Találatok a Michael Oenning címkére

Találatok száma: 164

MK: Gyakorolni kellett az ünneplést, nem vagyunk hozzászokva – Michael Oenning

2021-05-04 00:48:33

Az újpesti öltözőben zajló ünneplés a Puskás Aréna sajtótermében is jól hallható volt a Mol Fehérvár elleni, hosszabbításban 1–0-ra megnyert Mol Magyar Kupa-döntőt követően. A győztes csapat mestere, Michael Oenning csak remélte, hogy mire megválaszolja az újságírói kérdéseket, még tart a fieszta. Szabics Imre arról beszélt, hogy kizárólag magukban keresik a vereség okait.

Újpest Szabics Imre Mol Magyar Kupa Mol Fehérvár Michael Oenning

MK: „Csúszni-mászni kell!” – a Vidi a 3., az Újpest a 11. sikerére készül

2021-05-03 08:56:15

A fehérváriak támadója, Nikolics Nemanja, valamint  az Újpestet irányító Michael Oenning egyaránt mesélhetne arról, milyen érzés elbukni a finálét – ám hétfő este az egyikük révbe ér.

Puskás Aréna Nemanja Nikolics Mol Magyar Kupa Michael Oenning Magyar Kupa

Magyar Kupa: „Végre visszaadhatunk valamit...” – szurkolók előtt a finálé

2021-04-30 15:29:11

Hétfő este 8 órától rendezik meg a labdarúgó Magyar Kupa fináléját, melynek felvezető sajtótájékoztatóján bejelentették: szurkolókat is beengednek a Puskás Arénába. A Mol Fehérvár vezetőedzője, Szabics Imre nagyon örül a döntésnek, míg az újpestiek trénere, Michael Oenning úgy érzi: végre valamit visszaadhatnak szurkolóiknak. Simon Krisztián is bízik a támogatásukban. Nikolics Nemanjától megtudtuk: Szabicsnál mindenki tiszta lappal indult.

Újpest Szabics Imre Simon Krisztián Nikolics Nemanja Mol Fehérvár FC Mol Fehérvár

NB I: Vannak olyan csatáraink, akik gólt sem rúgtak tavasszal – Zekic

2021-04-29 19:58:34

A Diósgyőr hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a tartalékos Újpesttel a labdarúgó NB I 32. fordulójának nyitó mérkőzésén. A lila-fehérek ezzel bebiztosították élvonalbeli tagságukat, míg a DVTK helyzete egyre reménytelenebb. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Újpest Zoran Zekic NB I Michael Oenning Diósgyőr DVTK

NB I: Oenning szeretné, ha nézők előtt lenne az MK-döntő

2021-04-24 21:36:24

Az MTK 3–1-re legyőzte az Újpestet a labdarúgó NB I 31. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

Újpest labdarúgó NB I Michael Oenning Michael Boris MTK Budapest

NB I: A szurkolók látogatása nagy lökést adott – Rebrov

2021-04-20 22:49:09

Megvédte bajnoki címét a Ferencváros a labdarúgó NB I-ben, miután a 30. fordulóban három nullára legyőzte a derbin ősi riválisát, az Újpestet. A zöld-fehérek sorozatban harmadszor végeztek az élen! A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Újpest FC Újpest labdarúgó NB I UTE Szerhij Rebrov Michael Oenning

NB I: Jobban látok a lelátóról és távol vagyok, fogalmazzunk így, mindentől – Bognár György

2021-04-18 09:01:38

A labdarúgó NB I 29. fordulójában nem bírt egymással a Paksi FC és a ZTE FC, míg az Újpest hazai pályán háromgólos győzelmet aratott a Mezőkövesd felett. Mutatjuk a mérkőzés utáni edzői nyilatkozatokat!

Újpest labdarúgó NB I edzői nyilatkozatok Zete ZTE Waltner Róbert

MK: A meccsről nem sok jót mondhatok – Michael Oenning

2021-04-14 19:59:37

Az Újpest jutott elsőként a labdarúgó Mol Magyar Kupa döntőjébe, miután 1–0-ra legyőzte a Kisvárdát. A találkozó után a két vezetőedző értékelt.

Újpest labdarúgó Magyar Kupa Supka Attila Mol Magyar Kupa Michael Oenning Kisvárda

Magyar Kupa: Supka negyedszer vezetheti csapatát a döntőbe, de…

2021-04-12 21:12:01

A története során először a legjobb négy közé jutó Kisvárda és a tízszeres kupagyőztes Újpest FC csatájával kezdődik meg szerdán a labdarúgó MOL Magyar Kupa elődöntője. A másik ágon csütörtökön a Michael Boris irányításával MK-meccset eddig csak tizenegyespárbajban vesztő MTK Budapest a kétszeres győztes Mol Fehérvárt látja vendégül. Utóbbinál Szabics Imrének ez lesz az első kupatalálkozója vezetőedzőként. A kiírás szerint egy mérkőzés dönt a továbbjutásról.

Újpest elődöntő Supka Attila Mol Magyar Kupa Michael Oenning Michael Boris

NB I: Szabicsot egy dolog bosszantja; Oenning elfogadja a vereséget

2021-04-10 21:11:40

A Mol Fehérvár az idényben harmadszor is kiütéses vereséget mért az Újpestre a labdarúgó NB I 28. fordulójában. A 4–0-val végződő találkozó után a két vezetőedző értékelt.

Újpest labdarúgó NB I Szabics Imre Mol Fehérvár Michael Oenning Ivan Petrjak

NB I: A vége olyan volt, mint a három testőrben egy-egy csatajelenet – Horváth Ferenc

2021-04-04 13:49:43

A labdarúgó NB I 27. fordulójában nem bírt egymással a Budapest Honvéd és az Újpest FC, míg a Paks hazai pályán legyőzte az MTK-t. Mutatjuk a mérkőzés utáni edzői nyilatkozatokat!

Újpest nyilatkozatok labdarúgó NB I labdarúgás edzői nyilatkozatok Paks

NB I: Mosolyogva mehetünk a megérdemelt pihenőre – Oenning

2021-03-13 16:54:47

Az Újpest már az első félidőben eldöntötte a Kisvárda elleni találkozóját a labdarúgó NB I 26. fordulójában. A lilák 3–0-s győzelme után a két vezetőedző értékelt.

Újpest labdarúgó NB I Supka Attila Michael Oenning Kisvárda

MK: az Újpest és a tizenegyesek – Pintér Attila mumusai

2021-03-10 11:15:44

Az Újpest–Mezőkövesd (1–1 után tizenegyesekkel 5–4) kupanegyeddöntő után egyre inkább úgy tűnik, a Magyar Kupában Pintér Attila csapatainak a tizenegyesek a mumusai, miközben a Mezőkövesd minden tétmeccset nézve, a 90 percek alapján már 15 mérkőzés óta veretlen. Az Újpest nyolc idény alatt ötödször játszhat kupaelődöntőt, a legutóbbi négy elődöntőjéből háromszor a döntőbe is bejutott – statisztikák.

Újpest Pintér Attila Mol Magyar Kupa Michael Oenning Mezőkövesd Magyar Kupa

NB I: Pajovics megnyerte nekünk a negyeddöntőt – Oenning

2021-03-09 20:29:36

Tizenegyespárbaj után jutott a négy közé az Újpest a Mezőkövesd ellenében a labdarúgó Mol Magyar Kupában. A negyeddöntőt a két vezetőedző értékelte.

Újpest labdarúgó Magyar Kupa Pintér Attila Mol Magyar Kupa Michael Oenning Mezőkövesd

NB I: Nem volt tizenegyes, ebben száz százalékig biztos vagyok – Michael Oenning

2021-03-06 21:32:16

A Puskás Akadémia 2–1-re legyőzte az Újpest FC-t a labdarúgó NB I 25. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

Újpest labdarúgó NB I Puskás Akadémia Michael Oenning Hornyák Zsolt

NB I: A játékvezetés kontroll nélküli, belterjes világ – Bognár

2021-03-04 10:51:59

A labdarúgó NB I három szerdai meccse után az Újpest FC–Budafok (2–0) találkozó edzői értékeléseivel már jelentkeztünk, most lássuk a Mol Fehérvár–Paksi FC (2–2) és a Mezőkövesd–ZTE (2–0) meccs mestermérlegeit!

mestermérleg Pintér Attila Paksi FC Paks NB I Mol Fehérvár FC

NB I: Ennyi győzelem már nem véletlen – Oenning a Budafok elleni siker után

2021-03-03 17:36:15

Mint ismert, az Újpest hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Budafokot labdarúgó NB I 24. fordulójában. A találkozót követő sajtótájékoztatón így értékeltek a vezetőedzők.

Újpest Michael Oenning Csizmadia Csaba Budafok

NB I: Hat mérkőzésből ötöt megnyertünk – Oenning

2021-03-01 08:15:09

A labdarúgó NB I-ben vasárnap két mérkőzést rendeztek, lássuk a Paks–Újpest (1–3) és a ZTE–Mol Fehérvár (0–2) mérkőzések mestermérlegeit!

Szalai Tamás NB I Michael Oenning Boér Gábor Bognár György

MK: Az Újpest a minimumból kihozta a maximumot – Hornyák Zsolt

2021-02-24 21:44:54

Az Újpest FC 2–1-es győzelmével búcsúztatta a Puskás Akadémiát a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

Újpest labdarúgó Magyar Kupa Puskás Akadémia Mol Magyar Kupa Michael Oenning Hornyák Zsolt

NB I: Erre sokan nem fogadtak volna – Oenning

2021-02-12 22:32:36

Az Újpest hazai pályán 1–0-ra legyőzte a sereghajtó DVTK-t a labdarúgó NB I 21. fordulójának nyitó meccsén. Október 17-e után először nem kapott gólt az NB I-ben a lila-fehér csapat. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.