben az órákban: a 22 éves amerikai újonc a tartalékok közül került a mezőnybe a hétvégi charlotte-i PGA-versenyen, és ha már megadatott neki a lehetőség, megnyerte a 6.7 millió dollár összdíjazású viadalt, ami nagy távlatokat nyitott előtte.

golf Phil Mickelson Derek Ernst Cristie Kerr Brett Rumford

Golf: a csodás tini, aki előbb tudott győzni, mint sírni

2013-02-10 21:29:13

Újabb különleges tettet vitt véghez a szemüveges iskolás tini lány, az új-zélandi Lydia Ko: vasárnaptól immár nemcsak az amerikai, hanem az európai profi női golfkörversenyen is ő minden idők legfiatalabb győztese.

golf Richard Sterne Phil Mickelson Lydia Ko Brandt Snedeker

Flört a mágikus 59-essel, ballépés után pazar diadal

2013-02-05 00:07:06

Egy héttel ezelőtt egy szerencsétlen nyilatkozat kapcsán került az érdeklődés középpontjába Phil Mickelson, most pedig – ilyen hollywoodi fordulatokra képes a golf – elképesztően jó játéka révén. A Lefty becenevű balkezes amerikai golfozó tornát nyert a hét végén Phoenixben, és milliméterek választották el attól, hogy a mágikusnak tekintett 59 ütéses körök egyikének büszke gazdája legyen.

golf Phil Mickelson Karrie Webb

Videó: Mickelson a domboldalt használva gurított a lyukba - golf

2013-02-04 18:12:13

Fantasztikus formában játszott a hétvégén Phil Mickelson a Phoenix Open golftornán, az amerikai játékos megnyerte az arizonai Scottsdale-ben megrendezett viadalt. A verseny utolsó napján egy különleges ütést is bemutatott, ennek során a golflabda egy kisebb domboldal segítségével gurult a lyukba a hetedik pályán.

videó golf Phoenix Open Phil Mickelson

Videó: „meggondolta magát” a golflabda, nem esett a lyukba

2013-02-01 10:49:25

Az alábbi videóban Phil Mickelson egyik igen peches ütését láthatják a Phoenix Open golftornáról. A verseny első napjának kilencedik pályáján az amerikai labdája ígéretesen haladt a lyuk felé, ám amikor odaért, körbegurult a peremén, és végül a felszínen maradt.