Találatok a NB I 7. forduló címkére

Találatok száma: 92

Most a Ferencváros győzött 6–0-ra Újpesten

2022-09-04 17:08:05

Tizenkét évvel az Újpest 6–0-s, Ferencváros elleni győzelme után most a Fradi nyert 6–0-ra a Szusza Ferenc Stadionban a lila-fehérek ellen a labdarúgó NB I 7. fordulójában. Az FTC ezzel története legnagyobb különbségű sikerét aratta a Megyeri úton az Újpest ellen (nagyobb különbségű bajnoki győzelme ugyan már volt vendégként az Újpesttel szemben, de nem a Megyeri úton).

Újpest labdarúgó NB I derbi NB I 7. forduló NB I Fradi

Kikapott a Kisvárda a Budapest Honvédtól

2022-09-04 14:20:13

A Kisvárda Master Good 1–0-ra kikapott odahaza a Budapest Honvédtól a labdarúgó NB I 7. fordulójában.

onlive! közvetítés Nenad Lukics NB I 7. forduló NB I Kisvárda

NB I: Érzelmekkel teli mérkőzés vár rám az Újpest ellen – Novothny

2022-09-03 20:53:18

A Vasas FC hazai pályán 1–1-et játszott a Puskás Akadémiával a labdarúgó NB I 7. fordulójában. A találkozó után a légióskodásból hazatérő, az angyalföldi csapatban először kezdő Novothny Somával, illetve a felcsútiak részéről Kiss Tamással beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó labdarúgó NB I Vasas FC Vasas Puskás Akadémia Novothny Soma

NB I: Kuttor így reagált arra, hogy érzi-e még a vezetőség bizalmát – videó

2022-09-03 18:55:39

A Vasas FC hazai pályán 1–1-et játszott a Puskás Akadémiával a labdarúgó NB I 7. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Vasas labdarúgó NB I Puskás Akadémia Kuttor Attila NB I Hornyák Zsolt

Győzött a sokat futó Dombi sokat futó Debrecenje!

2022-09-03 13:58:33

A Dombi Tibor által vezetett Debreceni VSC hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Mol Fehérvár FC-t a labdarúgó NB I 7. fordulójában.

labdarúgó NB I labdarúgás NB I 7. forduló Mol Fehérvár FC Dombi Tibor Debrecen

Nem bírt egymással a Vasas és a Puskás Akadémia

2022-09-03 13:34:29

A Vasas FC hazai pályán 1–1-et játszott a Puskás Akadémiával a labdarúgó NB I 7. fordulójában.

Puskás Akadémia NB I Vasas NB I 7. forduló onlive! labdarúgó NB I

NB I: újpesti hét szűk esztendő, tizenegyesre hajt az FTC a Megyeri úti derbin

2022-09-01 07:19:04

Egy héten belül már a harmadik fordulót játsszák a csapatok a labdarúgó NB I-ben. A 7. kör is háromnapos lesz és pénteken a Mezőkövesd–ZTE találkozóval indul. Szombaton a Fehérvár elleni meccsen Dombi Tibor személyében új, megbízott vezetőedző mutatkozik be a Debreceni VSC kispadján. A szintén nyeretlen Vasas a Puskás Akadémiát, a Kecskeméti TE a korábbi gólkirályával, Hahn Jánossal megerősödött Paksot fogadja. Vasárnap a Honvéd Kisvárdán lép fel, majd a Szusza Ferenc Stadionban jön a 236. derbi. Az utolsó helyen álló Újpest az FTC-vel szembeni csaknem hétéves nyeretlenségének vetne véget, a zöld-fehérek pedig zsinórban a 11. diadalukat arathatják a párharcban.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I derbi Zete Zalaegerszeg

NB I: Néha jobban élveztem a derbi hangulatát, mint a játékot – Stöger

2021-09-26 19:38:09

A hét utolsó napján derbit láthattunk a labdarúgó NB I-ben: a Ferencváros sorozatban a 9. alkalommal verte meg (3–1) odahaza az Újpestet, pedig a vendégek emberhátrányban sem adták fel. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Újpest derbi Peter Stöger NB I 7. forduló NB I Michael Oenning

A Ferencváros ismét megnyerte az Újpest elleni derbit!

2021-09-26 16:34:52

A hét utolsó napján derbit láthattunk a labdarúgó NB I-ben: a Ferencváros sorozatban a 9. alkalommal verte meg odahaza az Újpestet, pedig a vendégek emberhátrányban sem adták fel.

Újpest onlive! közvetítés derbi Ryan Mmaee NB I 7. forduló

Peches Baki: volt játékosának hibája is kellett az MTK győzelméhez

2021-09-25 13:16:18

Az MTK Budapest Bojan Miovszki szerencsés góljával 1–0-ra legyőzte odahaza a Mezőkövesdet a labdarúgó NB I 7. fordulójában.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés NB I 7. forduló NB I Milan Mijatovics

Újabb ötös a Paksnak, most a ZTE elleni ötösért!

2021-09-24 19:22:48

Péntek este elindult a labdarúgó NB I 7. fordulója: a Zalaegerszeg 5–2-re kikapott odahaza a Pakstól.

onlive! közvetítést Zalaegerszeg ZTE Paks NB I 7. forduló

NB I: Tanultunk az Újpest elleni mérkőzésből – Bódog

2020-10-18 19:24:33

A Budapest Honvéd 2–2-es döntetlent játszott a Mol Fehérvárral a labdarúgó NB I 7. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

NB I 7. forduló NB I Márton Gábor Mol Fehérvár FC Bódog Tamás Budapest Honvéd

Fordított a Fehérvár a Honvéd ellen, mégis döntetlennel zárult a meccs

2020-10-18 14:09:35

Eseménytelen első félidő végén megszerezte a vezetést a Honvéd a Fehérvár ellen az NB I 7. fordulójában, majd a folytatásban a vendégek három perc alatt fordítottak, ám kapushiba miatt döntetlen lett a meccs vége.

labdarúgó NB I NB I 7. forduló NB I Mol Fehérvár FC Honvéd Budapest Honvéd

Fordított a Paks a Zalaegerszeg ellen, Hahn duplázni tudott

2020-10-18 13:50:11

A Zalaegerszeg Könyves góljával ugyan megszerezte a vezetést a Paks ellen az NB I 7. fordulójában, de még a szünet előtt egyenlített a házigazda, a második félidőben pedig átvezette a vezetést és végül otthon tartotta a három pontot.

labdarúgó NB I Zalaegerszeg ZTE Paks NB I 7. forduló NB I

FTC: „Ha a jövőben is a BL-ben akarunk szerepelni, komolyan kell venni az NB I-et”

2020-10-17 02:17:56

A címvédő Ferencváros 2–0-ra nyert a Kisvárda otthonában a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén, kedden a zöld-fehérek a Barcelonával csapnak össze. A pénteki mérkőzés után a két vezetőedző értékelte a találkozót.

Szerhij Rebrov Supka Attila NB I 7. forduló NB I Kisvárda Fradi

Két góllal nyert a Fradi Kisvárdán, jöhet a Barcelona!

2020-10-16 19:09:18

A címvédő Ferencváros 2–0-ra nyert a Kisvárda otthonában a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén, a jövő héten kedden a zöld-fehérek a Barcelonával csapnak össze.

onlive! közvetítés NB I 7. forduló NB I Kisvárda Fradi

Makulátlan mérlegének megőrzésére hajt az FTC Kisvárdán

2020-10-15 13:20:28

A válogatott mérkőzések után a labdarúgó NB I a 7. fordulóval folytatódik. A Ferencváros nyitja a fordulót Kisvárdán, a Mol Fehérvár FC zárja a Honvéd ellen. Az MTK és a DVTK kieső helyről próbál elmozdulni – idegenbeli meccseken.

érdekességek Újpest ZTE Puskás Akadémia Paks NB I 7. forduló

Videó: Stieber Zoltán megszerezte az első NB I-es gólját

2019-09-29 09:29:55

Mint arról beszámoltunk, a ZTE hazai pályán 3–1-re fordított a Paks ellen a labdarúgó NB I 7. fordulójában. A zalaegerszegiek második gólját Stieber Zoltán jegyezte – a 26-szoros válogatott játékosnak ez volt pályafutása első találata a magyar élvonalbeli bajnokságban.

ZTE Stieber Zoltán Paks NB I 7. forduló NB I

NB I: a Kaposvár két góllal megverte a Diósgyőrt

2019-09-28 18:40:57

A labdarúgó NB I 7. fordulójában az újonc Kaposvári Rákóczi hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Diósgyőri VTK-t, amely a legutóbbi tíz vendégjátékából egyet sem tudott megnyerni a bajnokságban.